reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam. Ja powrociłam po weekendzie niestety nie rozkrecilo sie nic bardziej zeby jechac na porodowke:p Chodz teraz od 2h kiepsko sie czuje niedobrze mi slabo i maly tak sie wierci ze wszystko tam na dole kluje tak jak by mialo cos peknac .....Zobaczymy jak dalej wydaje mi sie ze przewidywania mojej gin sie spelnia ale zobaczymy. Wreszcie normalna pogoda (DZIEKUJE BOGU);p Oddychac normalnie mozna wreszcie ;)

Koralowa-Dobrze ze s serduszkami wszystko ok:)
Pajkaa -gratuluje udanej wizytki
S_A_R_K_A-Ja jestem w 38 tyg i tez nie mialam jeszcze KTG

ehtele i kassia181 ,Bogusiu-udanych wizytki zycze;)
 
reklama
Hej dziewczynki
Ja dopiero teraz do was zaglądam bo najpierw spałam do 10 :szok::-D (choć bez 4-krotnego wstawania w nocy się nie obyło, ale i tak fajnie się spało dzisiaj), potem oglądaliśmy mebelki do kuchni (coś trzeba zacząć myśleć;-)) i byliśmy u znajomych na pogaduchach. W międzyczasie niestety pomimo super pogody u mnie spadek formy:-( cały dzień mnie mdliło (chyba znowu po tym żelazie - nie biorę więcej paskudztwa, niech mi gin we czwartek inne da bo to masakra jest) i niestety nie obyło się bez wymiotowania:zawstydzona/y::-( Tak więc czuję się średnio. Teraz poleżałam, jest troszkę lepiej ale do dobrego samopoczucia jeszcze daleko.
KTG też jeszcze nie miałam.
Bombusiu - mój mały też często wyciąga nóżki aż w mój bok maksymalnie do końca, czasami mało przyjemne uczucie jak za daleko zajedzie :tak:
Ehtele, Kassia181, Bogusia86 - powodzenia na jutrzejszych wizytach
navijka - jaki tam sadyzm?:-D dobrze im tak :-D:tak:
kasia2506 - podobnie dzisiaj się poczułam jak założyłam adidasy:-( (wcześniej cały czas pomykałam w klapkach)
 
riba_1 ooojjjj kochanego masz M. maluje Ci paznokcie:-p:-p:-p:-p Ja dziś równiez pedicure sobie zaserwowałam...

kasia2506 Bardzo się cieszę, że z mężem już zgoda:tak::tak:

Olu
a co się dzieje? Psychicznie czy fizycznie źle się czujesz?:-(
 
Hej dziewczyny :-)

Dzisiaj miałam cudowny dzionek:-) Marcin po 12 pojechał do dziadków, Ja zostałam sama w domciu i strasznie mi się nudziło, ale przynajmniej można było oddychać, bo cały czas pada we Wrocławiu :-) M wrócił po 15 na obiad z różą:-) Później ok18 wymyśliłam, że chciała bym pojechać do C.H. po stanik bo już wszystkie mam za małe, a te do karmienia nie chce na razie nosić:-D I o dziwo Marcin się zgodził bez marudzenia i pojechaliśmy :-) Kupiłam sobie śliczny komplecik stanik + majteczki w pierwszym butiku już udało mi się fajny znaleźć a raczej kilka fajnych i troszkę się na przymierzałam, a M się nastał :-D Ale był zadowolony że już w pierwszym zrobiłam zakupy i w nagrodę zabrał mnie na lody:-)

Także pełna dobrego nastroju idę się teraz położyć :-)

Kassiu i Ehtele Powodzenia na jutrzejszych wizytach:-)
 
Hej kobietki! Wbrew Waszym przewidywaniom nie rodzę,choć nie gwarantuję że coś sie nie zacznie ;)
Mam skurcze od kilku godzin ale dość nieregularne. Wraz z tymi skurczami czuję mocny nacisk w dole, tak jakby mała napierała...zobaczymy czy coś sie z tego rozwinie czy oczywiście wszystko wróci do normy.
Maluszk Pauli przepiękny!
 
Hej kobietki! Wbrew Waszym przewidywaniom nie rodzę,choć nie gwarantuję że coś sie nie zacznie ;)
Mam skurcze od kilku godzin ale dość nieregularne. Wraz z tymi skurczami czuję mocny nacisk w dole, tak jakby mała napierała...zobaczymy czy coś sie z tego rozwinie czy oczywiście wszystko wróci do normy.
Maluszk Pauli przepiękny!

Ojejku Polianno no to miej telefon w pogotowiu gdyby cosik sie działo!!!!! Lub klikaj!!!
Możesz rodzić, ....bo taka cisza :)))
 
Polianna-no to czekamy na rozkręcenie się akcji porodowej, bo rzeczywiście ostatnio u nas cicho się zrobiło (coś mi się wydaje, ze dziewczyny czekają na tę pełnię;-))
Bogusia-nie ma to jak zadowolona kobieta po zakupach;-)
Bombusiu-widziałam:tak: Już niedługo i my będziemy tulić nasze małe szkraby:-)
Pati-a co za żelazo bierzesz? Bo ja Femiferal dwie tabletki dziennie zawsze wieczorem po dwóch godzinach od ostatniego posiłku i czuję się normalnie:tak:
Fiuu-może Ty masz jakieś przeczucia i poród zacznie się niedługo?;-)
Navijka-zapraszam zatem do Wrocławia-super chłodno:-)
Anecia-uwielbiam mozarellę z pomidorami:-p

M poszedł do pracy-wróci przed 24... Ma dużo roboty w przyszłym tygodniu, bo jego kolega na urlop wyjeżdża... No ale po porodzie ma być z nami przez dwa tygodnie:tak:

 
No to ja się zegnam, bo o 22.00 na Discovery Travel będzie "Ciąża z zaskoczenia":szok:

Zyczę Wam chłodnej i miłej nocki i te, które już mogą rodzić to wio na porodówkę:-D:-D!!!!
 
reklama
Kasiu - biorę Sorbifer durules, za pierwszym razem było okropnie (mdłości, szarpiący ból żołądka, rozwolnienie), później już tylko trochę mdliło albo goniło do kibelka:zawstydzona/y: a dzisiaj cały dzień mdłości i na koniec wymioty a potem znowu to szarpanie w żołądku...:-( Postanowiłam że więcej go nie wezmę tylko poczekam do czwartkowej wizyty. Ciekawe czy chociaż opłacało się tak męczyć i wyniki się poprawiły - jutro jadę zrobić to zobaczę.
 
Do góry