reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

A to jeszcze pare foteczek mojego słodziaka
s5000129mw8.jpg

s5000107xo1.jpg

s5000112vz1.jpg

s5000111cq6.jpg

Oki ciatki na dzis koniec ja ide spac pozdrawiam raz jeszcze...
Aaaa i ile mam zaległosci do przeczytania to masakra!!!!!:);-);-);-)
 
reklama
Madeline ale jesteś dzielna :tak:jak przeczytałam opis twojego porodu to aż mi łzy poleciały :tak: jak ja bym już chicała trzymać swój skarb w ramionach :tak: ale musze jeszcze troszke poczekać :-(
Czekamy na dalsze relacje! chociaz wiem, że teraz to masz bardzo mało czasu na siedzenie przed komputerem :no:
Życze duuuuuuuuuuuuużo zdrówka Tobie i maluszkowi, który tak słodko wygląda na zdjęciach, ze mam ochote go schrupać :tak::-p:laugh2:
 
Jaki sliczny!!:-Dtaki drobniutki...też starsznie ci zazdroszcze..taka kruszynka juz z tobą;-)powodzenia i duzo zdrówka...a zdjecia poprostu super!!!!tez bedziemy pstrykać:-)
pozdrawiam
 
Wybieram sie zaraz na KTG i pomylsalam ,ze zajze tak z ranka zobaczyc co u sierpnioweczek slychac, a tu prosze, relacja Madeline na ktora tak dlugo czekamy:-)

Madeline dzielna mamusiu, nameczylas sie troche, a jednak to prawda ze o bolu sie zapomina, hehe. Swietnie to opisalas, a z ta polozna szkotka to cie rozumiem, ja tez sie tego boje, bo u mnie niektore gadaja tylko po francusku , to dopiero czarna magia:szok:, ale mysle ze jakos poradze sobie z tym problemem.(Nie bede wysylac swojego Carlo do domu:cool2:)
Jeszcze raz bardzo ci gratuluje!!Zdjecia sa rozbrajajace, taki maly, slodki szkrab, alez ty musisz byc teraz szczesliwa.


 
czesc dziewczyny!

Kurcze Madeline az mi ciarki przeszły jak to przeczytalam:-)ale Twoj synuś ma duoz włosków,super chłopak:-)

dziewczyny nie martwcie sie nam juz zostało tez niewiele,teraz to juz kwestia kilku dni (szczegolnie dla niektórych):-p
a co do karienia piersia to tez slyszalam ze to nie jest wcale takie proste,troche sie tego obawiam...w ogole ostatnio mam myśli "czy sobi eporadze z taką malą kruszynka" :zawstydzona/y:
 
Ja jak patrze na rysunki i wszystkie te podpowiedzi jak karmić to tez mi sie wydaje ze to naprawde proste...no ale cóż czas pokaże heheh;-)jakieś problemiki beda to napewno ale mam nadzieję ze szybko się nauczę...:tak:
pozdrawiam
 
KasiaWie
dziewczyny nie martwcie sie nam juz zostało tez niewiele,teraz to juz kwestia kilku dni (szczegolnie dla niektórych)
Ja tam nie jestem pewna, zostalo mi niewiele a nie czuje ze mialabym rodzic za niedlugo:-(,na przyklad tak jak Kira czy Claudi ,czuje ze moj szkrab wyjdzie po terminie, tak jak ja i moj Carlo, my jestesmy te przeterminowane, przenoszone , a wiec i nasz szkrab pewnie tez.
 
Madeline,niesamowity opis,aż sie wzruszyłam,:happy2:ja też Ci zazdroszcze,sama chciałabym trzymać już swojego synka w ramionach:tak:A słodziak niesamowity z Twojego maluszka:tak:
Ola,nie wiem czy ja ,mam tak do przodu:-p a pozatym chyba wolałabym nie czuć tego wszystkiego bo jest to strasznie bolesne i uciązliwe,a jak pomyśle że ma trwać np jeszcze 2 tyg to mi sie słabo robi:no:
Co do karmienia piersią to chyba każda z nas ma określone wyobrażenie, a słyszałam ze bardzo rózni sie od tego rzeczywistosć:dry::confused:
Ale damy rade:tak:
 
Napisalam "Kira" bo czytalam wasza rozmowe wczoraj wieczorkiem i jak opisalas o swoim spojeniu i porownanie z tymi ciezarkami to sobie tez tak skojazylam , bo umnie to kompletnie nic z tych rzeczy:no:
Ale napewno by lepiej zabrzmialo gdybym dodala Naur -ta dziewczyna sie nameczy, czy Gosia.

Ale tak mi Kira w glowie zostalas i o tobie napisalam:-p

Jade na KTG. Pa kobitki
 
reklama
Madeline- tylko pozazdrościć że masz już to wszytsko za sobą , byłaś dzielna ale jaką nagrodę dostałaś...:tak:
Twój synuś jest naprawdę słodki taka mała istotka i pomysleć że każda z nas ma takie skarbiki w brzuszkach które lada moment wyjdą na świat ....:-)


Ja za 2 tyg tez będę tuliła swoją córeczkę już nie mogę sie doczekać:tak:
 
Do góry