reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sen maluszkow

Ones to super :-) ciesze sie że masz chwile oddechu, oby to trwało i trwało :***

mała mi
u nas tez tak jest :tak: Iś ma ustalone co robi wieczorem wręcz domaga sie tych czynności - jak jej chciałam kiedyś odpuścić mycie zębolków to zaczeła wołać myju myju i musiałam wrócić do łazienki :-D idę poczytać czy juz macie wodę ;-)
 
reklama
Ostatnie 3 nocki z jedna pobudka miedzy 4-5 nad ranem, ale tylko na mleko, po wypiciu spi do 7dmej. Sprzedaje Pawla mezowi, ktory szykuje sie wtedy do pracy, a ja zamykam sypialnie i spie dalej do 8smej:-) No tak, to ja moge funkcjonowac:-)
Ogromnie się cieszę.
Mała_mi u Nas też problem z zaśnięciem jest, jak kąpiel odpuszczona, chyba że jest tak padnięta, to nie wznosi sprzeciwów i po mleku odwraca się na bok i zasypia.
 
makuc, miałaś nocke jak marzenie, tylko pozazdrościć :-p

onesmile
, trzymam kciuki za same tak dobre nocki!!!:tak:

mała mi, Patryk też leci pod łazienke i dobija się do drzwi, ale jak jest bardzo zmęczony to tak jak u kanii, po mleczku odwraca się na boczek i nawet kąpiel mu nie potrzebna ;-)

kania, a jak dzisiaj Oliwka ? wczoraj to byl pojedynczy incydent z tymi wymiotami ?
 
u nas kolejna nocka przespana w całości, ale pobudka 5:20.
tyle, że dzisiaj mimo iż bardzo mało spałam to jakoś widzę na oczy
 
kania, a jak dzisiaj Oliwka ? wczoraj to byl pojedynczy incydent z tymi wymiotami ?
Roxi tak pojedyńczy, choć jak wróciła ze żłobka to oczywiście włożyła do buzi palce tak głęboko, że coś tam zwróciła ale uważam że to przypadek, nocka w miarę spokojna była, tyle że się panna przesikała...
 
u nas dzisiaj też nocka ok. no ale wczorajszy incydent ze spaniem do 8 się nie powtórzył. Pobudka nastapiła jakoś przed 6, więc średnio fanie jak dla mnie.
KANIU cieszę się, że Oliwka już więcej nie wymiotowała.
ONESMILE ufff, dobrze że i Ty możesz odetchnąć w końcu. Takich nocek życzę Ci już na długi, długi czas (a nawet i lepszych :-))
MAŁA_MI wychodzi na to, że wieczorne rytuały są bardzo ważne dla naszych dzieci. Wiem z doświadczenia, że Alicja tez by miała problemy z zaśnięciem gdyby kąpieli nie było, bo dla niej jest ona równoznaczna z tym, że idzie spać już na noc. W sumie to ona sama po kolacji pędzi do łazienki i zaczyna jojczeć stojąc koło wanny ;-)
NAT może się prześpij jeszcze?
 
Makuc spałam jeszcze od 6 do 7:30 podczas, gdy Pudzianek oglądał mini-mini. Teraz już nie da rady, bo jestem z nim sama.
 
Natolin Wojtek też lubi mini mini , ale głównie: stacjkowo, rajdka i dino pociąg nasz;p ale o spaniu nei ma mowy w trakcie bo jak wstanie to robi wszystko abym i ja nie spała, wali mi z bańki, albo wkłada place w oczy:-)
 
nie mówcie mi nic o mini-mini :baffled: u nas "na topie" jest "ra-ra" (czy jak to się tam zwie), bajka o mikołaju i chochliki (uczące angielskiego) :szok: a najgorsze jest to, że Alicja nauczyła się sama TV włączać (dekoder też), więc jak tylko otwieram duży pokój to ona biegnie i sobie baję włącza.
 
reklama
U nas nocka ok po 19 już spała i nie pamiętam czy w nocy wstawalam czy dopiero o 6 po mleko normalnie skleroza mnie dopadła:eek:A wieczorem to nie mamy problemu z zasypianiem czy jest kąpiel czy jej nie ma to tak samo jedynie smarowania nie możemu opuścić,muszę krem wyciągnąc bo pokazuje ze kolanka chce smarować a jak nie to ryk.
kania dobrze ze Oliwce nic nie jest.
natolin my mini mini nie mamy i od rana wiadomości u nas na topie:-) i tak do po 7 poleżałyśmy w łóżku.
makuc to widzę że też wczoraj tylko pospałaś jak my.
 
Do góry