reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

dzięki za wsparcie

wyniki wyszły tak naprawdę nijakie i nie wiele nam pomogły. Młody ma lekko podwyższone leukocyty i neutrofile, reszta ok. Dała nam lek przeciwalergiczny i w piątek mamy się pokazać. Nie podoba jej się gardło i kolor języka, więc powiedziała, że pewnie na antybiotyku się skończy. Pokazałam jej ulotkę ismigenu i po przeczytaniu jej, mówi, że tam występuje szczep paciorkowca i być może to on spowodował taki skutek uboczny w postaci tej wysypki. Na razie odstawiamy to do odwołania i zobaczymy.

Kamień spadł mi z serca, że to nie szkarlatyna.

Ewelinka dobre wieści :) to oby szybko czas do USG zleciał :)
 
reklama
Ja dziś odebrałam wcześniej Marcina z przedszkola, zadzwonili do mnie, że ma 39,1 temp. A że byłam w Urzędzie Pracy, dotarłam dopiero za jakieś 2 h. Temp spadła, miał ok 38 wg pani. W domu zmierzyłam i miał 37,1. Teraz ma cały czas w tych granicach, więc nic nie podaję. Jutro siedzimy w domu :-( dziś w nocy przyjeżdża Małż...
 
Agulek zdrówka dla synka. Pogoda taka nijaka i te choróbska non stop atakują. My jutro mamy wizytę. Mam nadzieję, że lekarka zauważy poprawę. Szkoda mi Młodego, bo teraz fajny czas w przedszkolu, a go nie ma.
 
DJMka dobrze, że to nie szkarlatyna :) Aleksander skończył już antybiotyk. Dziś wieczorem mamy jechać na kontrolę. Mały jednak kaszle, więc obawiam się, że do Świąt do przedszkola nie pójdzie :(

Agulek przykro mi z powodu Marcinka :( nachoruje się Biedaczek :( Trzymajcie się ciepło!

U nas właściwie bez zmian. Mały pokasłuje, więc pewnie dalej będzie siedział w domu :/ a to oznacza, że nie będę miała jak zrobić nadzorów w tym miesiącu. Kasa z tego wielka nie jest, ale każdy grosz się przydaje... Sprawozdania wysyłamy do 20 każdego m-ca, więc mało czasu zostało, żeby każdą z rodzin odwiedzić, skontaktować się ze szkołą itd a potem to opisać. Pewnie będę musiała z kurateli zrezygnować. :szok::wściekła/y:
Załamka.
Jak Mały będzie na chodzie, to jutro może pojedziemy do stajni kopytnego podkarmić marchewką. Jaśmin już reaguje na swoje imię, zawołany przychodzi i nawet mnie poznaje ;) sukces niewielki, bo konia mam od 9 miesięcy, ale lepiej takich niespodzianek doświadczyć późno niż wcale ;-)
Pozdrawiam!
 
hejka dziewczyny!


ostatnio tyle pisałyście że mialam czas tylko na poczytanie i nic więcej :-) teraz Anulka śpi (jak zając...) więc mam nadzieję że nadrobię


u nas generalnie ok, dzieci zdrowe, jedynie po nocy noski mają pełne ale to pewnie o powietrza w domu
poza tym czekamy na ospę... w p-kolu już 4 dzieci chora w Adasia grupie, więc pewnie i jego złapie... zastanawiam się tylko czy jeszcze nie zaszczepić Ani... czy to nie za późno? bo pewnie jak Adaś przyniesie to i ona złapie to choróbsko... sama nie wiem

a w ogole to jakie prezenty planujecie dla dzieci???
my dla Adasia na imieniny kupujemy klatke i chomiczka bo bardzoooo chce od dawna zwierzatko i jak widzi u moich bratanic czy u naszych znjaomych to jest wniebowzięty, a że jest odpowiedzialny to mu kupimy a wiadomo że i tak sprzątanie itp będzie do mnie należało :-) ale to nic ciężkiego więc się zgodziłam
a a gwiazdkę kupiliśmy mu dźwig... o taki tzn akurat nie tej firmy ale w sumie identyczny hehe bo Adas uwielbia takie zabawki i już kilka zdalnie sterowanych ma i potrafi się nimi posłużyć więc zabawka nie dla jego wieku, ale wiem że sobie poradzi DICKIE Wielki Dźwig Żuraw 100 cm Sterowany Crane (3756851067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
no
a prezenty dla siebie/mężów itp????
my sobie wspólnie laptop kupilismy i nie robimy żadnych innych prezentów... jedynie rodziców jakieś drobiazgi i dzieciom tzn bratanicom i dzieciom od siostry ale to przede wszystkim słodkości i jakies puzzle/gry itp czyli drobiazgi


ewelinka2106 jak tam Mateuszek już lepiej?????
a co do ciśnienia to generalnie jestem niskociśnieniowcem, co mojego gina i położna zawsze stresowało :-)
no a co do p-kola to powiem Ci że nawet z maleństwem dasz radę... Twoje już będzie ciut podchowane we wrześniu a ja obecnie chodzę z Anulką (2 miesiące) i tez w mróż i śnieg i deszcz... niestety trzeba sobie radzić...

agulek80 i jak tam Marcinek?
co do porządków to też muszę wreszcie zabawki przejrzeć bo tyle tego że nawet na dwójkę za dużo hehe :-)
a co do mikołaja to u nas w p-kolu był 6-tego i dostali duże paki na które się składaliśmy, a 19.12 podobnie jak u Was - mamy Wigilię z jasełkami (Adaś ma wierszyk który już umie... ciekawe czy przed wszystkimi go powie) i znowu jakieś prezenty mają być... niby jakieś duże paki ale nie wiemy od kogo.. wydaje nam się że starosta miasta ufundował, bo już kiedyś tak było więc dzieci będą miały frajdę
hehe a strój pasterza fajny!!!!!

mallaika nie dołuj się kochana!!!!!!! głowa do gory i byle do wiosny :-) wiem że łatwo mówić ale kto jak nie my musi dać radę :-D
a jak po wczorajszej wizycie?????
no i zgodze się na 10000000000% że każda ciąża inna... no i kazde dziecko też :-D
aco do emolientów to właśnie na nie przeszlam (stosuję serię emolium) bo malutka ma bardzo suchą skórę.. a od początku niby było dobrze, ale czym większa tym więcej jej się czepia różności - buźkę ma wysypaną po czymś, poza tym często się odparza pdo szyjką i pod paszkami mimo dbania bo grubiuśka jest... no i teraz ta sucha skóra na brzuszku przede wszystkim, aaaa i jeszcze ciemieniucha się przyplątała...
a co do konia to na prawdę podziwiam że w ciąży się Tobie chce :-D

DJMka ój z kolei kolekcjonuje wszystko co jest związane z bobem budowniczym dlatego jako dokładkę do prezentu na mikołaja dostał gazetę boba z jakimś tam bajerem... dzieci to byle drobiazg cieszy :-)
no i gratki córci!!!!!!!! super mieć parkę hehe :-)
 
Mallaika zdrówka dla syna :)

Anecia mój uwielbia Boba, Tomka, ale Auta królują i teraz Samoloty ;)
my prezentów sobie nie robimy, Młody tylko będzie obsypany :)

Ewelina mnie też czeka latanie do przedszkola z noworodkiem. Dlatego chcę, by mąż wziął 2 tyg. urlopu po urodzeniu, żebym tak od razu nie latała z dwójką maluchów, a potem sami będziemy sobie radzić.

Lekarka chciała Młodego zostawić do środy w domu, ale jakoś dała się przekonać i w poniedziałek idzie do przedszkola :D Jęczy, że chce do dzieci. Wysypka zbladła, czuć ją pod palcami, ale nie widać. Antybiotyk wstrzymany. W środę mamy się pokazać. Młody w domu się nudzi, więc cieszy się, że już pójdzie. Mamy tylko gardło tantum verde psikać.
 
Dziewczyny ja tylko tak krótko bo mam dziś kosmiczną migrenę :-( Mały ok, ma tylko lekko zaczerwienione gardło, więc psiukam tantum verde i mam nadzieję, że szybko minie. Nie poszedł do przedszkola, na wszelki wypadek. Lepiej żeby posiedział w domu a w pn do przedszkola. We wtorek przedstawienie. Do rodzinki wybieramy się chyba w przyszłą niedzielę, a może nawet w sobotę. Mam nadzieję, że Marcin nie będzie chory.
Zdrówka dla chorych!
 
hejka!

witam się tylko i mykam na obiadek bo dziś M gotuje :-) Ania śpi więc trzeba wykorzystać i się najeść hehe, a Adaś za chwilę wstaje z drzemki i też do nas dołaczy :-)
 
Witajcie, Marcin poszedł do przedszkola. Żeby nie było nudno, przy gardle zrobiły Mu się afty, chyba bo wyczytałam w necie. Na szczęście dziś już ma mniej.
Miłego dnia!
 
reklama
Hej!
Aleksander poszedł do przedszkola. Hurra! :)
ja od rana latałam po mieście robiąc nadzory i tak do piątku. Cieszę się, że w końcu mogłam wyjść z domu :)
Trzymajcie się ciepło!
 
Do góry