reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie

Bo jescze raz powtorze ze sa to glupoty i nie wiem na jakiej podstawie stwierdzacie ze nie mam zadnej wiedzy na ten temat.I z calym szacunkiem ale znam bardziej wiarygodne zrodla wiedzy niz google.Sama pare mies temu czytalam tam wielce naukowy artkul wlasnie o bezplodnosci lakt. i nie wierze w to po prostu.Natomiast gratuluje zwolenniczkom tej teorii i mam nadzieje ze zwyciezey potega umyslu.

pozdrawiam
 
reklama
Natomiast gratuluje zwolenniczkom tej teorii i mam nadzieje ze zwyciezey potega umyslu.
O tak Blubell - dobrze to nazwałaś - potęga umysłu - bo trzeba dobrze siebie poznać, żeby stosować wybraną metodę naturalną. Ci, którzy są bardziej leniwi wybierają anty, po prostu nie zagłębiając się w tajemnice własnej płodności, nie muszą rozumem pogłębiać wiedzy na ten temat - wystarczy im bezmyślne łykanie tabletek i liczenie na fart, że wskaźnik perla nie wyznaczy ich, jako jednych z tych 0,02.
Również pozdrawiam;-)
 
dziewczyny weźcie przestańcie bo zaczynacie nie tylko siebie obrażać ale też osoby postronne.

ekstasia naprawdę tak sądzisz? ja biorę tabletki ,nigdy nikogo nie obrażałam tylko na podstawie wyboru metody antykoncepcji ,to chyba wolny wybór i każdy ma swoje powody? nie rozumiem naprawdę tego jadu i to się też tyczy reszty tutaj dziewczyn ,wyluzujcie bo łatwo można kogoś zranić.
 
ekstasia naprawdę tak sądzisz? ja biorę tabletki ,nigdy nikogo nie obrażałam tylko na podstawie wyboru metody antykoncepcji ,to chyba wolny wybór i każdy ma swoje powody? nie rozumiem naprawdę tego jadu i to się też tyczy reszty tutaj dziewczyn ,wyluzujcie bo łatwo można kogoś zranić.
Karolina sory, że poczułaś się dotknięta, ale mnie też nie było fajnie czytać o sobie to, co powyżej:sorry2:, szczególnie kiedy zaczynają się wypowiadać osoby, które mają zerowe pojęcie o tym, o czym piszą:no:.
 
jeśli kobieta karmi piersią naturalnie bez jakiegokolwiek dopajania dziecka to zachowuje 100% niepłodność do 6 tygodnia po porodzie. Nigdy nie notowano wcześniejszego zajścia w ciążę, niż po upłynięciu 6 tygodni od porodu - jeśli kobieta karmi tylko piersią. Poza tym są inne sposoby zapobiegania zapłodnienia niż branie tabletek i podtruwanie małego ssaka hormonami:baffled:.

"Kobieta karmiaca piersia naturalnie bez jakiegokolwiek dopajania dziecka" nie zachowuje 100% nieplodnosci!! Karmienie nie chroni w 100 % przed zajsciem w ciaze!!
 
otoz to!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:


ekstasia moja babcia miala dobra metode antykoncepcyjna---uwazala iz podczas stosunku nalezy wlozyc nogi w garnek--cos dla Ciebie Kochana;-);-);-)
 
Dziś mamy maj i stwierdzam, że minęło co pisałam wyżej, dziewczyny myślę, że to przejściowe.....Pozdrawiam i wytrwałości.
 
Jeśli kobieta karmi piersią naturalnie bez jakiegokolwiek dopajania dziecka to zachowuje 100% niepłodność do 6 tygodnia po porodzie. Nigdy nie notowano wcześniejszego zajścia w ciążę, niż po upłynięciu 6 tygodni od porodu - jeśli kobieta karmi tylko piersią. Poza tym są inne sposoby zapobiegania zapłodnienia niż branie tabletek i podtruwanie małego ssaka hormonami:baffled:.
"Kobieta karmiaca piersia naturalnie bez jakiegokolwiek dopajania dziecka" nie zachowuje 100% nieplodnosci!! Karmienie nie chroni w 100 % przed zajsciem w ciaze!!
Aga czytanie ze zrozumieniem by się przydało - nigdzie nie napisałam, że przez cały okres karmienia a tylko przez 6 tygodni po porodzie i to z zachowaniem pewnych istotnych zasad;-).

ekstasia moja babcia miala dobra metode antykoncepcyjna---uwazala iz podczas stosunku nalezy wlozyc nogi w garnek--cos dla Ciebie Kochana;-);-);-)
Blubell - pozdrowienia dla babci za pomysłowość i fantazję:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.
 
Aga czytanie ze zrozumieniem by się przydało - nigdzie nie napisałam, że przez cały okres karmienia a tylko przez 6 tygodni po porodzie i to z zachowaniem pewnych istotnych zasad;-)

Ja czytam ze zrozumieniem... :baffled::confused: i nie moge sie z Toba do konca zgodzic... :no: "jeśli kobieta karmi piersią naturalnie bez jakiegokolwiek dopajania dziecka to zachowuje 100% niepłodność do 6 tygodnia po porodzie" ale tylko teoretycznie... :sorry2: Rzeczywiscie po porodzie wystepuje okresowa bezplodnosc, utrzymująca się przy intensywnym karmieniu i przy zachowaniu pewnych zasad, ale dlugosc tego okresu jest nieprzewidywalna... :no: dlatego nie mozna traktowac nieplodnosci laktacyjnej jako metody zapobiegania ciazy, nawet przez 6 tygodni po porodzie :sorry2:. Zreszta przez te 6 tygodni po porodzie zaleca sie zaniechanie wspolzycia... :sorry2:
 
reklama
Do góry