reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

Współczuje wam bardzo tych przejsc ze snem Maluszków... :-(
Tym bardziej doceniam swoje dziecko ;-)
 
reklama
Czy Wasze szkraby dostawały (dostają) DIPHERGAN na noc przy chorobie? Kuba dostał, ale dawałam tylko półtorej tyg i odstawiłam, fakt spał dużo lepiej ale nie podoba mi się ten lek:no:.
 
a ja sie chyba jeszcze nie zdazylam pochwalic ze odkad Stas jest odstawiony od piersi to przesypia wlasciwie całe noce, czasem tylko przebudzi sie jak chce mu sie pic, ale pozatym zloty chlopak.:tak:tylko ja nie spie bo caly czas sie budze i sprawdzam czy on spi i go przykrywam bo u nas w nocy troszke chlodno,a on sie caly czas odkrywa.;-)
 
Czy Wasze szkraby dostawały (dostają) DIPHERGAN na noc przy chorobie? Kuba dostał, ale dawałam tylko półtorej tyg i odstawiłam, fakt spał dużo lepiej ale nie podoba mi się ten lek:no:.

Kuba go nie dostawał, ale Natalka tak i też nie byłam zadowolona i go odstawiłam, bo była jakaś taka "nienormalna"po tym syropie, bo on jakby uspokajający jest :baffled:
 
Diphergan - to faktycznie paskudztwo,braly to moje obie dziewczyny i mnie w kolko w ciazy w szpitalu tym szprycowali <spalam po tym po 20 godzin na dobe>.Ja znam jego zastosowanie,jako srodek wstrzymujacy odruchy wymiotne.Jak pierwsyz raz go zakupilam z zalecenia lekarza,to go nie podalam,ze wzgledu na skutki uboczne.Ale zcasem na prawde trzeba.On starsznie muli i starsznie smakuje i strasznie boli jak dostaje sie go domiesniowo...
 
Czy Wasze szkraby dostawały (dostają) DIPHERGAN na noc przy chorobie? Kuba dostał, ale dawałam tylko półtorej tyg i odstawiłam, fakt spał dużo lepiej ale nie podoba mi się ten lek:no:.

witam ja sama brałam ten lek, przepisał mi go mój gin, jako lek uspokajający (miałam bardzo stresującą końcówkę ciąży tak od 31 tygodnia) ale az tak bardzo mnie nie mulił. wiem jeszcze, ze moja mama go dostawała domiesniowo włanie jako na uspokojenie i przeciwwymiotny. pozdrawiam
 
A ja mam pytanko do Mamusiek, których Maluchy zasypiaja same w swoich łóżeczkach...
Czy jak połozycie je do łóżeczka na spanie to zasypaiją spokojnie czy np. tak jak mój Kuba krzyczą, bo on się buntuje ze ja go już kładę spać, ale po 5-10 minutach zasypia, czasami musze do niego z raz wejść...
 
Elis Dawidek nie krzyczy ... kładę go i wychodzę ... czasami jeszcze cos tam gada i musze 2-3 razy wejsc i Go kłaśc, ale zazwyczaj jak Go raz położę to tak juz zostaje :happy2:
 
reklama
Do góry