reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

dzikusko ja też w ubiegły poniedziałek zaczęłam łykać Cerazette. Jak na razie nie widze niekorzyści:-) z zarzywania tabletek i o dziwo jestem bardzo punktualna. Jeszcze nie zdarzyło mi się zapomieć i mieć jakieś opóźnienie w ich łykaniu - co aż mnie dziwi, bo nigdy nie miałam głowy do takich rzeczy. Przyznam się, że w ciąży zapominałam czasami o witaminkach :zawstydzona/y: .
 
reklama
dzikusko ja mam bardzo niemile wspomnienia zwiazane z tabletkami Cilest :no: po pierwsze w ciagu zaledwie 1,5 miesiaca przytylam 15 kg :szok: i nawet gdy je odstawilam to nadal puchlam w oczach :wściekła/y: a do tego czasami przez dwa miesiace nie mialam wcale miesiaczki a czasami dwa razy w jednym miesiacu :-( no i byly tak skuteczne ze gdy wzielam ostatnia tabletke to za dwa dni zaszlam w ciaze wiec jak dla mnie to nie byly wcale skuteczne i dobre :no: oby w Twoim przypadku bylo dobrze, w koncu kazda z nas ma inny organizm i hormony dzialaja inaczej.
 
A mi sexu jak nie brakowało tak nie brakuje:-D :laugh2: ;-) .Więc ja jak na razie stosuje najbardziej skuteczna formę antykoncepcji!:tak: :-D
 
Renee widzę ze mamy podobne libido ;-)u mnie też jak na razie ochoty nie ma i nie zapowiada sie aby za szybko wróciła. A co do meża to jak na razie jest kochany, jakos to wytrzymuje ale on wie ze ja tak mam, po urodzeniu Zuzi też tak było, pierwszy sex był 5 msc po jej narodzeniu.
 
Oj Renee,była piosenka, nie wierz nigdy kobiecie,ale facetowi to ja też nie wierzyłabym tak do końca:tak:
 
reklama
Do góry