reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hello!!!!

Wuzelku gratuluje udanej wizyty u lekarza i spotkania z koleżankami:-)
Alaa mój syn dostał sie do jednej z 3 wybranych przez siebie szkół, takze tu problemu nie było, bo miejsce czeka, zresztą już odstarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, ale powiem Ci że ma sz nie lada zadanie, bo u nas jest lichutko z wyborem innej szkoły jak sie nie dostało, do którejś z tych 3 preferowanych, poprostu brak miejsc, no ale mam ndzieję,ze znajdziesz coś dla niej odpowiedniego, szkoda, ze akurat w tym czasie wyjechała, bo powinna ona wybierac
Mam nadzieje, ze opryszczka Cię opuści:tak:
AgaNatalia strasznie sie ciesze, ze z dziewczynkami powolutku idzie śietnie i mają sie coraz lepiej, życze Wam dużo siły i zdrowia:happy2:
Kiniusia no widzisz jak sie umie dobrze danie przygotować to inaczej smakuje i można zjeść ze smakiem nawet wątróbkę:-D
Polianno no niestety tak bywa jak sie robi zakupy ubrań przez interanet, przecież taki wybór jest świetnych staników w sklepach, a tu 30zł w plecy hmmm niedobrze
Sąsiadów masz odlotowych i jakich pomysłwoych no :szok: 3 letnie dziecko i już kradnie brrr starch sie bać:szok::wściekła/y:
Pytałam czy nie mozesz "sprzedać" na jakiś 2 dni swojej małej Niuni do babci lub siostry,abyś odsapnęła?????
A swoja drogą czy jak Ty bedziesz malowała to M nie przyjdzie i nie zgoni Cię z drabiny, bo mu sie wstyd zrobi???? No bo chyba nie uda, ze wszystko w porzo??? Ja bym nie malowała, jak mu pokażesz, ze malujesz, to juz wszystko sama będziesz robić, walcz:wściekła/y:
Monika Ty ranny skowroneczku:szok: o 7.00 to Justysia spała jak Rex, ledwo wstałam o 9.00, bo M mnie sciagnął na śniadanko:-D
Kasia2506 czytam, zę i u Ciebie remonick sie zaczął, no to też będziesz miała świeżutko.....smacznego u mamci;-)
Kassia no gartuluje "wygranego" wózeczka, jednak nasze kciuki są niezawodne:-D:-D
bonusowa ja sie dowiem połozenie małego dopiero 20.07 ma USG, ale myślę, zę jeszcze ma czas smyknąć w kanał rodny, bądź spokojna:tak:
Bogusia no to dobrze, zę mama trochę sie ruszyła ze sprzątaniem, zawsze to lżej dla Ciebie:tak:
Kasiz to wypoczywaj, bo już blisko końca:-)
Ramka gratuluje córeczki:tak::happy2:!!!!

U nas oczywiscie również upał.
Zrobiliśmy już z M zakupy, posprzątał mi ładnie mieszkanko, ja też co mogłam lekkiego to pogarnęłam i ugotowałam zupkę pomidorową z makaronem, bo mnie dziś na nią naszło:happy2:.

Dziewczynki mam pytanie: Czy u Was też sa takie drogie warzywa i owoce????:szok::baffled: u nas to bardzo np. czereśnie 15 zł kg :szok:, fasolka szparagowa 10-12 zł kg:szok:, kalafior 5 zł, ziemniaki 1,80 kg, pomidowy 7, 50:wściekła/y: no poprostu wszystko jest takie drogie, ze :szok:!!!!!!!!!!!! normalnie choćby człoiwek chciał na czymś zaoszczędzić to nie ma jak:wściekła/y::wściekła/y::no::baffled:. A moje 2 duże chłopaki to potrafią zjeść, a Adrian owoce wciąga jedną dziurką od nosa, wczoraj mu kupiłam owoców za 45 zł i dziś zero owoców hmmmm, przecież jest ładna pogoda to powinny tanieć takie rzeczy,aaaa pewnie wszystkjo zgonili na powódź:no::baffled: Jestem ciekawa jak u Was to wygląda????

No nic zjem w związku z tym loda, dla ochłody:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki kochane leze i zbieram ostatnie rzeczy i piorę żeby moc sie popakować:)
Bombusiu - ja nie wiem ile co kosztuje bo siedze w domu ale wiem że maż za warzywa i owoce placi zawsze ponad 100 zł. Wiec chyba najtaniej nie jest
Ehtele - zaraz poczytam bloga. Mniam:)
 
hejka BbeabeczkL:*

nie wiem cyz mnie Pamietacie:) ale malo czasu bo sybcio chrusi byl i czas na forum BRAk...

wiem ze bedzie corka....!!!! jestem Przeszczesliwa....
bedzie Albo IWA albo MELANIA;)

pozdrawiam

gratuluję córeczki

Pajkaa kochana na blogu daję tylko te potrawy czy ciasta, które zrobiłam:-) - no i zdjęcia też mojego autorstwa są:-p Kakao jak najbardziej - pisałam o tym poliannie;-)

kassia181 gratuluje wygranej aukcji:-D:-D w końcu...

bonusowa mój Olek już od 7 miesiąca ułożony główkowo...

kasikz moja szyjka ma 2 cm;-) a torba już spakowana...:-p:-p Więc nie ma na co kobitko czekać...

az mi ślina cieknie na tą babeczkę a motto bloku zarąbiste:p

Hello!!!!

Wuzelku gratuluje udanej wizyty u lekarza i spotkania z koleżankami:-)
Alaa mój syn dostał sie do jednej z 3 wybranych przez siebie szkół, takze tu problemu nie było, bo miejsce czeka, zresztą już odstarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, ale powiem Ci że ma sz nie lada zadanie, bo u nas jest lichutko z wyborem innej szkoły jak sie nie dostało, do którejś z tych 3 preferowanych, poprostu brak miejsc, no ale mam ndzieję,ze znajdziesz coś dla niej odpowiedniego, szkoda, ze akurat w tym czasie wyjechała, bo powinna ona wybierac
Mam nadzieje, ze opryszczka Cię opuści:tak:
AgaNatalia strasznie sie ciesze, ze z dziewczynkami powolutku idzie śietnie i mają sie coraz lepiej, życze Wam dużo siły i zdrowia:happy2:
Kiniusia no widzisz jak sie umie dobrze danie przygotować to inaczej smakuje i można zjeść ze smakiem nawet wątróbkę:-D
Polianno no niestety tak bywa jak sie robi zakupy ubrań przez interanet, przecież taki wybór jest świetnych staników w sklepach, a tu 30zł w plecy hmmm niedobrze
Sąsiadów masz odlotowych i jakich pomysłwoych no :szok: 3 letnie dziecko i już kradnie brrr starch sie bać:szok::wściekła/y:
Pytałam czy nie mozesz "sprzedać" na jakiś 2 dni swojej małej Niuni do babci lub siostry,abyś odsapnęła?????
A swoja drogą czy jak Ty bedziesz malowała to M nie przyjdzie i nie zgoni Cię z drabiny, bo mu sie wstyd zrobi???? No bo chyba nie uda, ze wszystko w porzo??? Ja bym nie malowała, jak mu pokażesz, ze malujesz, to juz wszystko sama będziesz robić, walcz:wściekła/y:
Monika Ty ranny skowroneczku:szok: o 7.00 to Justysia spała jak Rex, ledwo wstałam o 9.00, bo M mnie sciagnął na śniadanko:-D
Kasia2506 czytam, zę i u Ciebie remonick sie zaczął, no to też będziesz miała świeżutko.....smacznego u mamci;-)
Kassia no gartuluje "wygranego" wózeczka, jednak nasze kciuki są niezawodne:-D:-D
bonusowa ja sie dowiem połozenie małego dopiero 20.07 ma USG, ale myślę, zę jeszcze ma czas smyknąć w kanał rodny, bądź spokojna:tak:
Bogusia no to dobrze, zę mama trochę sie ruszyła ze sprzątaniem, zawsze to lżej dla Ciebie:tak:
Kasiz to wypoczywaj, bo już blisko końca:-)
Ramka gratuluje córeczki:tak::happy2:!!!!

U nas oczywiscie również upał.
Zrobiliśmy już z M zakupy, posprzątał mi ładnie mieszkanko, ja też co mogłam lekkiego to pogarnęłam i ugotowałam zupkę pomidorową z makaronem, bo mnie dziś na nią naszło:happy2:.

Dziewczynki mam pytanie: Czy u Was też sa takie drogie warzywa i owoce????:szok::baffled: u nas to bardzo np. czereśnie 15 zł kg :szok:, fasolka szparagowa 10-12 zł kg:szok:, kalafior 5 zł, ziemniaki 1,80 kg, pomidowy 7, 50:wściekła/y: no poprostu wszystko jest takie drogie, ze :szok:!!!!!!!!!!!! normalnie choćby człoiwek chciał na czymś zaoszczędzić to nie ma jak:wściekła/y::wściekła/y::no::baffled:. A moje 2 duże chłopaki to potrafią zjeść, a Adrian owoce wciąga jedną dziurką od nosa, wczoraj mu kupiłam owoców za 45 zł i dziś zero owoców hmmmm, przecież jest ładna pogoda to powinny tanieć takie rzeczy,aaaa pewnie wszystkjo zgonili na powódź:no::baffled: Jestem ciekawa jak u Was to wygląda????

No nic zjem w związku z tym loda, dla ochłody:-D

Bombusiu co do czerśni nie wiem, ale kalafior u mnie na targu kosztuje okolo 1,80/2 zł, ziemniaki młode 2 zł,
pomidory 4,50
Bombusiu, ale z powodu powiodzi są takie drogie:( ja wyciągne męza po arbuza dzisiaj :p
 
Hello!!!!

Wuzelku gratuluje udanej wizyty u lekarza i spotkania z koleżankami:-)
Alaa mój syn dostał sie do jednej z 3 wybranych przez siebie szkół, takze tu problemu nie było, bo miejsce czeka, zresztą już odstarczyliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, ale powiem Ci że ma sz nie lada zadanie, bo u nas jest lichutko z wyborem innej szkoły jak sie nie dostało, do którejś z tych 3 preferowanych, poprostu brak miejsc, no ale mam ndzieję,ze znajdziesz coś dla niej odpowiedniego, szkoda, ze akurat w tym czasie wyjechała, bo powinna ona wybierac
Mam nadzieje, ze opryszczka Cię opuści:tak:
AgaNatalia strasznie sie ciesze, ze z dziewczynkami powolutku idzie śietnie i mają sie coraz lepiej, życze Wam dużo siły i zdrowia:happy2:
Kiniusia no widzisz jak sie umie dobrze danie przygotować to inaczej smakuje i można zjeść ze smakiem nawet wątróbkę:-D
Polianno no niestety tak bywa jak sie robi zakupy ubrań przez interanet, przecież taki wybór jest świetnych staników w sklepach, a tu 30zł w plecy hmmm niedobrze
Sąsiadów masz odlotowych i jakich pomysłwoych no :szok: 3 letnie dziecko i już kradnie brrr starch sie bać:szok::wściekła/y:
Pytałam czy nie mozesz "sprzedać" na jakiś 2 dni swojej małej Niuni do babci lub siostry,abyś odsapnęła?????
A swoja drogą czy jak Ty bedziesz malowała to M nie przyjdzie i nie zgoni Cię z drabiny, bo mu sie wstyd zrobi???? No bo chyba nie uda, ze wszystko w porzo??? Ja bym nie malowała, jak mu pokażesz, ze malujesz, to juz wszystko sama będziesz robić, walcz:wściekła/y:
Monika Ty ranny skowroneczku:szok: o 7.00 to Justysia spała jak Rex, ledwo wstałam o 9.00, bo M mnie sciagnął na śniadanko:-D
Kasia2506 czytam, zę i u Ciebie remonick sie zaczął, no to też będziesz miała świeżutko.....smacznego u mamci;-)
Kassia no gartuluje "wygranego" wózeczka, jednak nasze kciuki są niezawodne:-D:-D
bonusowa ja sie dowiem połozenie małego dopiero 20.07 ma USG, ale myślę, zę jeszcze ma czas smyknąć w kanał rodny, bądź spokojna:tak:
Bogusia no to dobrze, zę mama trochę sie ruszyła ze sprzątaniem, zawsze to lżej dla Ciebie:tak:
Kasiz to wypoczywaj, bo już blisko końca:-)
Ramka gratuluje córeczki:tak::happy2:!!!!

U nas oczywiscie również upał.
Zrobiliśmy już z M zakupy, posprzątał mi ładnie mieszkanko, ja też co mogłam lekkiego to pogarnęłam i ugotowałam zupkę pomidorową z makaronem, bo mnie dziś na nią naszło:happy2:.

Dziewczynki mam pytanie: Czy u Was też sa takie drogie warzywa i owoce????:szok::baffled: u nas to bardzo np. czereśnie 15 zł kg :szok:, fasolka szparagowa 10-12 zł kg:szok:, kalafior 5 zł, ziemniaki 1,80 kg, pomidowy 7, 50:wściekła/y: no poprostu wszystko jest takie drogie, ze :szok:!!!!!!!!!!!! normalnie choćby człoiwek chciał na czymś zaoszczędzić to nie ma jak:wściekła/y::wściekła/y::no::baffled:. A moje 2 duże chłopaki to potrafią zjeść, a Adrian owoce wciąga jedną dziurką od nosa, wczoraj mu kupiłam owoców za 45 zł i dziś zero owoców hmmmm, przecież jest ładna pogoda to powinny tanieć takie rzeczy,aaaa pewnie wszystkjo zgonili na powódź:no::baffled: Jestem ciekawa jak u Was to wygląda????

No nic zjem w związku z tym loda, dla ochłody:-D

bombusiu u mnie tez wszytsko takie drogie ze szok- ale w tym roku taniej juz niestety nie bedzie- masakra jakas po prostu. a i owocow bardzo malo bedzie
 
Witam!U Was truskawki też tak drożeją?U nas po 6zł najtaniej.Młode ziemniaki trochę staniały po 2zł w sklepiku.Inne to nie wiem po ile są.
Jutro wyjeżdżam do teściowej z synami,ja z małym będę tylko tydzień-akurat te upały mają być ale jak patrzyłam na pogodę tam to mają być pochmurne,zobaczymy.
 
Ja nie wiem jakie u nas są ceny, bo mąż robi zakupy od czasu jak w ciąży jestem. Poza tym ze względu na cukrzycę to ja mogę praktycznie tylko jabłka jeść, choć ponoć czereśnie mają niski indeks glikemiczny to musiałabym spróbować.


polianno jak będziesz sama wszystko robić to tak już zostanie. Pogoń tego swojego męża do roboty! Żeby kobieta w zaawansowanej ciąży brała się za malowanie a mąż siedział obok i oglądał mecz to skandal normalnie. Ja to bym awanturę zrobiła od razu, no ale to ja. Ja bym sobie nie pozwoliła na takie traktowanie. Walcz o swoje naprawde, bo będziesz tylko coraz bardziej sfrustrowana.
A co do samej farby to mój mąż w maju malował pokój dziecięcy i ja normalnie chodziłam tam, spaliśmy w mieszkaniu, nie sądzę by te lateksowe były jakoś szkodliwe. Ale znawcą nie jestem.
 
Bombusiu U mnie też taka drożyzna we Wrocławiu, czereśnie i jagody po 15-16zł, koszyczek malin 6zł, ziemniaki 1,80 reszta na tym samym poziomie. A właśnie sobie chciałam zadzwonic do mojego Marcina żeby kupił na placu jakieś owoce, a On zosatwił telefon w domu... Ech...
A już wrócił z pracy, ale uciekł szybciutko do fryzjera, najwyżej pojedzie jeszcze raz, a i jeszcze musi posprzątać, bo Ja siły nie mam na porządki:-(
 
Mój M...może i taki był kiedyś,tylko że ja zawsze byłam mocno samodzielna i nie potrzebowałam pomocy. Dlatego taki sytuacje są mimo wszystko sprawdzianem.

Bombusiu - może masz rację,że nie powinnam tego ruszać? Wróci z pracy przed 15.00, zje obiad i go zagonię,jeśli chce o 16.00 mundial oglądać. Hmm...
A co do małej.. no nie mam nikogo komu mogę dać. Teściowa mogłaby przyjechać teoretycznie od rana do 14;00 ale z nią to też ciężka sprawa, typ "szperacza" po półkach. Ni zniosę gdy zacznie składać mojemu M ubrania w szafie. Ja go uczę,że jak nie ułoży to nie będzie miał. Z resztą...jmu wszystko jedno czy ma pogniecione czy wyprasowane ciuchy. Moja mama ma własny sklepik i tam siedzi cały dzień, siostra sama ma dziecko i ni chcę jj tak obciążać...


Odwiedziłam dziś sąsiadkę i jej prześliczną córeczkę. Nie mogę uwierzyć...jaka kruszynka,a niby waży 4kg. Moja Olimpia też taka była?????
Aż się wzruszyłam. Cudo. Przestraszyła mnie jednak tym,że w szpitalu w którym zamierzam znów urodzić nic się nie zmieniło pod względem opieki poporodowej. Kobiety płaczą bo są tak zgnębione. Jeśli któraś nie karmi, bo ni umie, nie ma pokarmu, albo dziecko nie chce jeść to jest wyzywana od najgorszej.
Wyobraźcie sobie,że miała poważną anemię i nie miała sił wstawać a mała zaczeła z głodu płakać w nocy to przyszła położna i powiedziała cyt. "Pizdy sie nie chce podnieść do dziecka??Pani matką nie powinna być!!" ...
A jak przyszła salowa a ta sąsiadka zaczeła się żalić to usłyszała "Musi Pani to przejść, ma Pani za ładną buzię dlatego tak robią". Podobno w innym szpitalu jest ta sama sytuacja...
Sama tam rodziłam i wiem,że tak było dlatgo strsuje mnie ten okres po porodzie, oby mała chciala ładni ejeść bo inaczej nie dadzą mi żyć...
 
reklama
Polianna aż trudno uwierzyc w te babska w szpitalu,one tam nie powinny pracowac,tylko z roślinkami,albo kurami,a nie z matkami i ich maleństwami:szok:
Ale nie nastawiaj sie,może trafisz na porzadna pielegniarke,chyba wszystkie takie nie są...
U na w szpitalu jest cudnie,co do opieki nad matkami,pielegniarki mile i uczynne(na patologii jedna zołza,ale tylko jedna na szczęscie).
 
Do góry