reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Witajcie po mało przespanej nocy. Tym razem ja się nie wyspałam chociaż do tej pory nie narzekałam na sen. Od jakiejś 17 do 24 męczyły mnie skurcze, potem udało mi się zasnąć i trochę przeszło. Ale budziłam się co chwila przekręcając z boku na bok i w żadnej pozycji nie było mi wygodnie. A co przysnęłam to mi się jakieś dziwne rzeczy śniły. Chociaż najbardziej pamiętam to że miałam robić gołąbki :D i tak się rano obudziłam z wielką ochotą na nie :-) Dzisiaj od rana skurcze pojedyncze, ale nie bolesne. Za to masakrycznie boli mnie spojenie i podbrzusze jak się ruszam.
Na dzisiaj nie mam żadnych planów. Nawet obiadu nie muszę robić bo teściowa zrobiła wczoraj żurek. Chyba zrobię sobie kawę, wezmę ciacho i rozwalę się na leżaku. I będę czekać na godzinę zero :-) ja też się chętnie zapiszę na rodzenie w dzisiejszą pełnię!
Trzymajcie się dzielnie dziewczynki.
 
reklama
haha no to sporo nas jest dzisiaj do tego rodzenia, Aia, Błonka, Domi, Marcia, Kakakarolina kogo pominęłam ? Juditka na jutro już ma rezerwacje :-):-) ciekawe :-p
 
Zemrę zaraz, przysięgam... o 9 przyjechała mama z kosiarą i znowu zaatakowałyśmy ogródek. Mama kosiła a ja z sekatorem ciachałam bluszcz sąsiada i robiłam porządek w przejściu między wiatami bo zarosły tak, że już ledwo sie mieściłam. Teraz zmieszczę się nawet z wózkiem. Gorąc już od rana, więc upociłam się jak norka, spadam pod prysznic i trochę pospać, bo nie całe 4h dzisiaj spałam...
 
Irisson wierz mi, że nie chciałabyś spróbować niczego co upiekłam hahaha. Tak szczerze, to poza gotowym francuskim ciastem to nie mam na koncie żadnego sukcesu cukierniczego. Sprzątać nie mam już czego. Ehhhh może po prostu pójdę na spacer
 
Cześć dziewczyny.
A tu o gotowaniu...

Jutro wyprawiam trzecie urodziny mojej Hani. mam nadziej, ze pogoda nie spłata nam figla ;) Potrzebuję przepisów na sałatki - najlepiej takie bez majonezu bo impreza będzie na dworzu i nie będzie dostępu do lodówki.

Ile ta pełnia będzie trwała? Tylko jedną noc?
 
zylcia, na jutro zapowiadają burzę, ale pewnie będzie się zbierała cały dzień, abo będzie tylko z rana, tak jak ostatnio :) Polecam naszą www, współtworzoną ze znajomymi :) tylko sprawdzone przepisy, tylko zaproszeni kucharze - Kuchniiia.com

No właśnie tak codziennie tę burzę zapowiadają. I nie wiadomo kiedy będzie...

aaaaaaaa ja się pomyliłam - urodziny będą w sobotę - ale to jakby nic nie zmienia bo na sobotę też burzę zapowiadają ;)
 
reklama
Do góry