reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

reklama
Hej dziewuszki :-)
własnie wróciliśmy od znajomych i dosłownie padam ze zmęczenia :-( brzuch boli i chyba sie zaraz położe to moze troche mi przejdzie :tak:
Widze że na razie żadna nie urodziła :tak: no ale dzień sie jeszcze nie skończył hihihi ;-)
 
A tak wogóle to prawie cały dzień mnie nie było na forum i myslałam, ze będe miała przynajmniej godzine czytania żeby wszystko nadrobić a widze, że tu straszna cisza i pustki :szok: aż dziwnie :baffled:
 
Kurcze juz widzialam pare razy taki suwaczek u pare kobitek jak u fifi trixibell, i ja nie wiem , moze jestem jakas nietego, zle widze , ale powiedzcie mi dziewczynki co robia te kroliczki ??:confused::confused: fifi trixibell tylko sie nie obrazaj;-),zreszta duzo kobit taki ma.
 
I dodam jeszcze ze ide dokonczyc pucowac lazienke, bo mi tescie wpadli z bez zapowiedzenia :)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:) i robote rozgrzebana zostawilismy.....@#¼#½#@@
 
Ola ja tam sie nie znam ale jak na moje oko to jest suwaczek, który wskazuje dzień cyklu jeśli ktoś sie stara o dzidziusia :tak: a króliczki pewnie sie kochają :-D

Dziwie sie tylko co robi osoba na naszym wątku skoro nie jest w ciąży? hmmmm myslałam, że jest osobny dział dla starających sie :tak:
 
Raabit te kroliczki sie kochaja na bank:cool2:, a fifi trixibell nam pewnie kibicuje:confused:, milo.Zycze ci cudownego dzidziusia fifi trixibell. Uda sie:tak:.
 
Ola ja tylko myślałam, ze skoro fifi ma tylko 10 postów moze nie wie że jest duży dział dla starajacych sie :tak: ale skoro nam kibicuje to bardzo miło z jej strony a przy okazji będzie wiedziała co ją niedługo czeka :tak:
jeśli stara sie o maluszka to mocno trzymam za nią kciuki bo sama starałam sie pół roku i wiem jaki to stres :-(
Fifi trzymaj sie dzielnie i jak sie uda to od razu sie pochwal :tak:
 
reklama
Do góry