reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
weroneczka, mnie tez bolało kurewsko, a polozna stwierdzila, ze takimi skurczami nie urodze do rana :p chociaz lekarz z IP wyslal mnie na porodowke. niestety to polozna miala racje (szczegoly w opowiesciach z porodowek ;)
 
witam sie
ja ledwo żywa mały dał nam popalic, ze szok.
Mam do Was pytanie jakiej oliwki do kąpieli stosujecie?? Ja mam oilatum i niestety mały ma strasznie suchą skóre po niej.
 
Płyn do kąpieli Oilatum i moja mała też miała suchą skórę ale położna stwierdziła, że to normalne.
Ja doszłam do tego,że małą uczulał proszek. W tej chwili skórka jest ok, jedynie na stópkach delikatnie się przesusza. Nadal stosuję Oilatum a po kąpieli oliwkę Bambino.
 
Płyn do kąpieli Oilatum i moja mała też miała suchą skórę ale położna stwierdziła, że to normalne.
Ja doszłam do tego,że małą uczulał proszek. W tej chwili skórka jest ok, jedynie na stópkach delikatnie się przesusza. Nadal stosuję Oilatum a po kąpieli oliwkę Bambino.

no u mnie własnie też na stópkach się przesusza skóra tak to nie widze, zeby gdzies indziej, ale widze, ze dodatkowo natłuszczasz małą. Chyba też będę musiała tak zrobić.
 
Cześć!
My też po ciężkim wieczorze, nocy i ranku-teraz mała odsypia:sorry2: Bolał ją brzuszek-miała duże wzdęcie... Zaczęłam jej dawać kropelki i co jakiś czas słyszę, że puszcza bączki:tak: Mam nadzieję, ze nie powtórzy się historia z Basią i nie będzie kolek ani skazy białkowej, ale już zaczynam się bać:-(
Weroneczka-ja też bym pojechała sprawdzić-przecież skurcze co 5 minut nie biorą się znikąd:sorry2:
Pajkaa-co mały nie pospał dzisiaj w nocy?:confused:
Polianna-fajnie, że jesteś z powrotem:tak:
Luizka-trzymam kciuki za USG:tak:

 
Weroneczka no to na debila trafiłaś:angry::wściekła/y: jak są skurcze a nie ma rozwarcia to podają coś na rozwarcie i patrzą co dalej się dzieje... jedź tam jeszcze raz i nie daj się odesłać!
trzymam kciuki!
 
witam sie
ja ledwo żywa mały dał nam popalic, ze szok.
Mam do Was pytanie jakiej oliwki do kąpieli stosujecie?? Ja mam oilatum i niestety mały ma strasznie suchą skóre po niej.

Pajko pisałam już w temacie o pielęgnacji maluszków ja zakupiłam w aptece BALNEUM płyn do kąpieli z oliwką,cena 24.50 zł, mój synek miał suchą skóre 2 dni, a teraz nie ma , fajnie sie skóra natłuszcza delikatnie po kapieli, poleciła mi to dr i ja sie nie zawiodłam.
Po kąpieli smaruje malucha również oliwką Bamino:):tak:............mały Wam płakusiał w nocy????????

Polianno, a czemu Ty nie dawałaś znaku życia Mamuska????? I my sie martwiłysmy!!!! Prosze sie usprawiedliwic!:-p:-p:-D
weroniczka to skandal, ze Cię nie zbadał konował jeden, :szok::wściekła/y:można miec skurcze, a nie miec rozwarcia, to on kuźwa nie wie???? a KTG tez rózności czasem wykazuje!!!!!!!!!!!

A my z synkiem sie werandujemy na balkonie w wózeczku, siedze sobie z nim na leżaczku, ale też ogarniam mieszkanko, bo nawet piec w kuchni był brudny:szok::baffled:!
 
Kasiu nie wiem co sie dzieje. W wózku śpi super w dzień, ale w innym pokoju może u nas w sypialni jest mu za gorąco?
Jak tylko dam go do łóżeczka przespi pół godziny i po spaniu w nocy masakra była wisiał mi na cycku kupki nie umiał zrobic i sie zastanawiałam po czym za zatwardzenie, co musiałam zjesc, ze on nie potrafił kupeczki zrobic. Męczył się z pół godziny ja mu masowałam brzus, wisiał na cycku no i w końcu poszła gigant kupa.Nie wiem czy to po soku jabłkowym, czy po tym, ze wypiłam kakao.

Potem sobie gaworzył, rozpłakał sie (pierwszy raz w nocy) wiec wzięlam go do łózka naszego jak tylko go połozyłam usnął
 
reklama
Kasiu nie wiem co sie dzieje. W wózku śpi super w dzień, ale w innym pokoju może u nas w sypialni jest mu za gorąco?
Jak tylko dam go do łóżeczka przespi pół godziny i po spaniu w nocy masakra była wisiał mi na cycku kupki nie umiał zrobic i sie zastanawiałam po czym za zatwardzenie, co musiałam zjesc, ze on nie potrafił kupeczki zrobic. Męczył się z pół godziny ja mu masowałam brzus, wisiał na cycku no i w końcu poszła gigant kupa.Nie wiem czy to po soku jabłkowym, czy po tym, ze wypiłam kakao.

Chyba kakao nie wskazane jest przy karmieniu hmmmm!
 
Do góry