reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama

DZiewczyny jak często myjecie mega dokładnie lodówke??? mnie dzis tak naszło ze rozebrałam kazdą półke cokolwiek mogło się rozłączyć!! w takich małych zakamarkach była pleśn normalnie myslałam ze wymiotuje!! kuźwa skąd to się bierze??? umyłam płynem do naczyn i moczyłam w occie


Malinka sciskam cię serdecznie i gratuluje drugiego synka! Niech zdrowo się chowa a ty wracaj szybko do formy:-)
 
Ostatnia edycja:
Sempe,Andariel, ja tez miałam pleśń w lodówce. Myślałam,ze zwymiotuję jak to zobaczyłam przy gruntownym sprzątaniu lodóki. Od tego czasu( a było to rok temu,dokładnie podczas robienia wiosennych porządków...nooo czyli prawie rok temu;-) ),myję dokładnie lodowkę raz w miesiącu. I działa-plesni nie ma!

Matko! od wczoraj boli mnie ząb-chyba ząb Dziąsło całe spuchniete...Byłam u dentystki,rozwierciłą mi szóstkę załozyła lekarstwo i kazała czekać...Miała rtg i nic nie wyszło,jedynie w tej szóstce,ale nic ponoc az tak wielkiego zeby az tak bolało....podejrzewa zapalenie okostnej-ałłłłłłł....albo tę szóstkę przeklętą!! matko jak to boli. spadam bo konam normalnie z bólu!
 
Kurcze,co do plesni w lodowce,to ja w swojej starej nigdy nie mialam,ale tamta musialam przynajmniej raz na 2 miesiace rozmrazac,bo strasznie lodem zachodzila....a teraz mam juz nowa od ok 3 miesiecy i zadnej plesni nie zauwazylam a mylam juz ja 2 razy.........

ciezarowkom zycze duzo cierpliwosci i szczesliwego donoszenia do terminu:)
 

DZiewczyny jak często myjecie mega dokładnie lodówke??? mnie dzis tak naszło ze rozebrałam kazdą półke cokolwiek mogło się rozłączyć!! w takich małych zakamarkach była pleśn normalnie myslałam ze wymiotuje!! kuźwa skąd to się bierze??? umyłam płynem do naczyn i moczyłam w occie

ja pleśni u siebie nie widziałam, ale raz doszłam do tego ze przy myciu można aż tak lodówe rozebrac - żeby zdjąć takie blaszki co są na frontach szybek(półek) - i tam to dopiero był syfik! jak któras nie zdejmowała to spróbujcie:p
 
natt - aż mnie szczęka zabolała jak Cię poczytałam... a takie zapalenie okostnej to skąd, tak nagle, bez wyraźnego powodu?? jeśli chodzi o zęby to panikara jestem... trzymaj się dzielnie, bidulko umęczona - łączę się z Tobą w bólu!
 
reklama
Dzisiaj ciąg dalszy zmagania się z bólem....Ide na 16 do kliniki stomatologicznej-mam nadzieje,że tam coś pomogą,bo juz jestm na maxa przecipana lekami przeciwbólowymi,a ból dalej jest-wrrrrrrrrrr!
A dotego,moje aniołoki ząbkują i tez jest masakra! Karol przesypia niby noc,choc baardzo długo płącze przed zasnieciem i trzeba go nosić...A Ania! o matko! zasypia ok,potem budzi się od płaczu Karola,wiec wyje dwójka. W końcu koło 24 zasypiają ze zmęczenia. Ale Ania o 3.00 budzi sie nowu i daje czadu do 5,6 rano. A Karol punkt 8 wstaje. Ledwo zipie! i jeszcze to zapalenie moje....aaaa bez komentarza. To są momenty gdy szczerze ninawidze mojego J. ktory pomimo otrzymania ofrty pracy w PL nie skorzystał z niej,tylko siedzi dalej w Niemczech. Menda jedna z niego jest! nienawidze go za to!
 
Do góry