reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

No to u nas po którymś z kolei podejściu (nieudanym!:-( ), wreszcie wszystko poszło w miarę sprawnie ;-) chociaż dla mnie odczucia też nie były jakieś rewelacyjnie przyjemne, suchośc u mnie to jest pryszcz, ja miejsce szwu w pochwie czuję cały czas i mnie boli:-( :wściekła/y: , ale pierwsze koty za płoty i mam nadzieję, że już teraz będzie tylko lepiej.:tak: :-) ;-)
 
reklama
Mnie też cos piecze podczas "spółkowania":-) :-) :-) powiedzialam lekarzowi i przepisał gynalgin do cipuni.No i biore,a potem zdam relację czy to cos pomogło;-)
 
Ten gynalgin, jak sądzę do odpowiedniego nawilżenia;-) :tak: . To ja Edi czekam na relacje czy faktycznie coś pomógł, bo jesli tak to może sama sie zaopatrzę.;-) :-)
 
ja tez troche nie teges; szew czuje i juz; nawilzona jestem w miare dobrze ale pieczenie tez mam; czasu nam potrzeba; a wogole mam taki strach przed ciązą ze szok :szok:
 
Dwa dni temu odwazylam sie na pelny stosunek z moim mezusiem, a tu ZONG! Wszedl we mnie tylko ociupinke, a mnie tak pieklo i tarlo(zabezpieczylismy sie gumka)i bolalo, ze koniec, do niczego nie doszlo. Malo brakowalo a kazalabym mu sie wynosic na drugi koniec swiata choc to zblizenie odemnie wyszlo!! Kurcze, gra wstepna byla ok, i wszystko do momentu wejscia, i wydawalo mi sie, ze jestem odpowiednio nawilzona...A najbardziej pieklo i bolalo, przy wejsciu do pochwy, tam gdzie bylam szyta, szew mnie bolal choc niby zagojony. Jakich mozna uzyc srodkow, aby zwiekszyc wilgotnosc i poslizg;-) ? Kurcze, biedny moj mezulek:-( i ja bo boje sie nastepnych prob!

Mycha12-Ty przynajmniej sprobowalas do konca, a u nas skonczylo sie na poczatku!
 
Ja także miałam pieczenie przy dwóch pierwszych stosunkach.Pani ginio od ciąży przepisała mi masc Clotrimazol.Naszczęście przy trzecim mnie nic nie bolało.
Czy któraś z was nie chciałaby kupic odemnie Tabletek Cerazette.Niekarmię już piersią a zostało mi całe nieruszone opakowanie.Szkoda wyrzucic.
 
reklama
A my juz mamy za soba drugie udane podejscie :tak: :-) OCzywiscie wszystko nadak bardzo delikatnie bo czuje jeszcze miejsce szwu ale juz nie boli tak strasznie i nie ma oporu. Dziewczyny, do tego poprostu potrzeba czasu. Moja kolezanka zaczela wspolzyc z mezem po 4 miesiacach od porodu bo wczesniej nie potrafili, tez ja bolalo. Kazda z nas jest przeciez inna.;-)
 
Do góry