reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Oj Piwonia, współczuję, bo znam ten ból. Na szczęście miałam niezawodna masażystkę w Polsce, i nie wiem czy to jej zasługa czy szczęście, bo juz dawno nic mi się takiego nie przydarzyło.
W wolnej chwili mogę ci podesłać metody jakimi mnie leczyła.
 
reklama
Hejka
Przede wszytskim gratki dla tuptających maluszków.
Sempe, ja po prosze to z galaretką, mniam... choć wszystko wygląda przepysznie:-p
Iwonka współczuje bólu...
Deli, mała jest przesliczna i jaka dama na tym zdjęciu....
Ciekawe jak Dominiczka po weselu :-D

U nas jakoś leci, mała przechodzi samą siebie dziś ją znalazłam stojącą na nocnej szafce u dzieci w pokoju:szok::szok::szok:
Na weekend mam męza nadrabiamy straty, ale niestety dzis w nocy wyjeżdża :-(

miłego dnia
 
Witam się po nieobecności ;-)
Wekend spędziłam między domem a Krakowem - czyli w ciągłym biegu..
Teraz też nie poczytam bo Jaś niedawno zasnął a ja muszę po Julę do przedszkola jechać.
Więc tylko Was serdecznie pozdrowię i ucałuję!!!!! ;-) :-) :-)
 
Hejka!!!
No więc tak Sempe ślinotoku dostałam!!!Pysznie ciasta wyglądają!!kiedy Ty to zrobiłaś!!??Ja czasem zupy przez małego skończyć nie moge!!!A Ty tyle pyszności napiekłaś!!!
Kasiu ciesze się że Miłoszek już nie gorączkuje!!
Reksio ja pije podobny sok tylko że daje do cebuli cytryne i miód.
franiowa ja nie słyszałam o takiej szkole...Oby Krasnalowi się spodobało!:tak:
AA KAsiu gratki dla Miłoszka!!I nie martw się zobaczysz teraz coraz częściej będzie próbował chodzić!!
Miranda Andariel i dla Waszych córeczek również brawo!!!!!
Deli jak miło że jesteś!!A córcie masz piękną!!Buziaczki od nas!!
Na ssanie kciuka to ja sposobów nie znam....
Efe dużo zdrówka dla Gabrysi!Wiem co to gile my prawie miesiąc mieliśmy:baffled:
Piwonia zdrówka dla Ciebie.jejku jak ty funkcjonujesz?Może powinnaś iść do lekarza bo jak Ci ciężko oddychać to nie dobrze!I powiedz mi co to za palce wiedzmy??I z jakiej to okazji się piecze??
Mika o raju na szafce!!Dobrze że nie spadła!!!!Mój też alpinista ale nie ma za bardzo-jeszcze-gdzie włazić....Nie smuc się czas szybko zleci i znów będzie mąż przy Was!;-)

My weekend na wariata mielismy.Ciągle goście a w niedziele na giełde pojechaliśmy.szukałam spodni i załamka bo wałek mi się na brzuchu zrobił od tego słodkiego i jak spodnie fajne tak sie w pasie nie mogłam zapiąć:dry: no ale wziełam i postanowienie że poćwicze troche żeby mieć ładny brzuszek:tak: jasssne tylko że codziennie będę mówiła że od jutra bo dziś już 2 batoniki zjadłam:zawstydzona/y:
Tomcio już śpi.Dziś ma jakiś marudny dzień bo ciągle jak mu sie coś nie udało to płakał...Dobrze że r dziś w domu po południu to będzie się Tomkiem zajmował a ja musze róże na ogrodzie poprzycinać bo już nie kwitną....
 
hej dziewczyny,
okropna pogoda sie zrobiła- nie udało sie wyjść na spacerek nawet
nawet przysnęłam z Adasiem ale mnie śmieciara obudziła - na szczęście jego nie ;)

Brawa dla Miłoszka, Ninki za pierwsze mini spacery, no to teraz sie mamy nabiegają za pociechami hehe

Piwonia- wydaje mi sie ze miałam cos podobnego do Ciebie, tez mi cos weszło w plecy i oddychac nawet nie mogłam, pozycja zgięta mnie ratowała, przeszło po 3 dnaich, angielski lekarz przepisał mi ibuprom bo przeciwzapalny, mozesz spróbowac

Deli-cieszę sie ze u Was wszystko ok, Oliwia piękna- zmieniła sie na buzi przez ten czas kiedy jej nie pokazywałas

Efe- przytulaski dla zakatarzonej Gabi, ja Adasia poiłam sokiem multiwitaminą z Tymbarku i katar przeszedł po trzech dniach
 
SENSACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!!!!!!!!!!!!

TEŚCIOWA JEDZIE DO MNIE:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
lece ogarnąć nie wiem co ja mam zrobić!!! 5lat nie przyjeżdzała jak miałam jakieś święto a dzis prosze!!!!!!! mąż dowiedział się przypadkiem, jesssssuuuuuuuuuuuuuu jego nie ma a ja co??? wejście i powiem proszę niech pani usiądzie???
 
hej dziewczeta:-D
witam sie poweekendowo:-D:-D:-D
moj w pracy...drugie pranie sie konczy... musz zaraz posprzatac poki spi moj Diabelek:-D:-D:-D

mi troche lepiej...ale kaszel i tak mnie tak wykancza:no:
Sylwi tez powoli przechodzi:no:

gratulacje dla dreptajacych babli:-D:-D:-D
Gabi zdrowiej nam szybciutko... i juz nie choruj:-D:-D:-D
Sempe pyszne ciacha:-D:-D:-D
Deli super ze sie odezwalas...a OLIWIA przesliczna:-D:-D:-D
IWONKO wspolczuje... ja tez tak ostatnio mialam.. ani jesc nie moglam:baffled:
ale dostalam dwa zastrzyki DEXAWENU i przeszlo... okazalo sie ze nadwyrezylam sciegna miedzyzebrowe:baffled::baffled:
ale po zastrzyku przeszlo:-D:-D:-D
i zakaz noszenia malej przez kilka dni:dry:
tak wiec... uciekam sprzatac:-D:-D:-D

brzusio wklejone:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi prosze nie gratulowac Miłosz nie chodzi, to był tylko ewenement
mam strasznie podły dzien, wybaczcie ze sie nie odniose do niczego

Miłego dnia wszystkim
 
Do góry