reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hejka:-D
my juz po obiadku... dzis szybko spagetti:-D:-D:-D
a glowa boli... masakra:baffled::baffled::baffled:
dawno mnie juz nie bolala...az mi niedobrze:baffled::baffled::baffled:

witaj Mamusiaberlin... no rzeczywiscie dlugo Cie nie bylo:-D
a synus przeslodki...a te wloski super... uwielbiam blondynkow:-D:-D:-D:-D

a tak poza tym ja dzis w domu... moj moze sie wybierze z nimi na dwor... jak wroci z miasta:-D:-D
ja mam dzis dzien lenia... a jutro krzywa:baffled:
musze o 7 wyjechac:dry::dry::dry:
a tak mi sie chce tam potem kiblowac... ale dobra strona to odwiedze babcie:-D:-D:-D:-D
jak wroce dam znac co mi powiedza:-D:-D:-D
 
reklama
Hejka!
Deli super ze sie pojawiłas!!Ucałuj Oli!!!
Aga fajna ta piosenka hihi no i GRATULACJE dla zdolnego frania za "tata" :-D
Miranda ehh alkohol jest tylko dla mądrych ludzi przykro mi że musiałaś się z nim przez to męczyć,no ale fajnie że Wam to wynagrodził!!I czekamy na fotki!
SEmpe super że z już Andzelika dochodzi do siebie!!!
Hihi Rubi ja miałam od czekolady lustro:tak:
Witam nową-stara mame!!Słodkiego masz synka!!

My dziś u lekarza byliśmy-ale to na innem watku.Potem byłam po kapcioszki dla małego i ma takie niedzwiedzie na nogach smiesznie to wyglada.
Mój ma dziś wolne i tak sobie siedzimy!Pogoda jest piękna!!Nic tylko spacerowac ale my jeszcze nie możemy :-(
 
Hejka
Wreszcie mam chwilke by napisać. Dzięki za wsparcie.... lekarz stwierdził po wynikach że to alergia, i zapisał nam ketotifen :sorry2: mam przyjść jak skoncze opakowanie i zobaczymy co dalej... mam mieszane uczucia ale cóż lekarzem ja nie jestem...

SEmpe super że córeczka już zdrowieje.
Aga to tuti frutti wymiata, niezły men z wąsikiem.... Gratki dla Franula za nowe osiagnięcia :-D
Rubi to miałaś słodką szybke... Karolinka to woli zmywać językiem ufff:szok:

Mąz przyjechał aż na 2 dni i wieczorem już mi zmyka.... ech co za czasy...
a dziś w sklepie doznałam szoku, cebula po 3,30 :szok::szok::szok::szok: chyba odzywają sie ceny po powodzi...:baffled:

miłego wieczorka ide luknąc na T:tak:

aaa Malinka pokaz te kapcioszki :) muszą rewelacyjnie wyglądać :)
 
Hejka
Wreszcie mam chwilke by napisać. Dzięki za wsparcie.... lekarz stwierdził po wynikach że to alergia, i zapisał nam ketotifen :sorry2: mam przyjść jak skoncze opakowanie i zobaczymy co dalej... mam mieszane uczucia ale cóż lekarzem ja nie jestem...

SEmpe super że córeczka już zdrowieje.
Aga to tuti frutti wymiata, niezły men z wąsikiem.... Gratki dla Franula za nowe osiagnięcia :-D
Rubi to miałaś słodką szybke... Karolinka to woli zmywać językiem ufff:szok:

Mąz przyjechał aż na 2 dni i wieczorem już mi zmyka.... ech co za czasy...
a dziś w sklepie doznałam szoku, cebula po 3,30 :szok::szok::szok::szok: chyba odzywają sie ceny po powodzi...:baffled:

miłego wieczorka ide luknąc na T:tak:

aaa Malinka pokaz te kapcioszki :) muszą rewelacyjnie wyglądać :)

Mika - kupiłaś ten ketotifen?? Bo ja mam jeszcze po Mani. Sprawdzę, czy ważny:)
 
Ja już tylko dobranoc powiem.
U nas po staremu. Nawet drzemki już normalnie.
Pani doktor stwierdziła na kontroli, że płucka, oskrzela i gardło czyste. Dziecię zdrowe.
Ufff więcej do innych dzieci nie chodzimy. Na razie. trzeba odsapnąć.
Dajecie swoim maluchom coś na wzmocnienie? Ona kazała mi dawać jogurty i VibovitJunior kupić w aptece. :confused:
Już połowę zapomniałam co miałam napisać:( Ech skleroza. Chodzi mi dziś net jak krew z nosa.

 
Junior? a to nie od 3 lat jest?

Chyba witam dopiero nawet nie wiem czy pisałam dzis. Sporo roboty dzis miałam a i dzieci absorbujące piszczace. Oba maluchy maja katar i ajkies takie marudne. A Miłosz wcale spac sie nie wybiera, lezy w łozeczku ale czy zasnie to nie wiem. Spal w dzien 3 godz to teraz problem

Mika co za ulga ze to nic takiego, z alergia da sie zyć, tylko na co ta alergia?

No Malinka pokaz kapcioszki pokaż.I zmien lekarke koniecznie!!

Całuje wszystkich i lece na M
 
Cześć.
Podobnie jak Kasia, nie wiem czy już pisałam. Podczytuję cały dzień, a że pogoda ładna to większość czasu spacerowałyśmy sobie.
Mika zdrówka dla córuchny, to samo dla Tomusia Malinkowego.
I lecę już spać, bo kompa trza zwolnić.
Do jutra.
 
Mika, no włąśnie, co to za alergia? bez testów.. dziwne..
Mam 2 alergików w domu i nigdy nie mieli stwoerdzxonych alergii na podstawie morfologii.. Cuda panie..
 
reklama
Aga ;-) ja w temacie alrgii a bardziej astmy... czy kaszel niedajacy sie spędzic antybiotykiem, powracający w pażdzierniku od 3 sezonów a kończący się w okolicach kwietnia to astma albo alergia wziewna??? a jak wziewna to na co???
kwiatów w domu nie ma... pierzyn tez... a Jasiek co pazdziernik kaszle tak ze az wymiotuje :-( osłuchowo zwykle czysto ale dusi sie biedactwo :-(
 
Do góry