reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Fusik :) dzięki za info musze sprawdzić jak jest w Gdańsku z przedszkolami:) zobaczymy jak to będzie z tym żłobkiem, byle żeby Jaś nie chorował, bo wtedy albo moja mama będzie się musiała do nas przeprowadzić na jakiś czas:) albo mój mąż pójdzie na wychowawczy a ja wtedy będę brała więcej roboty do domu. Z tego co zaobserowałam przez 2 dni jak tam byłam to dzieciaczki w grupie fajnie sie rozwijają, jedno podpatruje drugie:) wczoraj np jak Jaś płakał to taka Amelka 14 miesięczna przysniosła mu zabawkową butlę z mleczkiem bo myślała że Jaś jest głodny:). Najgorsze są te wszystkie choroby bo tak ogólnie to żłobek mi się podba, wiadomo że na początku jest ciężko dziecku i rodzicom, no ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia:)
 
reklama
pajkazdrówka ! a czemu odstawiłas i co teraz ? coś w zamian ?

andzia i tobie zdrówka !!!! dużo
madzia na początku ciężko ale przyzwyczicie sie oboje , to tak jak przedszkole tylko troche wcześniej , ja przedszkole też tak przeżywałam strasznie , będzie dobrze

dostalismy na razie bebilon pepti bo Sebek ma nadal alergie i prawdopodonie na zwykłe MM
mam antybiotyk przy którym nie moge karmic :( dla mnie to wieksza trauma niz dla Sebusia:(

Fusik :) dzięki za info musze sprawdzić jak jest w Gdańsku z przedszkolami:) zobaczymy jak to będzie z tym żłobkiem, byle żeby Jaś nie chorował, bo wtedy albo moja mama będzie się musiała do nas przeprowadzić na jakiś czas:) albo mój mąż pójdzie na wychowawczy a ja wtedy będę brała więcej roboty do domu. Z tego co zaobserowałam przez 2 dni jak tam byłam to dzieciaczki w grupie fajnie sie rozwijają, jedno podpatruje drugie:) wczoraj np jak Jaś płakał to taka Amelka 14 miesięczna przysniosła mu zabawkową butlę z mleczkiem bo myślała że Jaś jest głodny:). Najgorsze są te wszystkie choroby bo tak ogólnie to żłobek mi się podba, wiadomo że na początku jest ciężko dziecku i rodzicom, no ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia:)

oj jak fajnie:) szkoda, ze musisz maluszka dac do żlobka :( ja sie ciesze, ze moge byc z Sebkiemw domciu:)
 
No a ja mam jutro swój wielki dzień powrotu do pracy :-(
M zostaje z Ulcią a Junior do przedszkola......ach ja mi ciężko i jakoś dziwnie ich zostawiać no ale "życie jest cieżkie" i trzeba stawić mu czoła
trzymajcie kciuki
coś Bombusia się nie odzywa ......może by mi coś doradziła :-)
 
Hej. My tez dzis bylismy na spacerku 3 h pogoda super oby tak dalej:)) Dzis prawie nabylam pieska bo taka sytuacja byla ze wujek przyniosl do domu bo w pracy ktos tam nie mial co z nim zrobic no i tu problem bo oni maja psa wiec ja psiara juz dylemat ale jednak moja tesciowa wziela taki maly szczeniaczek jamnik z kundelkiem slodki gdyby nie ona to ja bym i tak wziela bo mi bylo tak jej zal;p A Piotrus dzis caly dzien nadawal baba dada dziadzia mu nawet wychodzilo i inne niezrozumiale dla mnie rzeczy ale bylo to bardzo zabawnejak tak fajnie ustka ukladal;pJutro Mek sluzba a weekend znowu szkola ahhh a ma byc ladna pogoda:(


A propo waszej dyskusji na temat ze niesprawiedliwie ktos tam dostal 2 becik . Ja mysle tak ze jak sie da to powinno sie ciagnac od panstwa tyle pieniedzy ile sie da !! Jak ktos ma mozliwosc zanizyc dochody to czemu nie. Ale coz kazdy ma inne zdanie i oczywiscie ja je szanuje :)
 
Czesc dziewczyny i dzieciaczki:-) ojj dawno nas nie bylo,tzn nie pisalismy,bo czytamy Was regularnie takze jestesmy na bieząco;-) Rosna te nasze dzieciaczki fajnie i ile nowych umiejetnosci zdobywaja:tak:
u nas w domku maly szpital mialam przez pare dni bo jelitowka dopadla wszystkich z wyjatkiem Miloszka(mam nadzieje,ze juz nie dopadnie)
Luizka - ojj juz widze jak Piotrus te ustka uklada(moj tez tak zabawnie to robi)
fusik - wierze,ze jest Ci ciezko,ale napewno dasz rade,bo kto jak nie TY;-)
Madzia - u nas tez nie patrza na dochod :tak:duzzzo zdrowka zycze maluszkowi,zeby Ci nie chorowal w tym zlobku!!
Agulek - u nas tez gorzej z jedzeniem mam nadzieje,ze to przejsciowe,a najgorsze jest to ze cycuska nie chce za bardzo pic pociumka troszke,w nocy tez pare lykow i odwraca sie a o mm nie ma nawet mowy i juz sama nie wiem co mam robic bo boje sie ze ma malo tego mleczka,rano i wieczorem je kaszke mleczno ryzowa i obiadki i deserki,ale z tym mleczkiem to ja juz sama nie wiem co robic,moze to przejsciowe,moze zabki mu ida..
 
Cześć Dziewczyny,
Marcin po wielkich walkach śpi...ja piszę tak krótko, bo muszę w końcu zjeść śniadanie, a Mały będzie spał pewnie ok 30 minut.
Madziu to dobrze, że Jaś się klimatyzuje w żłobku. Wiadomo początki są trudne, zarówno dla rodziców jak i dla dzieci ale jakoś trzeba to przetrwać :-)
marii życzę zdrówka dla wszystkich i oby Miłoszek nie zachorował. A jeśli chodzi o jedzenie, to może faktycznie zęby. U nas nie wiem o co chodzi ale mam nadzieję, że minie.
Dziś pogoda gorsza, nie ma słoneczka ale weekend zapowiadają piękny :-) Zmykam coś zjeść, bo już mnie ściska w żołądku.
Miłego dnia!
 
A propo waszej dyskusji na temat ze niesprawiedliwie ktos tam dostal 2 becik . Ja mysle tak ze jak sie da to powinno sie ciagnac od panstwa tyle pieniedzy ile sie da !! Jak ktos ma mozliwosc zanizyc dochody to czemu nie. Ale coz kazdy ma inne zdanie i oczywiscie ja je szanuje :)
Ciągnąć od państwa kiedy się należy, a oszukiwać zaniżając i dawać pod stołem, czyli oszukiwać i kradnąć to są dwie inne sprawy. A jak ma się to do ludzi, którym należy się faktycznie i nie dostają? Albo do ludzi żyjących na tym samym poziomie, ale nie oszukujących? Druga sprawa, że pomoc państwa w posiadaniu dziecka jest zerowa.

Coś dla rozluźnienia, a jakże poważna dyskusja :-D
YouTube - Poważna dyskusja
 
Witam się i ja :-) Młody śpi :-D
Pogoda dziś deszczowa, więc póki co ze spaceru nici, może później...

fusik i jak w pracy?
marii79cwitaj, ja też rzadko się udzielam, ale staram się czytać. Czasu wolnego bardzo mało.
agulek80 i Tobie miłego dnia :-)
Lilijanna masz rację...ehh ta Pl. A filmik super :-)

dziś prima aprilis, nabrał Was ktoś?
Miłego dnia :-)
 
reklama
No a ja mam jutro swój wielki dzień powrotu do pracy :-(
M zostaje z Ulcią a Junior do przedszkola......ach ja mi ciężko i jakoś dziwnie ich zostawiać no ale "życie jest cieżkie" i trzeba stawić mu czoła
trzymajcie kciuki
coś Bombusia się nie odzywa ......może by mi coś doradziła :-)

i jak trzymasz sie??

Ciągnąć od państwa kiedy się należy, a oszukiwać zaniżając i dawać pod stołem, czyli oszukiwać i kradnąć to są dwie inne sprawy. A jak ma się to do ludzi, którym należy się faktycznie i nie dostają? Albo do ludzi żyjących na tym samym poziomie, ale nie oszukujących? Druga sprawa, że pomoc państwa w posiadaniu dziecka jest zerowa.

Coś dla rozluźnienia, a jakże poważna dyskusja :-D
YouTube - Poważna dyskusja


zgadzam się w 100% a ten co potrzebuje to dla niego nie starcza:( przykre:(


My marudzimy nadal. Kolejny zab w drodze. W nocy nie chce sam spac tylko z nami w lozku. :/ Makabra. :p

Dziewczyny, prosba. Zakwalifikowalismy sie do konkursu z suwaczkami. Mozecie glosowac na nasz suwaczek? Nasz to nr 4!
http://dzidziusiowo.pl/konkursy/865-pokaz-swiatu-zabki.html
z gory dziekujemy. :)

zagłosowane:)
 
Do góry