reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2006

nie wiem kiedy mi odlacza kompa lada dzien wiec jak bym nie zdazyla to serdecznie was pozdrawiam buziaki 3majcie sie odezwe sie jakos
 
reklama
Joas, dziekuje Ci bardzo!
Tylko dlaczego na jednym z suwaczkow jest juz 20 tydzien, a na drugim 19 tyg. 6 dni?:)

Pati, odezwij sie czasem jak sie wszystko uklada! Trzymaj sie cieplutko - Ty i dzidzius, no i Twoj przyszly malzonek!
buziaczki
 
Ehh, ale zescie sie rozpisaly, ja nie wiem jak Wy mozecie!!! Trzy dni mnie nie ma i tyle do czytania ;D

Nie wiem jak to jest z baby gaga - u mnie wszystko sie zgadza :D
 
To opoznienie to podobno ze zmiany tygodni, ze z 19 przechodzi na 20 i podobno ma sie zmienic troszke pozniej.
 
reklama
Do góry