reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sen maluszkow

A my nie mamy mini- mini i się nawet cieszę, bo wiem jak kuzyna dziecko jest uzależnione od tego kanału , co chwile chciałby oglądać mini- mini i zamiast bawić się to siedzieć przed tv. No ale to już chyba trochę inna kwestia bo raczej wina to rodziców że dopuścili do tego.
My oglądamy bajki takie co mu pościągam na komputerze,ale i tak Teletubisie i Baranek Shaun rządzą i przeważnie jedna bajka dziennie, no chyba że w tv coś fajnego jeszcze poleci.
Za to staram się czytać mu bajki codziennie na dobranoc.
Muzyczkę dla dzieci sobie tez puszczamy w tle jak np się bawimy w ciągu dnia.
 
reklama
Mój Bartek uwielbiał mini mini teraz niemam widzę ze teraz inne bajki tam lecą bo ich nie znam Bartek lubial braci koala tabaluge
 
makuc no to Alicja jest bezbłędna. Mój włącza tv i przerzuca kanały, a jak nie może znaleźć tego co chce to się drze oczywiście.
mała mi jak ja bym nie miała mini-mini to bym chyba ledwo żywa chodziła...
strip ale on w tym czasie siedzi w swoim łóżeczku, bo gdyby biegał po mieszkaniu to na pewno by mi nie dał spać
 
Ja kanałów dzieciowych nie mam i chyba bym nie włączała,bo wiem,jak potem trudno dziecko od tv odciagnąć.A ja bym szału dostała musząc wiecznie w kółko słuchac /oglądac te rzeczy:no::-p:rofl2:
 
A Hania bajki niestety lubi. Wręcz wbiega do pokoju i woła ba ba ba, a jak nie reaguję, to łapie za pilota. No ale trochę sama ją tego nauczyłam, bo jak czasem chcę coś w kuchni spokojnie zrobić, to właśnie bajkę jej włączam... No ale nie przesadzamy. W sumie to ona chwilę poogląda, a potem się bawi, ale jak wyłączę bajki albo włączę coś innego, to od razu rozkłada ręce, że nie ma.
 
reklama
Do góry