reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen i spanie

Mati z kolei znów się przestawia ale wraca do dawnych przyzwyczajeń tzn. idzie spać ok. 21.30 i ok. 4 nad ranem jedzonko a potem spi do 7. W dzień ma 2 drzemki po ok.1,5 godz. Straszne sa te upały i ostatniej nocy to się strasznie wiercił i schodził z łóżka. Bardzo dużo pije do 2 litrów soków dziennie:confused:
 
reklama
Ania 2 litry soku??? jestem pod wrażeniem, tym bardziej że Izka pije tyle co nic.:tak:
A co do spania to moja małpka zasneła wczoraj o 19 po czym o 20 obudziła sie gotowa do zabawy i wariowała prawie do 23, :sick:
 
Dziewczyny uspokoiłyście mnie, bo już zaczynałam się martwić o to słabe jedzenie Mikusia - przecież on zawsze wielki łasuch!
 
Oli w jedzeniu upał i nie zatrzyma. A pije, że hej. Jednak mam ostatnio z nią mały kłopot. Bardzo źle sypia. Zrywa się z łóżka koło 23 i strasznie płacze. Ma jakieś koszmary nocne, albo jest jej za gorąco. Mam już tego dosyć. Przypominają mi się pierwsze tygodnie jej życia., kiedy to wstawałam do niej kilkanaście razy w nocy. Mam nadzieję, że jej przejdzie. Oprócz tego odnotowaliśmy jeden poważny sukces. Sama zasypia. :-)
 
Olcia spac tam mamie ladnie...Rodzice "bara bara" chca a ty placzesz...;-):-D
Fredka u nas to samo,co chwila cos...Ale przyznam szczerze ze cos ze mna sie stalo bo ja to wogole nic w nocy nie slysze...:szok:Mysle se,ooo moje dziecko dzis slicznie spalo a tu okazuje sie z rana ze "stary" 5 razy u mlodej w pokoju:-D:-D:-D:-D:szok:

Jedno co mamy tez dobre,raczej dwa ze nie je juz w nocy i tez sama zasypia...No i wystarczy dac zazwyczaj smoka i spi dalej...Bo jakby jeszcze bawic jej sie nocami chcialo to bym chyba na amfie latala:-D:baffled:
 
U nas naprawde dziwinie z tym spaniem . Na noc Zosieńka zasypia przepięknie i przesypia całą noc !!!! ( jestem w niebowzięta :-)) a w dzień jak już pisałam nie ma szans żeby sama spaław łóżeczku :eek:. Musze z nią się kłaść i wtedy przy cycusiu potrafi przespać 2 drzemki po ok. 2 godziny . Dziwne no ale niech jej (narazie) bedzie :-). Tzn, w dzień robie tak że najpierw i tak kłade ją do łóżeczka , oczywiście jest płacz i lament , zaśnie jednak sama ale przesypia raptem ok. 20-30 minut i znowu ryk . Widać że jest niewyspana więc wtedy jeszcze kima z mamą ........
 
reklama
Stokrotki, to i tak dobrze, że nocki przesypia ładnie:-)
Moja chrześniaczka do 2 lat w ciągu dnia spała tylko wtedy, kiedy ktoś przy niej siedział. I była tak czujna, że jak się spróbowało na palcach wyjść z pokoju, zawsze się obudziła i wrzask był okropny :-D
 
Do góry