reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No cięzko ,ciezko nie bede zaprzeczać...ale oni są tacy kochani...i co najważniejsze zdrowi! Boze jak ostatnio ogladałam program o takich biednych chorych maluszkach i ich rodzicach...o matako! to są dopiero problemy! i ile pracy!! a ja?? coż dzieci za chwile bedą chodzić,mówić,beda coraz bardziej samodzielne,a teraz trzeba zacisąć zęby i robić. A te uśmiechniete moredeczki mojej trojeczki warte są tych wszystkich poswieceń:).
O właśnie! ide zjesc śniadanie,bo jeszcze nie miałam kiedy;-). oki to lece,bo mam chwilke wolnego( dzieci śpia),wiec musz cos wrzucić na ruszt:)

Buziaki.

Efe,to gratuluję córeczki:):) i zdrówka przede wszystkim dla Was:)
 
reklama
Malinka GRATULUJĘ I ZAZDROSZCZĘ tak szybkiego porodu, po cichu marzę że i mój może teraz będzie szybszy a nie 13 godzin:szok::angry::szok::angry:
pozdrawiam Was wszystkie i spokojnej nocki życzę

HiHi Natt chyba dziewczynka będzie, bo nic między nóżkami moja ginka nie znalazła:sorry2:


Efe zauważyłam że mamy chyba zbliżone terminy ( nawet szybko pokapowałam:baffled:) jesteś na majowym wątku???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Malinka super ze tak dobrze Ci tym razem poszło!! zdrówka zycze i oby szybko żółtaczka opusciła Dawidka!

Natt strasznie Ci współczuje tego bólu, ja pozbyłam się bólu zęba - miałam leczenie kanałowe a teraz przyplątała się rwa kulszowa:crazy::crazy: widac to taki los ze ciągle z bólu żyjemy. Natt mój małzonek teraz bez pracy i szuka i szuka jeździ na rozmowy i wiesz co ostatnio odrzucił nawet dobrą oferte bo była w innym miescie.. powiedział : choćby skały srały to nie zniesie rozłąki nawet jednego dnia!!!:szok::szok: kocham go i za to ale jezeli przez 3miesiące nie znajdzie pracy na miejscu to będę go namawiac na delegacje... bo inaczej mops będzie musiał nas utrzymywać:no:

Efe a jak tam Twoje spojenie?
 
Małgoś nie ma mnie tam, bo jakoś czasu brak na zapoznanie się. Mam pół roku zaległości na sierpniowym do nadrobienia:-(
Sempe spojenie spojeniem kurcze ale ja teraz jakieś skurcze mam dziwne:zawstydzona/y: chyba się będę musiała wybrać do mojej ginki po weekendzie jak nie przejdą przez weekend i sprawdzić co to i po co to:sorry2:
 
Małgoś nie ma mnie tam, bo jakoś czasu brak na zapoznanie się. Mam pół roku zaległości na sierpniowym do nadrobienia:-(

no ja też tam rzadko bywam bo wiadomo jak jest jak już ma się dziecko to nie ma tak czasu na przesiadywanie przy kompie
a co do skurczów to też mam ale zauważyłam że przeważnie wtedy gdy się zdenerwuję, poza tym w tych tygodniach pokazują się skurcze które są normą ale niestety zapomniałam jak one się nazywają:zawstydzona/y:
 
No Małgoś wiem że normalne tylko dla mnie nowość, bo przy Gabi nic takiego nie miałam. Skórcze poznałam jak mnie podłączyli do oksytocyny na porodówce. Wkurza mnie to strasznie, bo czuję się gorzej niż wcześniej. A jak teraz jest tak źle to co dopiero będzie w III trymestrze?! Będę leżeć do góry kołami? Ech... dobra nie smęcę. Liczyłam chyba, że tym razem będę czuć się jak wcześniej.
 
O i to pewnie dowód na to,ze kazda ciaza jest inna....

Jak by ktos mi zagwarantował,ze w kolejnych ciażach bym sie czuła tak jak w tych ( nawet w tej bliźniaczej) to chyba bym co rok w ciazy biegała;-)

Uwazajcie na siebie nasze kochane ciezaróweczki:)
 
tak to właśnie bywa
byłam wczoraj na wizycie, dr powiedziała że tak już będzie, co do płci to dalej nie wiemy:crazy: maleństwo usiadło na nóżkach i ani rusz:no: nie chciało się ujawnić mimo moich próśb:-D tak więc kolejny miesiąc oczekiwania na wizyte
pozdrawiam
 
reklama
Od dawna macie tu takie echo?? :eek:
Od jakiegos czasu sobie tu zagladam,bo zawsze Was podczytywalam :tak: ale ostatnio mnie nie bylo,wrocilam odmieniona i z nowym nickiem (wczesniej bylam jestemJolka) a tu taaaka cisza u Was :shocked2:

Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane po raz drugi(lub kolejny) mamuski :-)
 
Do góry