reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ehtele niech każda planowo juz idzie :)
moj mąż jak jest w pracy dzwoni minimum 5 razy, żeby podpytać jak sie czuje :) to takie slodkie:)

a ja mam cos wysypane nogi i ręce:( i zastanawiam sie czy to nie od tego antybiotyku na paciorkowca:wściekła/y: bo jakby nie było zawsze jestem wysypana po nocy a ja go na noc biore :wściekła/y: ale dzisiaj juz ostatnia dawka wiec pewnie sie okaze pojutrze czy to wina antybiotyku.
 
reklama
jejciu - znowu uczulenie:( - pajeczko to rzeczywiście masz wrażliwą skórę...

mój za to nie pozwala mi dzwonić, bo wtedy łapie go stres, że rodzę hihihi:p:p:p
Mówi - słońce dzwoń jak będziesz rodzić
 
oj to u mnie znowu odwrotnie jak sie nie odezwe rano, ze wstałam i że wszystko OK to mąż zestresowany dzqwoni :)) i sie martwi, ze nie dzwonie to pewnie cos sie dzieje :p

no znowu własnie i zastanawiam sie czy brac tą ostatnią dawke leku, ale z drugiej strony soboe mysle, ze to juz ostatnia dawka wiec moze nie zaszkodzic
 
witam się i ja :-) uff jaka ulga pogodowa :tak: ale mnie od rana ból brzucha męczy:-( w dodatku mała strasznie się kręci i naciska na wszystko co jest możliwe. Jak tak będzie bolało do wieczora to nie wiem czy na IP nie pojadę :baffled: tfu tfu
 
Pajkaa no to wrzuć i dopiero uciekaj :p

hmm a może z głodu mnie boli, bo burczy mi w brzuchu (biedne uszy mojego maleństwa) idę coś zjeść może przejdzie - oby, bp jeszcze z 2 tyg nie chce pojawiać się na IP
 
Dziendobry wszystkim:)
Dziewczyny gdzie wy macie ten deszcz burze i chłodek????????????????????
U mnie dalej parno i goraco:((( normalnie sie roztapiam.....

Nocka nam mineła jako tako, mały cos sie mało ruszal ale teraz nadrabia:-)
A my od jutra zostajemy sami w domciu bo małż do pracy wreszcie idzie...... konczy sie moje lenistwo.....
 
ja własnie doczytałam, ze skutki brania leku mogą byc skurcze brzucha i wysypka, zawroty głowy miodzio :wściekła/y:a ja sie zastanawiam co ja sie tak zle ostatnio czuje:szok: dpobra ide sie polozyc
 
Niuunia no to wypoczywaj dzis duuuzo!!!!
Ehtele no to pieknie masz zaplanowane 2 dni:)
Pajka u nas też nie ma słońca huuura!!!!:) pewnie to od leku masz tą wysypkę!

A ja dziś siedzę na balkonie i chyba tak spedze czas do wieczora, bo na leżaczku jest cudownie, ponadto na balkonie jest dostarczny tlen he he.
Na obiad robię karczek w sosiku , kapustę młodą, nagotuje na 2 dni to jutro luzik:)

Mnie sie dzisiaj śniło, ze urodziłam i........... zaraz znów byłam w ciązy, jak powiedziałam zaraz po przebudzeniu o tym mojemu M to nietęgą miał minkę he he
 
reklama
witam! pisałam wczoraj późnym wieczorem ale mi posta zjadło:(

u nas taka burza była że normalnie strach sie bać! lało całą noc dziś wreszcie jest chłodno i mam czym oddychać.
mój mąz zachowywał się wczoraj jakby nic sie nie stało, myślałam że go uduszę, a że byliśmy wczoraj u szwagierki na urodzinach to się upijanił:) wczołgał się przed 23 do łózka padło hasło ale jestem pijany i zaczął na maksa chrapać więc musiałam się wynieść do salonu na noc bo nie dałam z nim rady.

dziś rano zaczął gadkę że mam juz urodzić bo widzi jak sie męcze, więc go zapytałam czy jest przygotowany do przyjęcia swojego syna w domu? no to stwierdził że jedziemy po wózek, hurtownia którą znalazłam na necie dziś nie czynna ale w poznaniu sklep dziecięcy otwarty tylko muszę zadzwonić i zapytać czy mają taki model bo po co jechac jak nie będzie. temat farby nadal wałkuje on ma cholernego lenia na to malowanie, stwierdziłam że ma mi wszystko przygotować ja sobie ze spokojem pomaluje jak on pojedzie do pracy.

mam nadzieję że w końcu na coś go urobię:) brzuch coraz częściej mi się stawia i coraz częściej kuje jakby mi ktoś szpilki wbijał w szyjkę:(

bombusia ale szalejesz z tym swoim mężem , a tak płakałaś jak synuś wyjeżdzał a teraz co? ha ha ha

ehtele dobrze że już sie pogodziłas z Szymonem:)

niunia jak sie niepokoisz to lepiej jedz na tą izbę!

fiuu czyżbyś też się już szykowała?

sarka ja pierwsze ktg miałam już w 26 tyg.ostatnio na wizycie 3 tyg. temu i teraz też w środę będę miała.

bogusia jak tam u ciebie ? dzieje sie coś.

życzę miłej niedzieli, myślę że większość z nas nie będzie dziś narzekać na upały!
 
Do góry