reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Ja tez juz mialam @ po ciazy i przez 3 dni lecialo ze mniej ak z kranu :szok: i tez myslalam ze maz mi nie da rady zarobic na podpaski :-D ale po tych 3 dniach jakby wszystko przeszlo, mialam jeszcze @ przez 2 dni ale tylko po pare kropelek :tak: Bylo by milo miec taki okres bo ja zawsze mialam ponad tydzien i caly czas bardzo obficie :-( wiec mam nadzieje ;-)
 
reklama
A ja dzisiaj spytałam męża czy jest zainteresowany "robieniem" Bartosza, bo w święta możemy zacząć:-D :laugh2: . Widziałam lekki szok, zdziwienie i niedowierzanie:szok: :eek: :confused: :dry: :oo2: :unsure: w jego oczach:-D :laugh2: :-D . A ja mówiłam poważnie:-D :laugh2: :-D
 
Ja tez bym juz chciala ale.... no i tu sie zaczyna :-D po pierwsze musze duzo schudnac bo moj organizm a przede wszystkim kregoslup tego nie zniesie :no: :-( no i co najwazniejsze mam szkole:-( w przyszlym roku licencjat, ale na magisterskich ustrzelimy sobie drugiegi bobaska ;-) :-) :-D zreszta...mam czasu a czasu! ;-) Najlepsze jest to ze w mojej grupie na uczelni wszyscy patrzyli na mnie jak na jakas wariatke ze jestem w coazy, zwlaszcza ze naleze do najmlodszej grupy studentek :tak: a teraz mamy juz dwie kolejne ciezarne-w moim wieku:-) Moj maz sie smieje ze zasialam ziarno plodnosci na uczelni :-D :-D
 
Ja tez już bym mogła drugie ale warunki domowe i praca nie sprzyjają.Ogólnie musiałam zrobic sobie test ciążowy.Bo zawroty i nudnośc mam.Wynik negatywny.Okres miałam.Więc nie jestem.
 
no ja na razie zsukam skutecznego środka anty,, bo na ciąże kolejną sobie już nie mozemy pozwolić.. finanse nami nie dadzą przeżyć.. ale kto wie,. może za 3-4 lata.. :)
 
reklama
kOBIETKI JA BIORĘ OD DWÓCH TYGODNI CERAZETTE i dostałam po dwóch tygodniach brania normalną @ ..nie jest to jakies tam plamienie tylko normalna @...
miałyście tak?
 
Do góry