reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Efe gdzie Ty widziasz ze Aga cos o siusiaku pisała??!!:-)

Miranda witaj!!! widze ze Ty tez trafiona hihihi ale fajnie:-) tez widze ze na sierpien masz termin tak?

No chodziło mi że syn a ma same laseczki...oj nooooo
Zylcia ty też?! Wow jak fajnie! Gratulejszyn! Niech ci się dobrze nosi;)
Miranda ja też miałam większe (co ja gadam mega!) mdłości...schudłam prawie 7 kg!do tego doszedł ból spojenia łonowego, który teraz znacznie zelżał. Także trzymam kciuki żeby u ciebie był chłopak;)
 
reklama
Kochane dziewczyny,
w naszej kategorii jestesmy na 3 miejscu, w ogólnym rankingu na 8!
W sumie do konkursu zgłoszono 3602 blogi, więc to mega sukces dla nas:)


Dziekuje, dziękuję za wszystkie smsy na nasz blog!!!:)
 
witam
dziękuję za dobre słowa i za kciukasy, trzymajcie je mocno żebyśmy z maleństwem dotrwali do maja, no a nowym zaafasolkowanym życzymy powodzenia, wytrwałości no i 3mamy i za was oby do rozwiązania:happy:
pozdrawiam
 
Natt Wszystkiego najlepszego!:-)
Okragla trzydziecha dzisiaj :-p
Fajnie sie urodzic w Walentynki :tak:
Jeszcze raz wszystkiego Naj...
 
Jolu,bardzo dziękuję:). A no 30 jak się patrzy:)...
Nom, Mamusia się postarała i urodziła mnie troszkę po połnocy:):)i taka ze mnie teraz Walentynka:)
 
Oj Natt spóźnione ale szczere zyczenia!! 30lat mineło... hihiihi sił dla Twoich pociech i realizacji Twoich marzeń:-)

pozdrawiam
 
reklama
Dzięki Sempe:)

Dziewczyny cięzaróweczki,jak Wy sie czujecie??? pisać tu nam wszystko jak na spowiedzi!!
Czuję ogromny niedostyt informacji o waszych dzidziusiach o waszym samopoczuciu...no pisać nam tu i koniec1 a i zdjecia brzuszków ,usg...no co jest???!!!szybciutko raz dwa trzy!

Buźki

PS. U nas na razie koniec z ciązami bo ja od poniedziałku mam MIRENE...okropnie mi z nią tak psychicznie,bo sie naczytałam jak te wkładki działają i w ogóle...ale co zrobic...przy moich problemach zdrowotnych( matko jak to brzmi! hahah) nie moge innej metody stosować. Nooo...gumki...ale wiadomo dopóki nie peknie daje 100%,ale jak peknie to d.....A ja teraz nie wyobrazam sobie zajsc w ciąze...no bez kitu!! dzieci za małe,ja tu sama i jeszcze Bog wie jak długo tak bede sama bo J. wszedzie dostaje oferty pracy ,tylko nie w PL!!!!!!Ale juz Wam tu zapowiadam,że jak bliźniaki skończą 2 lata to ja zachodze w ciaze! o!!!!!!MI tam ciągle w głowie zegar tyke i mówi,ze jeszcze jeszcze dzidziusia:):):-D:-D. Słowo honoru..Sempe,Aga Wy pewnie cos o tym wiecie,co???


Buźki kochane moje:)
 
Do góry