reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hej.
Bajorekaga pewnie ze pamietamy i gratuluje:-)
Gosia, majaam zarloczki z waszych pociech. Nic dziwnego ze tak szybko rosna. I takie duze juz a moj ciagle w brzuchu:baffled:
Ciekawe jak tam Piwonia i Efe po eliksirze;-)
A nie znow nerw bierze przed jutrzejszym podejsciem mam nadzieje ze ostatnim:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Gosia, ja zazwyczaj też tak robię, ale z rańca był spokój i mogłam zjeść, pogarnąc w domu, a dzisiaj niespodziewanka:szok:
Niestety mój się przestawił i w nocy najdalej co 2 godziny woła, wazne ze przybiera a te parę tygodni jeszcze da sie przeżyć, w końcu wczesniaki mają swoje prawa:-)
Gratulacje Bajrekaga
 
Majaam, a to u mnie podobnie, względny spokój po porannym karmieniu.. jak przegapię ten moment i nie zdążę wziąć prysznica i zjeść śniadania - chodzę w szlafroku i głodna do po- czasem popołudnia... :zawstydzona/y:
 
no właśnie.. muszę wam się pochwalić, że mój mały żarłoczek ma już 4 kg!!!! :-Da zaczynaliśmy od 2420g :-D:-D

Kasia - trzymam kciuki!
No prosze Gosiu duzo:-DNaprawde duzo:tak:I jakie to fajne uczucie ze to dzieki mleku z wlasnej piersi prawda??
Dziekuje za kciuki bardzo sie przydadza:-)
Kinia a ty sie tak dalej kulasz widze jak i ja. Kiedy lekarze jakas decyzje podejma??
 
Ostatnia edycja:
Witam w niedzielny poranek :)

Widzę, że na niektóre olejek podziałał ;)
Ja tez myślałam, że wczoraj już urodzę, ale nic z tego nie wyszło. Będzie PANNA:-D Wczoraj w nocy ok. 2.00 zaczęła się biegunka, wymioty i skurcze co pół godziny. Do rana nie spałam. Ok. 10 miałam iść na ktg, więc nie panikowałam. Skurcze zaczęły być co 15 min. Na ktg wyszły co 5-7 min, ale słabe - ok 40%, więc kazali przyjść dzisiaj. Dziś za to skurczy już prawie nie czuję, więc chyba wszystko się rozeszło i wyląduję we wtorek na patologii :(
 
Witam i ja w niedzielny poranek-kropi u nas deszczyk maly od rana.....
Dalej oczywiscie 2 w 1.....juz nie bede sie przemeczac sprzataniem,bo to nic nie daje...buuu.....wyjdzie kiedy ma wyjsc,tylko wtedy to napewno ostatnia bede......:tak::-D
Wlasnie ciekawe jaka noc mialy Efe i Piwonia....?Moze owocna,he,he?:happy:
Kasia ja za ciebie jutro od samego rana kciukasy trzymam,nic nie robie....!!!!
 
Cześć dziewczyny:-). Ja też 2 w 1. Nie jestescie same. Ja tez w kolejce, ale coraz mniej cierpliwie, buuuu:-(. Spać po nocach nie mogę, biodra bolą, nie ma jak się położyć, co godzinę siku:-(. Córka, zlituj się nad mamą.

Ale jestem ciekawa, co u pozostałych "olejowych" mam???:-)
 
Witam,
przepraszam że sie dwa dni nie odzywałam ale co próbuje coś napisać to mnie na płacz zbiera... dół jak kanion Colorado :crazy: do tego teściowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i jeszcze ta cholerna PANNA :angry::angry::angry: w d... mam panne :-( miał być lew :-:)-:)-( teraz już mi nie zależy moge wcale nie rodzić!!!!
 
reklama
Witam i ja :-(
Mam nadzieję, że choć Piwonii się poszczęściło, bo u mnie ZERO, NUL, NADA! :wściekła/y: CHOLERA JASNA!
Aniu witaj już się martwiłam o ciebie. Myślałam, że teściowa cię wnerwiła i na porodówce wylądowałaś?
Anet, Enka to jak? Stoimy dalej i czekamy cierpliwie?

Bo Kasia nas jutro zostawi na bank!

Ps. Odkryłam śmieszną rzecz. Wczoraj piłam eliksir ale też herbatę z liści malin, która przeciwdziała biegunce. Nie ma to jak pomyśleć?!
 
Do góry