reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen maluszkow

kania - u nas nocka z pobudka na mleko dwukrotnie, do tego wybudzanie i wolanie 'mamaaaa!':-(

A dzis w dzien nie bylo drzemki - Pawel nie chcial zasnac, bo byla u nas kolezanka z corka, wiec za duzo atrakcji, mimo ze na drzemke zanioslam go do sypialni...Za to o 18.30 juz chrapal.

dziulka, oby zabek wyszedl bezbolesnie.
wioli - ufff.
eliza - to niezly agent Ci rosnie :-) Pawel notorycznie odpina i zapina wszelkie suwaki, a wczoraj sam sobie zapial szelki w krzeselku do karmienia...a potem nie umial odpiac :-)
 
reklama
ONES- to nie 1 zabek a DWA.... dopatrzylam sie z drugiej strony dolnej trojki tyyyz.... kazdym razie widze ze puki co poza ladowaniem palcow do buzi i ogryzaniem " gryzaczka" à la szczoteczka do zebow tylko z kauczuku, to duzo lepiej znosi to wszystko.... zaczynam wierzyc w te bursztynki chyba....
 
kania, u nas tak, jak u Was- jedna pobudka na mleko, tylko ze o 1.45. Niestety co rusz Pawel wybudzal sie i krzyczal, wolal 'mama'...Mniej wiecej co godzine wstawalam i zagladalam do lozeczka, gladzilam po glowce...Oj biedny jest:-(, musi Go naprawde bolec.

dziulka -zycze Leane, aby bursztyny zadzialaly :-)
 
kania - no wlasnie wczoraj nic nie dalismy. Przez to jego niespanie w ciagu dnia, wieczorem tak sie speszylismy, zeby go polozyc spac, ze zapomnielismy o Nurofenie. Ale poprzedniej nocy dostal, a po paru godzinach (4-5ciu) bylo wybudzanie i wolanie "mama'. Paracetamol w syropie na niego nie dziala i nie chce go nim ciagle szprycowac, a Nurofenu znowu nie chce dawac za czesto. W sumie tylko zelem smarujemy systematycznie. Ale tak sobie pomyslalam, ze moze dzis damy mu na noc paracetamol w czopku i zobaczymy, czy cos pomoze.
 
kania dziękuję, ze pytasz. noc u nas hmm no nadal 20-3 jest kaszel który wybudza Agusię a potem już śpi ładnie. no dospała do 7:30 ale pewnie dlatego, ze się co chwilę wybudzała wcześniej
 
Ones współczuję tych pobudek. Jestem zwolenniczką czopków niż syropków, ale syrop szybciej działa ale jaką moc ma, tego nie wiem. Przez ostatni okres jechała na panadolu w syropie (ale nie co noc) i mimo wszystko tak jak u Was pobudki z płaczem były. Tak męczą nasze dzieciaczki te zębiska...
Mamaagusi współczuję nocki, oby ten kaszel szybko odpuścił a Aga znów zaczęła przesypiać całe nocki.
 
Kania u nas noc przespana w calosci nawettak ze omalo nie zaspalam do pracy dobrze ze mama przyszla wczesniej:-)
ones czemu niechcesz dawac nurofenu?ja wole nurofen niz paracetamol wydaje mi sie ze ma lepsze dzialanie:sorry:
 
reklama
Do góry