reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SEN-przesypianie nocy

Maya byla zlotym dzieckiem jesli chodzi o spaniek, niestety od niedawna budzi sie rowno co dwie godziny w nocy wiec wyglada to tak ze ja nie zdaze zasnac a ona juz sie budzi, problem tkwi w tym ze przewraca sie na brzuch i zawinie sie zawsze w kocyk tak ze sie nie moze obrocic i zaczyna sie wrzask ale to taki ze od razu na rowne nogi. Mam nadzieje ze sie nauczy, bo czasem to juz mnie strzela... Do tego wydaj mi sie ze troche glodna jest bo zasypia dopiero jak troche cyca dostanie
 
reklama
Nie ilam kolejny dzien kawy i H spala,powiedzmy normlanie,obuzila sie na cyca o 2 i spala do 5:30,wtedy pobudka,ale to norma u nas.
Dzis tez pilam meliske po poludniu i na wieczor,ponoc dobrze to wplywa na dzieci gdy sa niespokojne.Zobaczymy.Za pare dni zdam relacje:cool2:.
 
w nocy Ola budzi się dwa razy na butlę,ale w dzień... dzisiaj spała od 11 do 12. dochodzi 18,a ona dopiero padła.nic by w tym nie było dziwnego,gdyby nie fakt,iż o 14 była już dosyć śpiąca,ale za nic nie mogłam jej uspać.i jak codzień padła sama po prawie 6 godzinach z wielkim płaczem i krzykiem:-( czasami już mam dość.
 
aninaa - wpsolczuje i wiem jak to jest obciazajace dla mamy.Nam sie znowu unormowalo w dzien,wiec jest luzik.Mam wrecz czas na wszystko heheheh.W nocy nadal budzi sie 1 - 2 razy,a na nogach jestemy codzienie od ok.5:30.
 
aninaaa widze ze nasze bobaski sa na podobnym etapie, Maya tez spi coraz mniej, w dzien idzie spac okolo 10 i spi do 11.30 potem 15 min na spacerku, pol godziny okolo 17 no i idzie spac o 20.30 a w nocy dwa razy na jedzonko, wiec podobnie zreszta jak widze roznica jest tylko jeden dzien miedzy nimi:-)
 
Joanno,to może poprostu tak musi być:tak:,ale jak nasze maluszki będą miały skończone 6 miesięcy,to może wszystko się unormuje.tak jak pisze Katka:tak:
 
reklama
Aninaaa i Joanna_Z nie chciałabym Was rozczarować, ale z tym normowaniem się po 6 m-cu to nie do końca prawda ( przynajmniej jeżeli chodzi o mojego brzdąca). W nocy budzi się tylko raz na jedzonko, ale chodzi spać ok 22.30. W dzień jeszcze gorzej, ma nienormowany tryb snu. Raz śpi prawie na okrągło innym razem( mimo zmęczenia) nie może spać. Mam nadzieję, że u Was będzie lepiej. Pozdrowionka.:-)
 
Do góry