reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

moja Nina zwykle budzi sie raz w nocy ok. 2-3 i wtedy dostaje cycka. ale ma tez noce, ze budzi sie co 2 godziny i chce cycka. glodna to nie jest na pewno tylko albo jej cos dokucza albo chce sie poprzytulac :baffled: mam zamiar kupic dzis smoczka i dac jej jak sie zbudzi w nocy, ale znaac moja corke, to wypluje go z obrzydzeniem :no:

asiuk - Ninka tez spi w dzien duzo. ma 3 drzemki o dlugosci 1-2,5 godzinki. czyli razem w dzien spi ok 3-5 godzin
 
reklama
Mój Adaś też miał taki okres że budził sie w nocy co 1.5-2 godz ale to przechodzi spoko trochę cierpliwości. Ja mam teraz problem taki że Adaś wstaje razem ze słonkiem czyli o 5 rano masakra już powoli mam tego dość ale mam nadzieje że mu przejdzie.
Twoje maleństwo bardzo dużo śpi w dzień, Adaś Spi 2 razy po 45minut a czasami i krócej,. Może powinnaś przetrzymać w ciągu dnia żeby było bardziej zmeczone...
 
Kasiorka mój Kuba budzi się tez baaardzo raniutko... tj. o 6ej... i obawiam się ,że to już nie minie, wiec chyba musimy sie do tego przyzwyczaić, a przyznam się, ze u mnie jest ciężko... biore go najczęściej do siebie do łóżka i czasami uda się, ze jeszcze zasypia do 7-8ej, dziś to nawet do 9ej... SUPER!!!
 
A może coś dzisiaj było dobrego w powietrzu, bo mój Kubek obudził się tylko o 2 i o 8:szok::szok::szok:-ale ja niestety się nie wyspałam, bom głupia i sprawdzałam czy wszystko OK z nim:no:.
 
A ja gdzieś od półtora miesiąca nie wiedziałam co to nocne wstawanie, bo Kubuś przesypiał całą noc. Niestety od dwóch dni budzi się w nocy i marudzi:shocked2:, ale myślę , że jest to związane z ząbkowaniem:eek:. Mam nadzieję , że mu to przejdzie, bo przyzwyczaiłam się już do tego że wstaję rano wyspana;-).
 
Ja z Nikodemem od dawna mam w nocy spokój - odpukac. Zasypia po kąpieli ok. 20. I śpi nieprzerwanie do 6-7. Wtedy dostaje jesc i jak ja mam ochote jeszcze pokimac to biore go do lożka z zabawkami on sie bawi a ja spie. W koncu i on zasypia i tak czasem zdarza sie przekimac jeszcze do nawet 11 choc juz z wielkim trudem ;-)
 
Ptyszul - zazdroszcze zazdroszcze.... Ja ostatnio jak ide po Hanie,do pokoju dziewczyn,to nie mam sily juz wrocic stamtad,a dokladniej doniesc Hani do mojego lozka,tylko klade sie u Zuzi.I potem budze sie w ich nogach,bo tez nie zawsze ja odkladam spowrotem.przykryta jakims malym kocykiem:baffled::eek:
 
reklama
Moja dzis obudzila sie o 24 i szalala do 2 :zawstydzona/y: nie wiem, co sie jej stalo ... spalam moze ze 4 godzinki i myk do pracy.

i jeszcze do tego od kiedy nauczyla sie siedac, to nie moge jej polozyc ze mna w lozku i isc spac, bo ona lazi po lozku i po mnie, skacze, siada, kaldzie sie ...
 
Do góry