reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

reklama
WILO mloda w nim chodzi caly dzien ale na sieste i wieczorem sciagamy.

ja dzisiaj wysledzilam prawa dolna trojke ktora sie szykuje do wyjscia..... wrrrrrrrrrrr... jak znam zycie to od razu lewa wyjdzie bo mloda mi puszcza po dwa zeby naraz.a co do zebow to dzis w sklepie moja klientka mi mowila (corka starsza od Leane o tydzien) ze jej corka w sumie tylko chodzi a nie mowi, a na dodatek to podobno dopiero ma 4 zeby!!!!!!!!!!!!!!!!! a starsza od mojej o ponad tydzien.
 
A ja sie wlasnie dzis dowiedzialam, ze Adasiek juz od tygodnia w zlobku cuda wyprawia ze spiworkiem. Podobno nauczyl sie go rozpinac, sam zdejmuje i rzuca w kat lozeczka... :szok::-D I tak go potem panie znajduja po drzemce - Adam w jednym kacie a spiworek w drugim.... :-pTylko ciekawe, ze w domu jeszcze tego nie zaobserwowalismy. Nie myslalam, ze juz taki cwaniak z niego jest...pewnie mu goraco, bo u nas dzisiaj 28 stopni bylo :sorry:;-)
 
Eliza pewnie tak, a w czym jeszcze śpi???
Ones znowu nocka do bani??? a dziś jak???
Wioli, Happy, Makuc, Ida, Roxi, Rysia, Kroma jak Wasze nocki???
 
ELIZA :szok::laugh2::laugh2: ale agent
KANIA u nas nocka ok (pominąwszy pobudke chwilę po 5). a Wasze spanie jak tam? Oliwka dała Ci odpocząć w nocy trochę?
 
Makuc dzięki, że pytasz.
U Nas bez zmian, pobudki nocne są zwłaszcza na jedzenie koło 3-4 bo panna na noc nie doje.
Dziś urzędujemy od 5 tak jak Wy.
 
reklama
My na nogach od 6 ale w nocy tylko jedna pobudka krotka na smoka:-)wczoraj sie balam isc spac bo mam wrazenie ze on sie budzi wtedy jak ja zasypiam:confused:
Makuc to "poki co"dziala
kania szkoda ze u was bez poprawy:-(
 
Do góry