reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Co do skurczów
Nie chce straszyć, ale leżała ze mną dziewczyna 38 tc (nie wiem czemu, chyba juz małe rozwarcie), następnęgo dnia mieli ją wysłać do domu, ale na patologii to robią ktg z urzędu. Poszła ok 13 czy 14 i okazało się, że ma skurcze co 5 min, rozwarcie na 3 cm, nic nie czuła:baffled:, ale była na fajna ginka, dała jej kroplówę rozluźniającą i uspokajającą, wysłała na porodówkę i chyba po 18 było po wszystkim.

spadam na leżakowanie;-)
 
reklama
Ja sobie dzisiaj częściowo torbę spakowałam. Pozostało mi kupić tylko kosmetyczne rzeczy. Ale i tak się chyba przepakuję, bo mi się wszystko nie zmieści do jednej torby, a teściowa ma większą. Mam już dośc, od niedzieli pranie, prasowanie i końca nie widać.A pogoda wcale mi nie służy.Prawie z domu nie wychodzę. Nawet mi się jeść nie chce

Kopytka juz nastwione...:happy2:mniami...
Ja chyba tez nie dam rady pomiescic sie w mojej torbie.. hmmm.. a szukanie torby po sklepach, zeby tylko do szpitala sie wybrac. Od mamy bede musiala pozyczyc:-)
U mnie tez kupa prania i prasowania... Takze rozumie cie w pelni.;-)
Z piwnicy przynioslam wentylator i juz lepiej jest... chodniutko...:-):-):-)
 

Niedalej jak wczoraj albo przedwczoraj anetka sie odzywala na forum. U niej wszystko sie wyprostowalo jest o wiele lepiej ponoc nawet zagrozenie przedwczesnym porodem minelo:tak:
Piwonia ty sie kochana oszczedzaj conajmniej miesiac powinnas jeszcze pochodzic, a zreszta co sie pchasz jestse na koncu kolejki;-);-)
Tez mam czesto gesto skurcze ale jakos mnie nie martwia bo to normalne na tym etapie ciazy, tzn., takie jak ja mam:tak:przygotowujace:dry:
Zaraz zamierzam sie obezrec kluskami mniam.

Powodzenia dziewczyny na wizytach
wiesz Kasia wcale nie mam zamiaru sie przed nikogo pchać,to moje dzieciątko sie pcha,a nie ja i ja na to za dużego wpływu nie mam,bedzie jak bedzie i juz
 
ja do lozeczka mam wszystko przygotowane ale jeszcze poczekam:-D
ja mam dylemat ze szpitalem gdzie isc:dry:
chcialam tu alejest gronkowiec na oddziale:wściekła/y:
i sama jeszcze nie wiem ... moze to jakies plotki tylko:shocked2:
 
reklama
Mamusiaberli fajną masz tą wyprawkę .I się tak nie stresuj ,bo podaczas porodu najważniejszy spokój bo jak zaczniesz apnikować to tylko poród się wydłuza a sił musi starczyć do samego końca:-):-):-). Jakąś meliskę sobie popijaj .Ja z reguły też raz ,ze boidupa jestm ,a dwa to muszę mieć wszystko wcześniej zrobione bo nie lubie niespodzianek ,ale mówię Ci przy ciąży i porodzie spokój jak najbardziej wskazany.;-)
 
Do góry