reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

reklama
wróciłam od gina.wyniki takie sobie,mam zapalenie pęcherza i mam sie wstrzymac z tą szkoła rodzenia,do tego bakterie i kupa recept i leków do brania a juz było tak miło :(
no i ciążą "wygląda'' na 24 tydzien czyli troszkę starsza ok 10 dni
 
Aga, wspolczuje. To kuruj sie kochana, zeby sie pozbyc jak najszybciej tego paskudztwa!

A to, ze ciaza jest troszke starsza to chyba nie ma istotnego znaczenie - termin Ci sie poprostu przesunie, prawda?
 
Aga, zapalenia pęcherza to ponoć normalna rzecz u kobiet w ciąży. Mam nadzieję, że leki szybko pomogą się pozbyć tego paskudztwa.

coś się pokopało z Twoimi suwaczkami - zmieniałaś cosik?

a co do terminu i wieku ciąży - to się pewnie jesczze nie raz zmieni. Moje dziecko ma brzuszek młodszy o półtora tygodnia od kości udowej ;)
 
Dziewczyny, tak z innej beczki: (te moje myslowki, hehe) skoro wiem kiedy dokladnie doszlo do zaplodnienia to czy da sie dokladniej obliczyc termin porodu??
 
Witaj Sandro!

Nie da sie doklanie obliczyc terminu porodu. Bo to czysta teoria. Dziecko rodzi sie wtedy kiedy "chce". Wadomo, ze porod wywoluje oksytoyna, ale nie wiadomo co powoduje wytworzenie oksytocyny w tym a nie w innym momencie...
 
reklama
No tak Joas, ale myslalam, ze moze da sie jakos dokladniej to wyliczyc ;) Przeczytalam wczoraj, ze jak zna sie date zaplodnienia to dodajac do tego 38 tygodni wyjdzie przypuszczalny termin porodu, no i jak to tak obliczylam to wyszlo mi 2 dni wczesniej niz z om., wiec roznicy nie ma prawie zadnej :)
 
Do góry