reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

Ujjjj Katka no to u Ciebie to nie są drzemeczki tylko przysnięcia pewnie, ale mam nadzieję, ze kiedyś się w końcu wyspimy

Ja już straciłam tą nadzieję i mam wrażnienie że od wieków nie przespałam całej nocy:-(. Kuba robi pobudkę raz a czasem dwa razy w nocy na jedzonko-mleczka mu sie butylczynowego zachciewa i nic nie da woda itp..... A w dzień to jak u Kajenki wszystko rozregulowane.
 
reklama
Moj Kuba przesypia w ciagu doby ok 12 godz. W nocy kolo 10 ( choc teraz to to zaczelo roznie wygladac:baffled:, bo jak usnie o 20 to spi 10 - 10,5 godz, ale zdaza mu sie siedziec do 22 i wtedy spi tez do 6 - 6.30 czyli o te 2 godz mniej). W dzien zazwyczaj 2 drzemki po 1 godz .Aha przy czym jak w nocy spi o te dwie godziny mniej to w dzien to odsypia, wiec znow wychodzi 12 godz.;-)
 
Marcel śpi ok 10,5 godz w nocy a w dzien jestesmy na etapie zamiany 2 drzemek na jedną,juz kolejny raz próbuje to zmienić,może sie tym razem uda.Ostatnio zblizylismy sie do Pauli,bo w piatek został z moim M i poszedł spac po 23ciej.:wściekła/y:
 
Mam do Was pytanko- ile godzin na dobe spia Wasze dzieciaczki i ile czasu wytrzymuja bez snu?
U nas wygląda to tak: w nocy Kuba śpi 11 godzin + 2 godziny w dzień= 13 godz snu/dobe.
Po przebudzeniu się rano zasypia po 5 godzinach, a po drzemce w dzień zasypia po 6 godzinach. Zazwyczaj, bo sa od tego odstępstwa, np wczoraj: rano pobudka o 9tej potem przysnął na dworzna 45 min obudził sie przed 13, poszedł spac przed 21 czyli po 8 godz i spał dziś do 9.
 
To jeszcze ja napiszę jak jest u nas:
W nocy Amelka zasypia ok 21-21.30 i śpi do 7-7.15...to jest ok 10 godz, z tym że mamy co najmniej 1 pobudkę na cycolenie,
nastepnie w ciągu dnia 2 drzemki po ok 1,5-2 godz...
pierwsza ok 10.10-30 (tj.3 godz od przebudzenia rannego), druga o 15-15.30 czyli też ok. 3 godz czuwania...
a póxniej jest ok 4-5 godz łobuzowania :-)

Razem wychodzi 13-14 godz snu na dobę
 
Maciuś zasypia po 20:00 i spi do 8:00...zdarza sie ze w nocy, przebudzi sie na piciu...
w ciągu dnia juz nie ma 2 drzemek jak kiedys....raczej spi raz ale za to dluuuuuuuugo...potem juz nawet nie mialabym kiedy polozyc go ponownie...
 
U nas jest tak:
ok 20-21 Adaś idzie spać
ok 0:00 daje mu butle mleka
budzi sie w nocy na herbatke ze 3-4 razy
7-8 pobudka:)
ok 12-13 drzemka popołudniowa ok 2 godzinna
i brykanie!!!!!!!!!:)
Marze już o tym aby przespał od 0:00 do 6:00 bez pobudki..... ciekawe kiedy zrobi mi taką niespodzianke
Razem ok 12-13 godz. snu na dobę:)
Pozdrawiam:)
 
Dziekuje wszystkim za odpowiedz:-)

Widze, ze niektore dzieciaczki lubia pospac. Pauli chyba szkoda czasu na sen.
Kasiorka nie wiem co gorsze...:dry: Ja przynajmniej sie wysypiam.
Ika mam nadzieje, ze to byl jednorazowy wybryk i Marcelowi sie nie przestawilo:no:
 
Wczoraj mojemu dziecku sie cos poprzestawialo i spal w dzien od 13 do 16:szok::szok:( i to jeszcze go musialam obudzic), a potem w nocy szalal do godz 23.30:baffled: Mam nadzieje, ze to nie na stale.
 
reklama
U nas juz oddawna nie ma w nocy jedzonka czsami jak jest cieplo w pokoju to dam jej pic,ale zeby bardzo jej sie chcialo to nie.U nas wyglada to tak:
o 20 spac
po 7 rano pobudka
o 12 do 15 spi sobie w ciagu dnia
i zowu wieczor
Przyzwyczailam ja do jednej drzemki w ciagu dnia jak skonczyla 7 miesiecy z tego co pamietam i tak juz zostalo.
Chociaz ostanio budzi sue o 3 nad ranem i chce sie bawic,ale cyba ida juz kolejne zabki i dlatego ma takie sytuacje.Dzisia dalam Oliwci peirwszy raz czopek homeopatyczny na zabkowanie i juz spala bez zadnych pobudek:)))Na szczescie pomoglo i dzisiaj znowu jej podam:)))
 
Do góry