reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

oj współczuje wszystkim niewyspanym mamom.... i życzę pierwszej przespanej całej nocy, bo jak taka się natrafi to będzie już tylko lepiej...:tak:

Niezapeszjąc Oluś przesypia już normalnie od miesiąca całą noc (tj. od 21 do 6.00)
Jest tylko na cycusiu - dla mnie to cud!!!
Ale o szóstej jest tak głodny, że się wczepia mi we włosy jak go wyjmuję z łóżeczka. Później drzemiemy sobie do 7.30 i dzień pora zacząć.
 
reklama
hey ja tez bardzo wspolczuje wszystkim niewyspanym mamusiom i oczywiscie zycze jak najszybciej przepanej calej nocki.
Wiktorek spi ladnie ale czasmi sie budzi w nocy i przekreca sie na brzuch i tak sie bawi az zasnie na tym brzuszku-to wtedy musze wstawac go przekladac na plecki bo sie boje ze sie udusi. Ale ogolnie nie narzekam,maly spi od 21 do 5-6

 
a moja Ninka wlasnie niedawno zaczela sie czasem budzic w nocy. zasypia ok 20-20.30 i budzi sie miedzy 24 a 1. ale wole jak sie zbudzi, bo wtedy spi do 7. a jak nie wstanie w nocy, to pobudka o 5 murowana i wtedy nie oplaca mi sie juz isc spac, bo przed 8 musze wyjsc do pracy :baffled:
 
Odkad Paula jest na sztucznym mleku mamy tylko jedna pobudke w srodku nocy: zasypia o 21.30-22 i spi w lozeczku do 3-4 rano, dostaje butle i dosypia w moim lozku do 7-7.30. :tak:
Jeszcze nie probowalam odlozyc jej spowrotem do lozeczka. Wydaje mi sie, ze bez problemu by usnela, ale na pewno nie spalaby tak dlugo- ok. 6 rano zaczyna sie wiercic, ale jestem czujna i w ruch idzie smoczek.;-)
 
nam na początku mowili "...niech tylko Mała skończy 3 miesiące i będzie przesypiała całą noc.":dry: bardzo się trzymaliśmy tych "mądrych" słów.a tu prosze,prawie 6 miesięcy skończyła,a my nie przespaliśmy ani jednej całej nocki.tzn ja nie przespałam:sorry2:


ale widzę,że Wasze dzieciaczki nie chodzą zbyt wcześnie spać.to chyba tylko moja Ola zasypia o 17.30-18.00:eek: o tej godzinie kończy się jej dzień.
 
podczytuje Was od kilku dni...wiadomo dlaczego ;-)
Kuba budzi siew nocy,czasem o 2 czasem o 3 a czasem o 4 a czasem o 5-tej. Gdyby to byla stala pora. Czasem raz a czasem dwa. Ma staly rytm w dzien raczej. Ja tez myslalam z nadzieja o 6-tym miesiacu. Karmie cycem. Bede Was dalej podgladac...moze ktos wynajdzie jakis pomysl ;-)
 
Szczerze z reka na serduchu wspolczuje Wam ... ja nie wiem co to jest niewyspana noc (odpukac) ... Dawidek jak skonczyl 2 miesiace (bodajze- cos kolo tego) tak przesypia cale noce ... zmienila sie tylko godzina zasypiania i budzenia ... wczesniej zasypial o 22-23 i spal do 7-8 a teraz zasypia o 20-20:30 i spi do 6-7 ... trzymam za Was i Wasze maluszki kciuki, aby w koncu wszystko sie unormowalo i nocki nalezaly do wysypiania sie :happy:
 
A Kubuś przez ostatnie dwa dni zasypia o 23.30:-( . Śpi potem do 6 rano. W dzień też nie śpi dobrze , często ale po 30 min.
 
A ja mam pytanie w jakich pozycjach spia Wasze Maluchy???Bo Oliwka zaczela jakies akrobacjeuzadzac i polozylam ja na lozku naplecach bylam na obiadzie teraz przychodze(oczywiscie tesciowa z nia siedziala)a ona lezy na brzuchu rozlozana jak zabka i spi w najlepsze.Myszlicie,ze tak moze??Bo w lozeczku prbuje sie przekrecac,ale ma za malo mijsca mamy lozeczkodrewniane i spi na boku...jestem w szoku szczerze mowiac nie wiem czy to normalne...
 
reklama
aguś to Zupełnie Normalne.jak Tylko Kłade Małą Spać Zaczyna Dosłownie Wariować.z Plecków Na Boczek,jeden,drugi..na Brzusio I Spowrotem Na Boczki...i Tak Aż W Jakiejs Dziwacznej Pozycji Uśnie.i W Dodatku "biega" Po Tych Szczebelkach.obraca Się O 180 Stopni.wyglada To Komicznie:-d
 
Do góry