reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
No i już jestem "bezplodna" na 3 miesiące:tak: lekarz tak zachwalal te zaszczyki,że tylko się kłuć:-D oczywiście jeśli nie ma żadnych efektów ubocznych a u mnie odpukac nie ma;-) i przy tych zaszczykach nie ma się wogóle miesiączki;-)
 
Ja byłam wczoraj na wizycie u gina. Wszysko zagoiło się i jest ok, więc już niedługo bzyk bzyk bzyk :-D Co antykoncepcji to jeszcze się nie zdecydowałam na nic. Tzn tabletek nie chcę - odpadają, bo tyłam po nich okrutnie. Zastanawiam się nad tym zastrzykiem.:dry: Renee tez pytałam lekarza jak to jest, bo to chyba niezdrowo tak długo nie mieć miesiączki, powiedzial że nic takiego, więc hmmmmmmmmmmm chyba się na niego skuszę. Ale o szczególy nie pytałam. Edi jak to jest z tym zastrzykiem, kiedy się go zaczyna brać i jak długo itd.
 
Ja ochotę mam czasem wielką.Jednak są takie chwilę że tylko spojrzę na męża i odrazu mi się odechciewa.:-p;-)Renne masz racje mężą trzeba ufac że nie zrobią nic takiegoczego bysmy niechciały.Trzeba tez jednak myślec i o nich.:-p
 
Mysiu, wex sobie najpierw te pigulki Cerazette bo wtedy się dowiesz czy nie będziesz uczulona na ten zaszczyk.Ja wzięłam zaszczyk w ostatnim dniu pigułki.A misiączki się nie ma ponieważ endometrium się nie gromadzi i poprostu nie ma się co złuszczać.Mój lekarz twierdzi,że wiele jego pacjentek stusuje tę antyjoncepcję przez kilka lat:-) :szok:
 
A ja chyba dostane pierwszą po porodzie @ i myślę, że może to zasługa Cerazette a może ja już tak mam (po Krzysiu dostałam pierwszą @ równo 3 miesiące po porodzie)
 
Megi a czy pigułki nie powinny ci wstrzymać na razie @?

Dla mnie i tak najwiekszym zdziwieniem jest @ u Agutki. Karmi piersia a tu już ma ją po raz drugi. Hmmm, Agutko znaczy to ze twój organizm jest gotowy na nastepną ciazę :cool2:
 
reklama
Do góry