reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Dolegliwości jak zwykle ból brzucha:szok::eek:ból krzyży:baffled: skurcze jakieś tam mam ale nic regularnego:no:no i coś nowego...ból piersi:szok::szok::szok:straszny ból:shocked2::confused::sorry2:

Któraś pisała o bólach krzyżowych przy porodzie:confused:miałam takie przy pierwszym:szok:są gorsze od tych zwykłych ale da się przeżyć:tak::eek:
 
reklama
No więc pozostaje tylko się pożegnać :tak: życzę spokojnej nocki:-D:-D:-D Wam i sobie hihi:-palbo nocki owocnej jeśli któraś miałaby rodzić:szok::-D:-D
 
Moja przyjaciółka też ma na imię Ola,fajny zbieg okolicznosći,ale to nie zmienia faktu ze ci współczuje:-(
Gosia mnie tez czasem bola piersi,taki dziwny ból,i nie brodawek,ale szybko mija:tak:
 
Raabit dzieki za slowa otuchy;-). Ja mi sie uda to napewno dam znac, tylko nie wiem czy jeszcze wtedy bedzie mialy czas na zagladanie do forum;-). Teraz to juz naprawde zmykam spac. W ciazy wprawdzie nie jestem, ale za to musze sie wysypiac i regenerowac organizm, zeby moj przyszly dzidzius byl zdrowy.
 
Witam w niedzielny poranek :-)
Noc minęła w miare spokojnie i nadal jestem 2w1 :tak: po godz.10 do szpitala i zobaczymy jak ocenia gin?:confused: czy jeszcze długo utrzymam sie w dwupaku ;-)

Życze miłego, spokojnego i bezbolesnego dnia :-):-p
 
Cześć mamusie!
Ja tez melduje 2 w 1, juz dawno sie tak niewyspałam jak dzis tylko 1 w wc nomalnie rekord. No i nieboli jeszcze odpukac i lzej mi sie o wiele oddycha. Zaraz zmykam jeszcze sobie poleżeć.:-)

Raabit to trzymam kciuki za udana wizyte ja ide w srode.

Czy to prawda ze przed porodem dzieciaczki sa mniej ruchliwe?mój od wczoraj jakis spokojny mam nadzieje ze to dobrze licze ruchy i jest ok.
Kira jak nocka i jak u pozostałych mam?

Miłego dnia jesli sie nieodezwe!!!!:-D
 
Ja też 2w1. Nocka, uff dobrze ,że już się skończyła.
Ja w poniedziałek do szpitala do gina na badanie, no chyba , że zaczne rodzic wcześniej, ale nie wydaje mi się to pawdopodobne. Ogólnie lipa wielka. Mieliśmy (przynajmniej jeszcze rok temu tak planowaliśmy) iśc 11.08 na wesele naszych znajomych, ale nic z tego raczej nie wyjdzie więc Piotrek smutny, bo to jego bliski kolega od dawien dawna. Proponowałam mu , żeby sam poszedł , ale nie chce. No i już ponad tydzień mówi do brzucha:"wyjdz już". Dzidzia nie chce go słuchac.
 
Witam:-) A ja się czuje tak , jak po ciężkich robotach: ból krzyża i mięśni. I hmmmmmm mam całą bieliznę mokrą, a nie wiem co to jest. Nie mocz ( bezbarwne), nie wody ( za mało), może jakiś wodnisty śluz:szok:
 
reklama
Do góry