reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

no właśnie dlatego ja troche sobie odpuściłam...zaczęłam nawet liczyć że może do 15.08 i 22 tyg macierzyńskiego :) no i szukam sobei jak najwiecej rzeczy do zrobienia jeszcze przed porodem - czas zdecydowanie szybciej ucieka!!!
 
reklama
Hej no widze że Basia pojechała i ja chyba też będę jechać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam skurcz od godziny tak około co 5 min i trwają około minuty nie nasilają się są ciągle tak samo a czuje je aż na plecach:baffled:
Ni wiem czy już jechać czy jeszcze troszkę poczekać??????????????????:sorry2::dry:
Ale mam stresola hehe
A i chyba się w kolejkę wepchałam-Kasiu przepraszam wiem że Ty chciałaś!!:sorry2:
 
czesc laseczki!
ja jeszcze nie ;)
bylam dzisiaj w szpitalu na ctg i mierzyli mi wody plodowe.. najprawdopodobniej za kilka dni dopiero wykluje sie ;)
Aha! no i imie sie zmienilo na DORIAN- jak sie wam podoba????
 
Mewa, a te karmienia nawet częściej niż co 2 godz. to właśnie w związku z żółtaczką, tak?

no wlasnie tak mi powiedziala polozna dzis, ze mam nawet budzic zeby czesto jadl,
ale ze mam sie nie martwic bo to zoltaczka fizjologiczna:-( a on taki biedny pomaranczowy caly,ale mleko ladnie ciagnie tyle ze ulewa mu sie troszke

Miranda - no wlasnie wyszlo slonko i na calego swieci ale ja juz nigdzie dzis nie ide, troche sie zmeczylam usypianiem Adasia, zreszta jeszcze sie niepewnie czuje po tej cc

a widze u Basi i Malinki to sie ostro rozkreca- trzymam kciuki dziewczyny zeby wszystko ok bylo!
 
basiu ja tez ciagle cos robie, zeby tylko nie siedziec i nie czekac, bo to najgorsze.
wczoraj wysprzatalam cala kuchnie poza gornymi szafkami i oknami. to mi mamcia zrobi jak mnie odwiedzi ;) dzisiaj w lazienke wypucowalam, nawet bylam w hornbachu po kilka dodatkow- wprowadzilam troszke koloru, zeby maluszek sie lepiej czul ;)
 
ja tam nie wiem Malinka jak u ciebie z tymi skurczami ale ja bym zdecydowała się jechać dopiero przy porządnych bułach żeby mieć pewność że jadę już na akcje ale każdy musi według siebie decydować , zprzed ostatniej nocy jak pisałam wcześniej miałam jeden dłuuuuuuuugi skurcz a jak wzięłam nospe to się zamieniło na lżejsze ale co 5 -7 minut i po trzech godzinach mi przeszło więc teraz jak coś to cekam na jakieś konkretne bule
 
Radzilabym jeszcze troszke zaczekac skoro nie sa az tak silne. W ogole skurcze porodowe jesli sa od razu co 5 min to podpadaja pod przygotowujace, poniewaz skurcze porodowe rozwijaja sie nieco dluzej wpier np. co 15min, potem co 10 stopniowo skraca sie miedzy odstep i nasila sie bol. Choc nie zawsze tak jest, wez prysznic lub kapiel, wez nospe zobaczysz co bedzie jesli bol sie nasili to jedz do szpitala
 
reklama
Do góry