reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Aga, to nowa technika drukowania, wlewasz tłuszcz do drukarki i wychodza ci wszystkie kolory tęczy :-D:tak:
Sempe to już do przodu, ale bidulka się namęczyła, a welfronu nikt nie lubi mieć zdejmowanego. ucałuj ja od ciotki.
Zdrówka dla Tomcia.
Efe, jak tam Gabi?
A my wczoraj się pożarliśmy z M, bo mi się upił i wyprawiał głupie rzeczy, ale dzisiaj nas zabrał na przejażdzkę i spacer po malowniczym parku krajobrazowym, więc mu trochę wybaczyłam.
Mamy ładne fotki, ale kabelka cały czas nie mam, a juz czekam 2 tydzień na przesyłkę.
Miranda ach te chłopy. Z nimi źle i bez nich niedobrze:sorry:
A Gabi ma się wyśmienicie. Dałam jej 3 raz ten antybiotyk (na ulotce napisali że można podawać w cyklach 3 lub 5-dniowym) i już więcej nie podam. Jutro do kontroli. Nie wygląda żeby w ogóle chorowała. I nawet drugą drzemkę sobie walnęła od 17-18 więc powoli wszystko wraca do normy. Tylko ilość chorób w tym sezonie mam nadzieję zaliczyliśmy. Dzięki za troskę. A jak Jagódka?
I marzę żeby ją zobaczyć pogoń tego od kabla!
Sempe, super!!!:)

Dziewczynki, a Franuś powiedział dziś "tata".. po prostu rozkłada mnie na lopatki ten mój mały szkrab..
normalnie leżał w łóżeczku, do spania nocnego (tata usypia najczęściej, tzn jak jest w domu), R zszedł na dół po coś i słyszę: "tata, tata, tata".. myslałam, że się popłaczę..
Aga aż się wzruszyłam. Ty to tak zawsze napiszesz... Ucałuj gadułę w czółko od cioci. Zdolna bestyja nooo



Ach ! Zapomniałabym.
Anet do mnie pisała, że szla jej trafił monitor i choć już zioła zwieźli z pól i czasu ma więcej to nie ma jak nas poczytać:((((
Macie jakiś może stary monitor dla niej?
 
Ostatnia edycja:
Kobietki z miłą chęcią odzywała bym się częściej, ale nie mam neta w pokoju, a u siostry wieczorami nie mam jak siedzieć :-(, a za dnia po pracy wiadomo, że Oliwia czas na dla siebie. Wchodzę i podczytuje, ale niestety brak czasu na pisanko.

Franio gratki :-)

Martuś z sesji coś wrzucę na pewno, ale z opóźnieniem niestety
 
Kobietki z miłą chęcią odzywała bym się częściej, ale nie mam neta w pokoju, a u siostry wieczorami nie mam jak siedzieć :-(, a za dnia po pracy wiadomo, że Oliwia czas na dla siebie. Wchodzę i podczytuje, ale niestety brak czasu na pisanko.

Franio gratki :-)

Martuś z sesji coś wrzucę na pewno, ale z opóźnieniem niestety

Będziemy i tak czekać:)))) Ja w każdym razie na pewno:D
 
Efe cieszę się że już Gabi zdrowiuteńka. A pana od kabla poganiałam już dzisiaj ale puki co nie mam od niego odpowiedzi.
Franiowa mamo gratuluję!!!! Brawo Franczesko!
 
hej

u nas aktywne weekendowanie było :-) przy czym z niedzieli na poniedziałek koleżanka się rozpakowała i urodziła śliczną córeczkę :-)

Sempe cieszę się że Angelinka juz zdrowa :-)

Malinka, Mika, Basiu zdrówka dla waszych pociech

Aga GRATULACJE!!!!!! brawa dla Frania :-):-):-):-):-):-):-):-)

Miranda, Deli to czekamy na fotki :tak:
 
reklama
Franiowa zapytam:)

Deli jak miło cię widzieć. Może postawcie ruter u siostry i będziesz na laptoku bezprzewodowo nawet z kibla z nami pisała. Nie obrazimy się;) A na zdjęcia i ja czekam niecierpliwie.
a właśnie miałyśmy znowu kolaż robić po roku i co?

W ogóle dzień dobry. Witam fajniedziałkowo.
My dziś na kontrolę do lekarza, więc się cieszę jak głupia, że spokojnie wyjdziemy na dwór jak zawsze.
Z drugiej strony mam nerwa bo mój zabrał przewijak do sklepu bo się przerwał na szwie i znowu będziemy bez ok 2 tygodnie a moje dziecko nie umie być przebierane nigdzie indziej. No kręci się jakby miała owsiki. Macie jakieś sposoby nauki bezstresowego przewijania? Bo ja jej zawsze daje coś do ręki ale nie zawsze skutkuje:(

Ech tak piszecie o tych niemowlaczkach aż mnie się chce takie zobaczyć malutkie, choćby potrzymać, powąchać echhhh... Bierze mnie normalnie:D


Ach Maggie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Ostatnia edycja:
Do góry