reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dobranoc Kasia....:-):-):-)
Ja tez juz zaraz spadam,bo tylek mnie boli od siedzenia....he,he.....:-D:-D:-D

Milej nocki zycze....DOBRANOC!!!
 
Ostatnia edycja:
No wchodzę wieczorem i co widzę!!!!!! Dziewczyny , jestem w szoku, tak szybko, wow :-):-)
Sempe, Chogata ogromne gratulacje:-)
A co z nami dziewczyny, to która następna, bo to teraz szybko idzie??? U mnie bez zmian, niestety,więc w kolejce grzecznie postoję. Tylko nie za długo.

Baśka, bo to "wow" samo sie ciśnie na usta:-). Ja też tak miałam:-D

Właśnie znalazłam odnośnik do Porodu na wesoło. Popłakałam się ze śmiechu, kapitalne:-).

A teraz już dobranoc:-)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze, ale numer!!!! Żebym nie była sama w domu z młodym, to bym śmignęła do apteki po ten cudowny olejek, a tak musze czekać do jutra......
Miałam skurcze i to dość ostre......, ale wzięły i mi przeszły...... Tylko sie pochlastać.
Chyba sobie zmienię suwaczek, na taki co odlicza do końca 2009 roku. Może będzie bardziej realny....
 
Witam w 2w1!
Coś dzisiaj nie mogę spać. Czuję się, jakbym nigdy miała nie urodzić - a u mnie w szpitalu wywołują dopiero 2 tygodnie po terminie. Jak wezmą termin z USG (30) a nie z OM (21) to się załamię.
Mam przeczucie, że urodzę jako ostatnia :no::no::no:

Wczoraj zauważyłam, że Basia1807 jest 2 razy na liście Sierpniowych Maluszków (33 i 35) z trochę innymi dziećmi. Czyżby wkradł się błąd?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam
Nakarmiłam Żarłoka i sama chciałam zjeść, przy miłej (bb) lekturze, a tu alarm na pół osiedla:szok:. Kanapek brak, łaptak sie domaga hasła...a ten Artysta mlasnął parę razy i spi jak aniołek, popić sobie chciał:wściekła/y::-D:-D:-D
A cóż to za olejek, bo sie nie dogrzebałam?Widzę, że działa choć wybiórczo, ale zawsze coś.
szkoda, ze Mitemil sie jeszcze męczy, życzę powodzenia.
U nas na patologii tez czasem babaeczki chodziły po kilka dni na lekach i oksy, a Dzidki siedziały twardo w brzuchach, nie wiem od czego to zależy.Tym bardziej, że mój tak się pośpieszył
 
Ostatnia edycja:
hejk dziewczyny, napewno już o mnie zapomniałayście ale kiedyś też byłam w waszej grupie, ja też juz mam dzieciaczka przy sobie od 10 dni, ma na imię Hubert. Gratuluje wszystkim mamą a czekającym życze szybkiego i lekkiego porodu
 
reklama
Witam porannie

Bajorekaga - pamiętam ;-) i gratuluję synka!

Majaam - ja też już po (kolejnym:tak:) karmieniu. Mały coraz ładniej śpi w nocy, przesypia 4-5 godzin pomiędzy posiłkami. Co za ulga dla mojego organizmu.... A te alarmy na picie - to norma u mnie też ;-) nauczyłam się już, że trzymam go w ramionach jeszcze jakieś 10-15 min po skończonym jedzeniu, bo wiem, że jeszcze "deserek" będzie po króciutkim odpoczynku. Zresztą doradca laktacyjny radziła mi: 15-20 min z jednej piersi, odbić i poczekać chwilkę i dać "deser" z drugiej ;-)
 
Do góry