reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Mika to ja już teraz ostrego staram się w ogóle nie jeść bo potem mam okropną zgage:dry::baffled:

Basiu ja jutro też warzywną będę miała bo już dziś sobie naszykowałam wszystko:-D

Ach zapomniałam Wam napisać że mam nowe 2 baranki urodzily się kilka dni temu są śliczne!!(jak przestaną się chować za swoją mamą to cykne fote)
Już wszystkich jest 10 sztuk!!!Mała rodzinka-ojciec z córką ma małe:dry::baffled:
No chcemy je powymieniać bo to kazirodztwo !!!! jeszcze chore baranki zaczną się rodzić...ale nikt nie chce ani kupic ani wymienic:baffled: szukamy gdzieś blisko bo to z transportem ciężko.....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tez juz po obiadku,dzis mam owocowa z ziemniaczkami....mniam
Ale spagetti tez bym zjadla....:-D

Ja mam dzis dzien wisniowy-robie soki z wisni i dzemy.....a duchota u mnie ze hej,a tu jeszcze musze stac nad kuchenka....wrr....:baffled:
 
reklama
Do góry