reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Megi ja wiem ze każda z nas ma inny organizm po prostu pierwsz raz w moim 30 latnim zyciu spotykam sie z taką szybką reaktywacją ;-)
 
reklama
Dla mnie i tak najwiekszym zdziwieniem jest @ u Agutki. Karmi piersia a tu już ma ją po raz drugi. Hmmm, Agutko znaczy to ze twój organizm jest gotowy na nastepną ciazę :cool2:

Cleosiu,polozna i gin powiedzieli mi,ze to normalne. :-) Pierwsza @ dostalam dokladnie 6 tygodni po porodzie,wiec to nic zlego. :-)
Drugiej ciazy nie planuje narazie. :-) Zuzia mi wystarczy do szczescia. :-D A poza tym "do tanga trzeba dwojga". ;-)
 
Racja ze u kazdej kobitki jest inaczej, Ja mam obecnie 10 tydzien od porodu a karmilam piersia naprawde niedlugo i nadal nie mam @. Poporstu miodzio :cool2: Mnie tak odpowiada, zwlaszcza ze zawsze przy @ cierpie :-(
 
Ja nie mówie że jest to nienormalne, po prostu pierwszy raz sie z tym spotykam.
Przeważnie kobiety karmiace piersia dostają miesiączke kiedy czas między karmieniami sie wydłuża szczególnie jeśli w karmieniu nocnym jest dłuższy niż 6 godz.
Jeśli chodzi o te które nie karmia piersią to @ wraca przeciętnie po 3 miesiacach.

Podkreślam przeważnie
 
Ja nie mówie że jest to nienormalne, po prostu pierwszy raz sie z tym spotykam.
Przeważnie kobiety karmiace piersia dostają miesiączke kiedy czas między karmieniami sie wydłuża szczególnie jeśli w karmieniu nocnym jest dłuższy niż 6 godz.

Wiec juz masz odpowiedz,skad moja miesiaczka. :-) Przerwy miedzy karmieniami u mnie w nocy,to 7-9 godzin,gdyz tyle spi Zuzanka. :-D
 
A więc my z mężem już po pierwszej (od dawna )eskapadzie miłosnej :-) nie powiem że było mi super :-( podczas stosunku strasznie piekło mnie w pochwie:szok::-( miałyście coś takiego??
 
reklama
Do góry