reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

Asiu no właśnie sek w tym, że dopóki nie pracowalam Otylka przesypiała od ukończenia 1 miesiaca całe nocy i tak do 5,5 miesiąca, a potem wróciłam do pracy i wszystko runęło.:baffled:
 
reklama
Marysia dziś przeszła samą siebnie - skakała w łóżeczku od 20 do 21.30 (nie płąkała tylko DOSŁOWNIE skakała) , w końcu ja wyjełam to latała z kąta w kat przez pół godizny i pszła spać o 22!!!!!!!!!!!!!!! Dla mnie to szok bo ona zawsze ale to ZAWSZE od 8-9 miesiecy chodzi spac o 20.0.... jaja normalnie
A generalnie ślicznie mi spała aż do piatku i pamietnej bułki pszennej od tamtej pory KUPA
 
A ja zabardzo nie wiem o co chodzi Zośce . w nocy zasypia i spi pieknie . A w dzień tragedia . Nie da się włożyć do łózeczka a o spaniu to nawet nie ma mowy . Naprawde nie wiem o co jej chodzi i co robie nie tak ......... Nie jest to dlamnie jakaś wielka tragedia bo teraz i tak mam duzo wolnego czasu bo Ziutka ładnie przesypia noc i w dzień moge kłaść się z nią ale naprawde nie wiem dlaczego tak się dzieje :confused:
 
a moze ona nie chce spać ci w dzień bo już nie potrzebuje tyle spania???? Ile ona ma drzemek? marysia mi śpi dwa razy ale zdażało się jej ze spała tylko raz
 
A Olka chyba wyczuła, że mamusia potrzebuje teraz dużo snu, bo wczoraj zasnęła o 20 i obudziła sie na karmienie o 6, dzisiaj zasnęła o 19.40 i wstała na cycka o 5.45 i znowu zasnęła ślicznie. I cała noc bez żadnych pobudek. Że już nie wspomnę, że zasypia sama - nawet nie chce żadnych przytulanek, tylko wygina sie do łóżeczka. Dobre dziecko. Jak tak ładnie jej będzie szło, to wyeliminujemy nocnego cycuszka i zostanie nam tylko jeden, dzienny...
 
U nas tfu tfu ofpukac dobrez, Mati zasypia slicznie sam ok 19.30-20.00 i budzi sie o 4.50 na cyca a pozniej si jeszcze do ok.6.30
w dzien dwie drezmki po godzinie, tez zaypia sam, tak sobie mruczy zeby zasnac ze az mnie usypia...
kolejny krok bedzie eliminacja cycania o 4.50 ciekawe czy sie da zastapic woda. raz probowlam i byla awantura straszna...

stokrotki-
a moze w dzien potrzebny Zosi rytual spania, ja zaslaniam rolety, biore Matiego na kolanak i czytamy ksiazeczke, daje smoka i klade do lozeczka i zasypia
 
Oj u nas był wczoraj wielki cyrk ze spaniem, zamiast normalnie o 20 iść spac do 22 było stanie w łózeczku skakanie, beczenie itp chyba z Maryśka mieli jakiąś zmowę, ale swoja droga to wczoraj było tak duszno i goraco ze moze to od pogody tak mu odbiło?:-D
 
Sylwia, ja myslę, że pogoda ma duży wpływ. Normalnie nie ma czym oddychać! Miki nawet nieźle śpi, choć ciężko mu zasnąć (a tu już było mistrzostwo świata), za to nie chce za dużo jeść, tylko piiiić...
 
reklama
Do góry