reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Nie wiem co poradzic,bo ja sama nie wiem kiedy bym pojechala do szpitala...he,he.....z Gosia mi wywolywali,wiec bylam w szpitalu kilka dni przed....a teraz to tez nie wiem czego mam sie spodziewac.....he,he.....moze jak mnie porzadnie zlapie to bede wiedziala,co?

A ty moze jeszcze poczekaj,jak sie bardziej nasila to wtedy pojedziesz,sama nie wiem.....:sorry2:
 
ja bym poczekała i liczyła skurcze przez kilka godzin,żeby byc pewnym
i weź nospe jeśli przejda to niestety porodu nie bedzie,a tak pojedziesz i mogą ci tez dac nospe i czekac na rozwój

ja tak miałam w niedziele,zwijałam sie,ale po nospie przechodziło
aha... to ja wezme nospe i zobaczymy;-)
bo teraz nie wyjde ze szpitala bez dziecka:no:
ile sie mozna wracac:dry:
wzielam... pczekamy.. zobaczymy

ide sie polozyc:sorry:
ale na bierzaco bede informowac jakby co:tak:
trzymajcie kciuki oby tym raem to nie byl falszywy alarm bo sie zalamie:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny!!
Ja myślałam że to już u mnie się coś ruszy bo dziś rano jak jechałam ze swoim do miasta to w aucie kilka razy wymiotowałam-musiał biedak co chwila hamować żebym wysiadła.A jak wróciliśmy do domu to dostałam biegunki,skurcze jak zawsze te sam ale teraz cisza!!!!!!!!!!!!Są jakieś ale rzadko tyle że plecki mnie przy nich bolą.
Czkam może się coś jeszcze rozkręci:dry::sorry2:
Kasiu jak czytałam to myślałam że Ty już pojedziesz a tu nic:no:!!!!Zdrówka życzę dla Mateuszka!!!I dla Ciebie Efe też!!!!!
 
Witajcie Kochane:)

Dzisiaj ma byc moj wielki dzien:)...i co???...nic sie nie zapowiada.Wczoraj liczylam na pelnie ksiezyca i tez nici:(
Nad ranem obudzilam mojego meza ,ze mam skurcz....on z przerazeniem .....patrzy na mnie .....a ja mu mowie oj boli ,boli....w lydce masuj:)...ale byl nie pocieszony;)
To tyle z moich skurczy...przepowiadajacych;)
Koktajlu jeszcze nie wyprobowalam....czekam do niedzieli jak nic mnie nie ruszy to chyba go wypije w koncu to moja polozna i ginekolog mi o tym koktajlu mowily.
To narazie kochane trzymajcie sie jakos te upaly musimy przezyc z tymi naszymi brzuszkami ,nogami jak balony....i ciezkim oddechem....
Jeszce dzien sie nie skonczyl moze w koncu jakies skurcze w brzuchu dostane:))
 
Malinka,cos nie wesolo...moze to u ciebie sie cos ruszy.....teraz to widze ze lawinowo pojdzie.....he,he....:-D

Ja tez na chwile spadam,ide jeszcze poszyc na maszynie,jak brzuchol jeszcze daje.....:tak:
 
o to Malinka trzymam mocno kciuki żeby to było to,rozkręć sie na całego i daj nam znać co i jak
ja powoli tez sie zbieram,ale z dziećmi do rodziców ide(moze dojde)zostawie je tam i poczekam na meza,a potem sru do kina,wiec pewno juz dzisiaj nie zaglądne wiec do jutra
i do roboty dziewczyny,rodzimy,bo cos pustawo
 
reklama
dziewczyny, trzymam kciuki moze sie cos rozkreci:tak:
Basia- ja tez mialam takie bolesne skurcze w miare regularne i rozkrecalo sie to u mnie z 16 godzin zanim do pokoju porodowego mnie wzieli,
w sumie z 1 cm rozwarcia tylko ale skurcze porzadne tyle ze w ciagu nastepnych 4 godzin do 8 cm mi sie szyjka rozwarla, ale przez nastepne 10 godzin nie chciala, nawet jak juz parte mialam konkretne, :-( i dzidzius byl ulozony do mnie tylem , pecherz moczowy mi przebijali i zdecydowali ze cc szybko musi byc

nikomu tak dlugiego porodu nie zycze:baffled:

no ale mam swoja perelke juz, teraz ladnie sobie spi a ze pora karmienia jest wiec chyba bede go budzic,
biedaczek zoltaczke ma i mam zalecone go karmic nawet czesciej niz 2 godziny
dzis polozna byla, maly stracil 7 % wagi i ponoc to normalne jest
tez szwy mi wyciagnela:tak:
i spacer zalecila

a jak tu isc jak pada :confused: