reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam się i od razu uciekam

Miałam nieprzespaną noc tak jak Kasia czekałam na wiadomość ...
Idę dziś do gina... to odezwę się wieczorkiem :)


Gosiu bardzo mi przykro :(
 
reklama
A ja znowu żadnych skurczy nie mam. Boję się, że jak się zaczną to nię będę umiała ich rozpoznać. Mam tylko takie bóle jak przed miesiączką, ale to chyba nie skurcze?
Dziewczyny, czy wyparzyłyście już butelki, smoczki itp. rzeczy? Bo nie wiem czy robić to teraz czy dopiero jak będą potrzebne.
 
A ja znowu żadnych skurczy nie mam. Boję się, że jak się zaczną to nię będę umiała ich rozpoznać. Mam tylko takie bóle jak przed miesiączką, ale to chyba nie skurcze?
Dziewczyny, czy wyparzyłyście już butelki, smoczki itp. rzeczy? Bo nie wiem czy robić to teraz czy dopiero jak będą potrzebne.
Ja bedą potrzebne to wyparzę ,a jak zacznie sie poród to na 100% bedziesz wiedział kiedy to ...Wcześniej jak się będziesz wsłuchiwała w swoje ciało to faktycznie tu jakiś skurcz tam jakis ból itd,ale jak bedzie miało na dobre się zacząc to gwarantuję Ci ,że bedziesz wiedziała .Kobiety to chyba instynktownie wiedzą.Ja jak rodziłam swojego syna to miałam 21 lat i też myślałam ,że jak taka gówniara jestem to na pewno nic nie będę wiedziała ,a wiedziałam kiedy się zaczęło;-)O to bądź spokojna
 
A ja znowu żadnych skurczy nie mam. Boję się, że jak się zaczną to nię będę umiała ich rozpoznać. Mam tylko takie bóle jak przed miesiączką, ale to chyba nie skurcze?
Dziewczyny, czy wyparzyłyście już butelki, smoczki itp. rzeczy? Bo nie wiem czy robić to teraz czy dopiero jak będą potrzebne.


Kupilam jakis czas temu sterylizator- bardzo okazyjnie, wiec wlacze go juz gdy dzidzia bedzie w domku. Poza tym musze jeszcze dokupic dwie buteleczki antykolkowe i smoczki na zmiane:)
Wczoraj przyszedl wozek... :)moj jedyny usmiech wczoraj byl gdy go maz zlozyl
 
No dziewczyny ja uciekam muszę wysuszyć głowę i idę na autobus.
tylko z tą pogoda coś nie tak.... jakieś chmury naszły,niby duszno czasem słonko wyjdzie!No niech tylko jeszcze nie pada do póki nie wejdę do gin-a potem niech się dzieje co chce....
 
a oto wozek:tak: jeszcze pianki z reczki nie sciagnelam. Moz juz mowil o tiuningu wozeczka:-D:-D:-D na autkach sie spawdza, wiec zbaczymy co to bedzie:-D:-D
(wybaczcie balagan w pokoju, jeszcze troszke tam musimy porobic)

ale przez okno zapachy dochodza.. cos jakby pirogi ruskie, ale niemcy nie znaja pierogow, wiec to musi byc cos rownie dobrego, bo zapach cudowny....:-pmniam, az sie glodna zrobilam
 

Załączniki

  • 100_4227.jpg
    100_4227.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A nie wiecie Dziewczyny co tam u Anety słychać .Dawno juz wiadomości żadnej od niej nie miałam:-(
Niedalej jak wczoraj albo przedwczoraj anetka sie odzywala na forum. U niej wszystko sie wyprostowalo jest o wiele lepiej ponoc nawet zagrozenie przedwczesnym porodem minelo:tak:
Piwonia ty sie kochana oszczedzaj conajmniej miesiac powinnas jeszcze pochodzic, a zreszta co sie pchasz jestse na koncu kolejki;-);-)
Tez mam czesto gesto skurcze ale jakos mnie nie martwia bo to normalne na tym etapie ciazy, tzn., takie jak ja mam:tak:przygotowujace:dry:
Zaraz zamierzam sie obezrec kluskami mniam.

Powodzenia dziewczyny na wizytach
 
Witam:-):-):-)
Dziś już człowiek, nie słonica i po mału biorę się za robotę.Przejrzałam ciuszki i mam raczej większe, więc i to mnie jeszcze czeka. Biorę się ostro za wyprawkę, ale do sklepów po niedzieli, jeszcze się boję dużo chodzić.

Trzymam kciuki za Aneczkę i jej Małą, zwłaszcza,że u niej to kolejny indywidalista..
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj lozeczko poscielilam:sorry2:sama nie wiem:sorry2:...

I jeden ze stojow do szpitala...:happy2:na zywo o wiele ladniej wyglada..

Okay... tak mnie ten zapach nastroil, ze ide kopytka zrobic...
 

Załączniki

  • 100_4230.jpg
    100_4230.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 43
  • 100_4228.jpg
    100_4228.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 41
  • 100_4229.jpg
    100_4229.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja sobie dzisiaj częściowo torbę spakowałam. Pozostało mi kupić tylko kosmetyczne rzeczy. Ale i tak się chyba przepakuję, bo mi się wszystko nie zmieści do jednej torby, a teściowa ma większą. Mam już dośc, od niedzieli pranie, prasowanie i końca nie widać.A pogoda wcale mi nie służy.Prawie z domu nie wychodzę. Nawet mi się jeść nie chce
 
Do góry