reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

LeRemi może Małego na kibelek wystawiać, kupić dechę specjalną i ta go przekona? moja Siostra miała podobny problem, że kupa do nocnika za cholerkę, powiedzieli Blance, że będzie jak tatuś (autorytet we wszystkim) robić kupke i siusiu na dużym nocniku i zadziałało ;-) sukces dnia, ubrałam się !! :-)
 
reklama
ja tylko na chwile. Rano sie uspokoilam bo nie bylo juz sladu krwi, ale teraz znowu plamienie. Tylko ze tym razem brazowe a nie tak jak wczoraj rozowe i chyba troche mniejsze. Tylko brzuch troche pobolewa a juz byl spokoj. Leze i odpoczywam. Jak nie przestanie bolec to musze zglosic.
 
Marcia no to juz jakies postepy, ponoc brudzenie nie jest grozne. Lez i leniu**** ile wlezie skoro fasolka tego potrzebuje, a my dalej bedziemy trzymac kciuki &&&&

Irisson deche na kibelek mamy, nawet mlody sam wybieral, tata jako przyklad byl stwiany,mama, jego ukochana opiekunka nawet tez i co? Wali w porty tak jak walil:no: Rece i nogi opadaja...
 
leRemimi ja Michalowi zrobilam kolorowa tabele natydz i powiesilam nisko na lodowce .jak ladnie zrobil ku[e lub siku do toalety to rysowalismy zielona usmiechnie ta buzie:tak: a jak bylo w gacie to czerwona smutna:tak:Czasem maly sam rysowal bylo na pol tabeli ale sam zrobil:tak:Zabawy bylo co nie miara i nam bardzo pomoglo:tak:
 
Kochane nie poodpisuję dziś marnie się czuję i chyba idę spać chciałam tylko powitać nowe mamy :tak: i gratuluję serdecznie
Dreamgirl współczuję jasne że możesz z nami zostac jak tylko masz ochotę ;-)
Marcia trzymaj się jakoś a ja trzymam kciuki. Na pocieszenie powiem Ci że wszystkie wchodzimy w okres kiedy powinnyśmy dostać @ gdyby nie ciąże i wtedy krwawienia są bardzo częste i zupełnie niegroźne a lekarze pewnie chuchają na zimne
 
Witam i ja. Meldują że cały dzień przeleżałam w łóżku w piżamie i nie zamierzam wstawać. Drzemki przegryzałam domową pizzą i lodami. M upiekł pizzę. Amelka u babci jadę po nią jutro rano, wieczorkiem tylko się wykąpię zmienię piżamkę i z powrotem spać:):). Do sprzątania mam 200 metrów ale mam to w dalekiej ciemności bo polenić czasami też się trzeba a nie tylko ze ścierką latać.
 
Kurde, co to się dzieje? :( Dreamgirl bardzo mi przykro, mam nadzieję, że niedługo znów się uda i tym razem obędzie się bez problemów. Tego Ci życzę!!


Ja też mam dziś dzień lenia, podjechaliśmy tylko na chwilę do mojej mamy, inaczej chyba bym się z łóżka nie zwlekła ;)
Ale powiem Wam jak się wkurzyłam, od wczoraj chodzi za mną BIgMac, choć ostatnim razem jadłam go z jakieś dwa lata, no ale złapało mnie i cały wczorajszy wieczór i dzisiejsze popołudnie o nim myślałam :szok: Wracając do domu podjechaliśmy do McDrive'a i kupiliśmy na wynos i kurde.. patrze w domu a tam w opakowaniu zamiast mojej wymarzonej;) kanapki jest... WieśMac, którego nienawidzę!!!! Ale się wkurzyłam :wściekła/y: M. ma wieczorem jechać na trening i ma mi wracając kupić BigMaca, ale w sumie jestem taka zła, bo nie wiem czy za te 3 h będę miała jeszcze na niego ochotę. Ehhh... ciąża :-D

p.s. i właśnie się dzisiaj dowiedziałam, że żona mojego kuzyna też jest w ciąży :-) Fajnie, będziemy mieli dzieciaczki w tym samym wieku :-)
 
reklama
LeRemi - nie mam pojęcia co Ci doradzić, u mnie też wiele metod zawodziło (karanie, nagradzanie, próby zawstydzenia) i całą ta przeprawa to była droga przez mękę. Pozostaje Ci tylko uzbroić się w cierpliwość, bo do końca życia w gacie nie biedzie robił ;)

marcia331 - nie stresuj się, pewnie mają rację że to krwawienie się kończy bo przy okresie podobnie jest pod koniec jest brązowe. A jest szansa, że jutro w sobotę zrobią Ci jakieś usg żebyś się upewniła czy z dzidziem wszystko ok, bo u nas w szpitalu niestety w weekendy w wszelakich badaniach jest przestój trzeba czekać na dzień roboczy.
 
Do góry