reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ania ja też mieszkalam od dziecka w mieście i nie wróciłabym tam na stałe nigdy!!!!JAk teraz jade do mamy to się doslownie dusze!!!!!
Miasto ma swoje plusy ale minusów więcej....
A na wsi jest super!!!:-D
JA MIESZKALAM 16 LAT W MIESCIE , POTEM Z RODZICAMI PRZEPROWADZILISMY SIE NA WIES , ALE TAM MIESZKALAM TYLKO 2 LATA I WYJECHALAM DO ANGLII :-(. KILKA LAT TEMU KUPILISMY Z MEZEM MIESZKANIE W POLSCE I TERAZ PLANUJEMY POWROT DO KRAJU , ALE JAK SOBIE MYSLE ZE MOJE DWIE CORECZKI MAJA SIE WYCHOWYWAC W MIESCIE TO CIAGLE NAMAWIAM MEZA NA JAKIS DOMEK NA WSI - ON WSUMIE TEZ WOLI ZIELEN I OGRODEK NIZ MIASTO :tak:
 
reklama
Ja uwielbiam owocową zupke, jagodową lub truskawkową z tym ze ja zaciągam kisielem z paczki :) podaję z makaronem PYCHA W TAKIE UPAŁY JAK ZNALAZŁ BO PODAJĘ NA CHŁODNO :-D:-D:-D
 
Mika skoro na zimno to brzmi inaczej jeszcze ten kisiel....mogła bym się zastanowić:blink:
Basiu odpoczywaj!!!
A ja robie liste zakupów co ma mi mój kupic w mieście i nie wiem co jeszcze chce??Na co macie ochotę to może i mi się tego zachce:confused::-D
 
Mika skoro na zimno to brzmi inaczej jeszcze ten kisiel....mogła bym się zastanowić:blink:
Basiu odpoczywaj!!!
A ja robie liste zakupów co ma mi mój kupic w mieście i nie wiem co jeszcze chce??Na co macie ochotę to może i mi się tego zachce:confused::-D
no szkoda ze mieszkamy daleko bo jakbym Ci ją zaserwowała nie pożałowałabyś tylko poprosiłabys o dokładke :-D:-D:-D:-D
 
Mika no szkoda bo takiej to bym spróbowała!!!!!
Na tvn mój ulubiony serial leci!!"Przyjaciele":-D

OOOOOOO wyskoczyły mi na brzuszku jakieś pryszczyki wczoraj były małe a teraz jeden jest większy i zaczerwieniony i boli:baffled: masakra a miałam taki ładny brzuszek....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MAM WIESCI OD Rubi... szyjka sie trzyma... ale jak zacznie sie porod to nie beda chamowac bo ciaza dojrzala...mala jest zdrowa i wazy 3250.... ale twardo zaciska nogi... bo inaczej bedzie miala cc.
pozdrawia was wszystkjie
pozdrowilam Ja od nas :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry