reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

reklama
Ok Megi.Napisz mi na gg lub e-maila swój adres.Wyslę ci.Ja płaciłam za nie w aptece 35zł po ile są u ciebie?
 
Megi u mnie nie strajkują.Listy roznoszą jak zawsze.Zresztą w poniedziałek maja byc rozmowy czy będą dalej strajkowac.Mój adres
Wyślę we wtorek prawdopodobnie bo w poniedziałek niemam jak wyjśc z domu.
 
Ostatnia edycja:
A ja jestem wsciekla jak cholera :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Dostalam wczoraj po raz pierwszy od porodu @ po 2 miesiacach i 1 tygodniu :wściekła/y: A tak bylo mi dobrze przez prawie rok. Czuje sie fatalnie a leje sie ze mnie jak z kranu ktory ktos zapomnial zakrecic. :wściekła/y:
 
My z mężem poprzytulaliśmy się 5 tygodni po porodzie... Było wszystko ok jedynie w miejscu gdzie jest szew troszeczkę bolało ale żelik KY pomógł ;-) Aha no i oboje mamy wrażenie że jestem trochę ciaśniejsza. Nieźle mnie zaszyła ta doktorka :rofl: :-D
A tak poza tym wszystko jest super... no i seksik sprawia mi dużo przyjemności a tego sie bałam że nie będzie fajnie ;-)
Aha na razie używamy gumek ale myślę o pigułkach tylko że karmię piersią i nie mam pewności czy to najlepsza forma antykoncepcji. Musze to obgadac jeszcze z moją gin.
 
Dziewczyny,powiedzcie mi jedno,bo zapomnialam sie zapytac o to gina... Pisalam juz o tym w "samopoczuciu",ale zadna mi nie odpowiedziala. ;-)
Mozna juz stosowac w czasie okresu tampony? Bo ja wprost NIENAWIDZE podpasek. :-p :-D
 
Agutko, niestety ja jestem dziewczyna podpaskowa:-D , więc Ci nie pomogę. Ale tyle tygodni po porodzie to wydaje mi się, że możesz używać tamponów, przecież tam wszystko już dawno masz zagojone.;-)
 
reklama
A ja jestem wsciekla jak cholera :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Dostalam wczoraj po raz pierwszy od porodu @ po 2 miesiacach i 1 tygodniu :wściekła/y: A tak bylo mi dobrze przez prawie rok. Czuje sie fatalnie a leje sie ze mnie jak z kranu ktory ktos zapomnial zakrecic. :wściekła/y:


U mnie też @ pojawiła się szybko (dziś już końcóweczka) ale niestety z mojego doświadczenia wynika,to że po porodach mam bardziej obfite @ niż przed :no: .
 
Do góry