reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

torba spakowana i za 2h melduje sie w szpitalu:szok: przerazona jestem jak chol..ra, jutro cc,zemdleje ze strachu zanim zdaza mnie znieczulic:-D
moze nie jestem z tych udzielajacych sie, ale jestem z wami codziennie od poczatku kwietnia i przezywam wszystko razem z wami, moj P juz nawet stwierdzil,ze to forum jest jak sekta ciazowa i co kilka dni pyta 'co tam w sekcie slychac?' widzac ile czasu mi to zabiera hahhah :-D:-D:-D
no to trzymajcie sie dzielnie i do poczytania Was za kilka dni ;-)

 
reklama
Cześć kochane :),

Dzisiaj pełnia, więc rozumiem, że się masowo rozpakowujemy ;)? Ja tam bym nic naprzeciwko takiej opicji nie miała :p. Czas już na mnie najwyższy!

Uwaga! Pierwszy raz od tygodnia spałam w nocy - no rewelacja! Od razu człowiekowi lepiej duchem i ciałem :).

Jadę dzisiaj rano do szpitala na spotkanie z moim gin po urlopie, oglądnie nas sobie, może się czegoś konkretniejszego dowiem, choć powątpiewam, bo z fusów nie powróży, nie ten typ ;).

k8libby facet jest szurnięty :/ Pan z misją społeczną układania świata po swojemu, paskudny typ. Walcz o swoje i zwierzaki, nie łamiesz prawa a pomoc bezdomnym zwierzakom jesteśmy winni i już.

gosha witaj na powrót :). Super, że się Wam układa z Tymkiem i Majeczką. Rozumem, że nie ma między nimi problemów?

exotic to będziesz miała wprawkę przed swoim porodem :). Sama ciekawa jestem, jak poszło?

juditka współczuję spięć z mamą, ale to chyba jakaś norma. U mnie tak samo zawsze było, jak lądowałyśmy pod jednym dachem :/. Draka szła za draką. Teraz chcemy być z K. sami z małą...Wiem, że pomoc nadmierna mam (i jednej i drugiej) skończyłaby się dla mnie rozstrojem nerwowym, więc nawet mowy o tym nie ma ;). Zagryź zęby i język, będzie dobrze, jak bąbel się pojawi na pewno lepiej niż teraz w nerwowej atmosferze :).

bejbi chyba jako jedyna chcesz ponsić jak najdłużej brzucha, hahaha :). Życzę Ci zatem, abyś spokojnie do tych urodzin syna dociągnęła w dwupaku :).

scarleta hahaha, mój mąż też zawsze pyta co na forum ;). Powodzenia, zaciskam kciuki i daj koniecznie znać po :)!
Miłego dnia :*
 
Ostatnia edycja:
Scarlett to powodzenia.
Aia dobrej wizyty. Ja też dzisiaj jadę na wizytę i normalnie chyba poproszę o solidne badanie, może to coś da. Ustawiam się za Tobą w kolejce do rodzących w pełnię. Już bym tak chciała, bo mój starszak ma jakieś lęki związane z tym dniem i już bym mu chciała ulżyć. No zobaczymy czy młodszy posłucha;-)
 
Aia - wlasnie sie obudzilam i dostalam wiadomosc ze Lilka sie urodzila o 1:30 z waga 4.300, 11dni po terminie i ze mama ma rozdarcie 2 stopnia cokolwiek to znaczy w koncu jest na swiecie i wszyscy sie ciesza ;)

Co chwile sie budzilam, chodzilam siku nie moglam znalezc wygodnej dla siebie pozycji, porazka jakas tej nocy. pewnie zjem sniadanie z mezem o 7:30 i wroce do lozka spac, co ostatnio czesto mi sie zdarza.

Dzisiaj przychodzi kolezanka po pracy i bedziemy robily rybke po grecku bo nas wziela ochota na takie cos dobrego :D
a tak ogolnie to nie mam zadnych planow na dzis. Czekam co przyniesie mi dzien. nie obrazilabym sie gdyby np wody mi odeszly....
 
czesc dziewczyny, ja się dziś wyspałam jak nigdy, mimo że po 6 już na nogach byłam. Dzis znów upał u Nas wiec albo ogród albo nad jezioro pojedziemy z oliśkiem posiedzieć dla ochłody. Brak pomysłu mam na obiad zjadłabym coś dobrego ale nie wiem co i nie chce mi się tez robić
:tak:
milonk
dziękuje za przepis skorzystam:)
Exotic wspóczuje bóli oby już nie przychodziły- rybka po grecku ale Ty mi dziewczyno smaka robisz od wczoraj swoimi zachciankami:-p
scarlett powodzenia Ci również życze;-)
juditka dużo spokoju bez nerwów, musisz teraz wypoczywać i relaksowac się lada moment bedziesz trzymać bobo na rękach.

Co tu taka cisza? na porodówkach są? Przecież niby dziś pełnia i mamy się rozsypywać:-D
 
Exotic rozdarcie II stopnia to własciwie otarcie. Lepsze niż nacięcie jeden dwa szwy ma czyli b. dobrze.

Moje skurcze wczoraj przeszły dziś mam wizytę o 18 niech mnie też zmaltretuję bo ja też dziś w nocy rodze. Dziś wyspałam się za wszystkie czasy.
Nie słyszałam młodego w nocy ani rano więc spałam od 22 do prawie 9 :szok: mogę rodzić ;-)
A póki co zmykam na plac zabaw trzeba mamę odciążyć troszkę
 
a ja mam coś ku pokrzepieniu serc, koleżanka z pracy, co miała termin na 17.08 wczoraj też urodziła, o 2 w nocy odeszły jej wody, o 3 zaczęły się skurcze, o 4 była na IP z rozwarciem na 4,5 cm, a Młody urodził się o 7, bez nacięcia, pierwsze dziecko :tak::-)

ja sprzedałam moja Starsza dzisiaj babci, mam zamiar posprzątać trochę, bo wszędzie mam niebieską frotę od nowych prześcieradeł, wczoraj trochę zaszaleliśmy z mężulem, śmiejąc się, ze zaraz wylądujemy na oddziale, o dziwo nic nie zadziałało, haha mój to chyba nie ma magicznej spermy :-):-) a może jednak poleżę i porobię nic? :-p:-p
 
Irisson kochana zwracam sie najpierw do Ciebie bo pytalas o sposob na brodawki dla asi. Bezapelacyjnie najlepszy jest Lansinoh - krem na podraznione brodawki. Najczystsza lanolina na swiecie, naturalna i nie zmywa sie jej z brodawek przed kolejnym karmieniem. Wiem,wiem,wiem cena kosmiczna ale tu w UK tez podobnie placilam (£10 czyli ok 50zl). Od lat w UK jest numerem 1. Zreszta spojrz na link ponizej , pod opisem produktu nagrody ktore zdobyl. Gwarantuje ze zadziala po pierwszym posmarowaniu. Mysle ze w Wawie maz asi nie bedzie mial problemu z kupnem.
Lanolina Lansinoh Krem na podrażnione brodawki 56g | | Sklep dla dzieci - Avent, Medela, Recaro, akcesoria dla niemowląt, wózki, laktator, wyprawka dla noworodka

Dziewczyny, dziekuje za pocieszenie, starm sie zaciskac zeby i przetrwac ten nerwowy okres. Ale wiem jedno, przy drugim dziecku nie zgodze sie zeby przyjechala. Za duzo stresu mnie to kosztuje. Wiecie, ona nie mieszka ze mna od 14 roku zycia (mojego) i chyba jej sie wydaje ze ja ciagle mam te 14 lat i trzeba mna kierowac i co chwila strofowac, jak prac,jak gotowac, jak karmic dziecko itp itd...
Jak ja sie ciesze ze od jutra spedze kilka dni w szpitalu..
 
Medela ma też taka maść Purelan z lanolina co nie trzeba zmywać cena jednak też boska:baffled:. Teraz dostałam próbke więc moze wypróbuje (obym niemusiała) ale jak karmiłam Oliska to jednak Bepanthen najlepiej się sprawdził, a potem do pupy poszedł.
Moje dziecie właśnie zasneło,drzemka :szok: mam chwile dla siebie
;-)
irisson
czyli u Nas też ekspresem pójdzie:-D

juditka tak to jest z mamami, ja z moją też nie mieszkam ale jak do mnie przyjeżdza i słysze jej, że tu mogłabym coś powiesić, a tu dac szafkę i cukiernice inną kupic to mam ochotę aby już poszła mimo żę jest 5 min, czasem mamy zatrzymują się na etapie jak my byliśmy nie poradni. Wytrzymaj:tak:
 
reklama
Juditka super ! właśnie Asi napisałam, niech mąż szuka :-) a z mamami tak jest, moja ma jeszcze swój ton nauczycielski, zdrowo go nie znoszę :-p

Nataszka dopisałam Asi :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry