reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Można zakupic takie specjalne wkładki które to wykryją tzn działają na zasadzie papierka lakmusowego, nic więcej na ten temat nie wiem.
 
Dziękuję. Tak sobie myślę, że mam tak od pewnego czasu. Mam nadmiar wód, robi ich sie coraz mniej. Mam tak po nocy. Właśnie wyczytałam , że jak sie chodzi, to główka dziecka zatyka i nic nie leci. Jest to bardziej z przodu bielizny niz z tyłu, no ale chyba z cewki moczowej to tylko zółty mocz może lecieć. Sama nie wiem co o tym myślec............
 
Witajcie ja też 2w1 czuję się średnio:baffled::rofl2:

sylwia obserwuj się dokładnie jeśli to wody to będą się tas sączyły co chwilę to znaczy wkładka co jakiś czas będzie wilgotna lub mokra:tak:
 
Sylwia wiem ze w aptecy sa jakies testy które wykrywaja czy wody leca.

A ja sie cieszyłam ze nic nie boli a brzuch zacząl mnie pobolewać ale ciesze sie mino wszystko moze cos sie zacznie w koncu dziac.
A ja mam pytanie czy lekarz po wizycie moze stwierdzic ze kobieta urodz najdalej za dwa tygodnie??? mi lekarz w ubiegłą środe powiedział ze nieprzeniosze i ze daje mi tydzień lub dwa. Czy jest to mozliwe mimo ze niemiałam witedy rozwarcia?
Gosiu widze ze dalej sie trzymasz tak jak ja mamy ten sam termin wiec ciekawe która z nas pierwsza:-)

Kira a jak Ty sie czujesz?
Magda25 to trzymam kciuki za wizyte u gina.Szkoda ze nie bedziecie na ślubie ale tak czasem sie zdarza ja tez miałam zaproszenie na wesele ale podarowaliśmy sobie choc tez załuje
Dzięki
 
Natalka_25 mnie lekarz mówił, że do 7 miesiąca jak donoszę to będzie cud. Jakoś sie mocno pomylił. Na ostatnim USG mówił, że do terminu to na 100% nie donoszę tylko jak nic ze dwa tygodnie wcześniej urodzę - znów jakże mocno się pomylił. Wyśmiał mnie jak mu powiedziałam, że pewnie i tak z tydzień przenoszę, bo znam swój organizm. Zobaczymy jak się będzie czuł jak mu o tym przypomnę. Także sama widzisz jak to jest z tymi ich prognozami. Każdy organizm jest inny i to co u niektórych byłoby oczywiste ,u innych wcale takie nie jest.
 
to ja na chwileczke.szybko nadrobilam troszke to co pisalyscie.biedactwa dobrze was rozumiem,ale zobaczycie juz niedlugo bedziecie z ,malenstwami,ja nadal nie moge uwierzyc ze moj skarb jest juz ze mna a tydzien temu o tej porze meczyly mnie jeszcze skurcze przepowiadajace:tak:oki spobuje napisac cos o porodzie zanim maly sie obudzi
 
reklama
Do góry