reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Nie wiem jak z kolejkami . Ja jestem czesta bywalczynia Jurasza bo maly mial tam operacje jezdzimy tam na kontrole usg i urolog i nie jest tak zle z terminem do urolga ale nie wiem jak z reszta poradni
 
No to znasz szpital jak wlasna kieszen...dobrze ze ja wiem gdzie mniej wiecej jest i jak dojechac:))reszta niech sie maz martwi:))
Na sama mysl wyprawy z mloda do bydzi mam dreszcze...potem bedzie mordodarcie od nadmiaru bodzców,zmeczenia....jak ja nie lubie z nia nigdzie jezdzic.....nawet do tesciowki...z reszta ona mnie do pasji na chrzcinach malej,w pazdzierniku doprowadzila i od tego czasu mala tylko raz widziala
 
LEA - ja mam Fisher Price i ogólnie jestem zadowolona, chociaż na bateriach bardzo szumi, ale sądzę że sieć bezprzewodowa w mieszkaniu ściąga dżwięk, generaalnie najważniejsze jest jaki ma zasięg niania elekt. w budynkach i trzeba to porównać z własnym M, bo jedne ma więcej wolnych przestrzeni a inny więcej ścian

Luizka4don - siedzisko fajne ale ja bym się bała małą sadzać tak na siłę w wymuszonej pozycji, jeszcze kręgosłup jest słaby, dr Zawitkowski by się chyba przeżegnał :) chyba że dziecko tylko tak wygląda że siedzi .... opisz to dokładniej jestem bardzo ciekawa
 
fusik - No wlasnie sama musze poszukac opini o tym bo nie gadalam jeszcze z kumpela o tym .



edit:Bumbo jest siedzeniem, którego można używać na każdej płaskiej powierzchni. Bumbo jest miękkie, wygodne, lekkie i przenośne Siedzenie Bumbo jest wyprodukowane z łatwo zmywalnego materiału Odpowiednie dla dzieci w wieku od 3 do 14 miesięcy, ważących pomiędzy 4 i 10kg Siedzenie Bumbo jest tak zaprojektowane, że sama waga dziecka zapobiega wyjściu z siedzenia Bumbo to produkt, który posiada atesty, certyfikaty i nagrody w niezliczonej ilości na całym świecie. Siedzonka Bumbo podbiły świat poprzez 100% ochronę kręgosłupa- wzmacniając mięśnie kręgosłupa, oraz poprzez wykonanie siedzonek, które nadają się do domu i na zewnątrz, można je ze sobą wziąć w każde miejsce. Zastępują z powodzeniem krzesełka do karmienia, siedzonka do zabawy, można je usytuować na stole, na podłodze, w wannie.



znalazlam to
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
Pewnie mnie nie pamiętacie, ale ja wiem że na Was zawsze można liczyć dlatego mam pytanko: nasza Gabi robi cały czas około 8 kupek dziennie i to bardzo rzadkie, często ze śluzem, lekarz podejrzewał grypę jelitową, dawaliśmy smectę i nic, później że to może nietolerancja laktozy - więc dawaliśmy krople delicol po których robi jeszcze wiecej kupek (dziś już 7)!! także też odstawiam. Gabi jest karmiona tylko piersią. Przestałam jeść nabiał, cytrusy, orzechy, czekoladę i nie widać różnicy:-(
Jak sie urodziła wazyła 3 kg, teraz skończyła 3 miesiące i waży 5 kg. Lekarz mówi, ze to dobrze, moim zdaniem za mało. Czy miałyście może taki problem? Jak to u Was z tym jest? Bo ja się zaczynam coraz bardziej martwić
Pozdrawiam

Ja miałam taki problem z synkiem,kupy częste ze sluzem(no ale tez wysypka)i to byla skaza białkowa i alergia na jaja kurze.



Lea jaj mam nianię BabyOno i jestem zadowolona.

Aha dziewczyny,uważajcie przed sadzaniem dziecka(tak jak normalny dorosły człowiek),bo dzieci maja miękkie kości mozna dziecku wypchnąc żeberka.U nas w rodzinie był ten problem,pózniej trudne do cofniecia,prawie niemożliwe.
 
Weroneczko nie dziękuję za trzymanie kciuków, zeby szybko poszło :p

witam się
kurde moj Sebuś drugą nockę zrobil nam jazdę:( masakra ledwo żyje ide do fryzjera:p się ściąć :p i na maseczkę :)
 
Ja tak dzisiaj ogólnie, bo Adrianna jak nigdy obudziła mi się 3 razy w nocy na chwilkę, jakieś złe sny Jej się chyba śniły, a ja nie przyzwyczajona jestem wykończona.

Lea - my mamy taką i w chacie 300m2 działa bez zarzutu BABY ONO Elektroniczna niania 450M LAMPKA ,POZYTYW (1339304257) - Aukcje internetowe Allegro Minus taki, że są dwa kanały tylko i czasem ściągam też sąsiadów :-p

Co do siadania - też uważam, że nasze maleństwa mają jeszcze nie wyrobiony kręgosłup i sadzanie na siłę jest głupotą, tylko dlatego, że to fajnie wygląda :sorry2:
 
reklama
Hejka!!!!!!

Z okazji Mikołajek zycze wszystkim naszym dzieciaczkom kolorowych prezentów i duuuzo usmiechu na buźkach:-)

weroniczko no mam pomoc od Adriana nie moge narzekać, codziennie go zabiera do swojego pokoju i tyle u niego lezy ile wytrzyma Alan:tak:.... co do diety niestety po m-cu musiałam przerwac ze względów zdrowotnych nad czym b. ubolewam, ale mus to mus:baffled:...napisz cos wiecej co u Ciebie i jak synek????
urszulko to b. fajnie, ze Twój maluch lubi mate , mój max 5 min. i juz kwęka:angry:....a w lusterku b. sie lubimy przeglądac:-) Alan sie smieje i gada do siebie:-D
gosia 85 to rzeczywiscie ten Wasz lekarz podchodzi luzacko do spraw związanych z dzieckiem, a dla nas kazda porada taka cenna:sorry2:
Lilijanna oj czas przed akwarium dla malucha to musi byc cos rewelacyjnego:szok::tak:kurcze ja nie mam akwarium grrrrr:baffled: gratki z okazji 4 m-cy:happy:
nervita , ale Ty sama tez widzisz, ze ocza lecą córeczce na boki??? bo takie maluchy to zezują, choc jak juz jest przebadan to pewnie nie ma co gdybac, napisz jak po wizycie u neurologa , bo b. ciekawa jestem,ale okulary dla takiego maluszka to kurcze cięzka sprawa:szok:! oby wszysko skończyło sie dobrze:tak:
andzia fajnie, ze spotkanie klasowe udane, szkoda, ze tylko z takim alarmującym zakończeniem, no ale cóz zrobic??:sorry2:
natka no marchewka wchodzi do brzuszka coraz lepiej ,a kooopa była "piękna":-p , pomarańczowa wiec git... dzis zaczynamy jabłuszko dla odmiany.........napisz koniecznie o wynikach na tą cytomegalię i jak u okulisty, ja tez byłam ze swoim maluchem u okulisty, ale po zbadaniu naprawde dokładnym nic nie znalazła, kazał pokazac sie jeszcze za 3 m-ce:tak:
riba no widzisz jak to zleciało juz za chwilke bedziesz w Polszy, ale Ty juz jestes super przygotowana do swiąt :szok:nic Cie nie zaskoczy:-)........a z tym lusterkiem to super pomysł:-D
lahimka no niepokojąca jak dla mnie jest ta ilosc tych koop i konsystencja itp. ja bym skonsultowała to jednak z lekarzem jesli to sie utrzymuje, duuuzo zdrówka zycze:-) moze tak pisze, bo tez karmie , a nie było u nas takich koop, ale jak jest radosna i nie płacze Ci ciągle to moze tak ma byc/??? hmmm sama juz nie wiem:baffled::confused:
Lea ojjj zwolniłas etat Marysi:-D:-D to gratki kochana.....no i fajnie, ze synek polubił marchewke, mój tez juz podjada:tak:
zabcia mnie tez tak wyłażą włosy, masakra jakas:szok::crazy: i ciągle mysle aby isc je sciąc, a juz mi tak fajnie długie urosły no i nie wiem:angry: co robic??? grrrrr:sorry2:
luizka fajne to siedzonko nie powiem, ale dla malucha od 3 m-cy:szok:no nieeee:no: ja bym małego w tym nie trzymała:no: wystarczająco ciągle na kolanach chce siedziec i z tym walcze, ale na późniejsze miesiace to na pewno fajna sprawa:tak::-)

My dzis idziemy na spacerek, bo mróz zelżał to połazimy, pewnie sie nieźle upoce zanim ubiore ryczącego Alana, który nienawidzi kombinezonu:no: a czapka to juz jest ponad jego siły:-p, potem ja sie musze ciepło ubrac:wściekła/y:nieeee no ja chce wiosnę:angry::sorry2:!
ooooo juz sie obudził z drzemki:happy:
Jak wróci my ze spaceru to pojemy sobie jabłuszko:-)
 
Do góry