reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks po porodzie i antykoncepcja....

Edi to rzeczywiście dziwna sprawa u Ciebie, bo mnie tez tak jakby cos piekło przy samym wejściu (ale tylko na poczatku) no ale u mnie to Oleńka przedzierała się właśnie tędy ;-).
 
reklama
Ja po udanym seksie:-).Jednak przy wchodzeniucoś zabolało ale później na szczęście przestało.Mam nadzieję że te tabletki które biorę i cerazette które brałam działały i działają bo niechciałabym juz byc znowu w ciąży.:no:
 
A Ja Dostałam Właśnie Pierwszy Okres Po Ciąży, Już Się Zaczynałam Bać że Go Nie Ma ;-)strasznie Jest Obfite To Krwawienie, Pewnie Musi Się Wylać To Co Się Przez Rok Nie Wylało;-):-d
 
Dokładnie Adasiu, ze mnie ciekło jak z zażynanej świni:-D (przepraszam za porównanie), nigdy przy okresie nie zużyłam tyle podpasek co teraz:szok: :-D . Mam nadzieję, że następny @ bedzie juz normalny, tzn. taki jak sprzed ciązy, bo normalnie nie wyrobię na podpaski:tak: :-D .
 
mi sie tak tyłek trzęsie jak sobie przypomne o porodzie ze nie potrafie sie wyluzowac :D w dodatku jakis 1 szew ktory bolał mnie straszne bo jest na zgieciu nogi z pośladkiem odczuwam jakby swędzenie w trakcie bara bara; pozatym boje sie ciązy strasznie wiec napinam sie cala :szok: nie wiem kiedy zaczne sie cieszyc seksem; narazie dobre i tyle ze wogole mam;
 
Mi się dwukrotnie pojawiło takie lekkie jednodniowe krwawienie i sama nie wiem co to - miesiączka czy nie? Muszę zacząć notować co ile to się pojawia. Ale by było fajnie gdyby tak miesiączka wyglądała, tyle, że to chyba nierealne :)
A tak w ogóle to zaczęłam swojego czasu brać cerazette, ale zaniechałam - brzuch mnie bolała miesiączkowo i nie za bardzo się czułam. A jak u Was, bierzecie hormony? Pewnie pisałyście, a mnie dawno nie bylo i jeszcze nie przebrnęłam przez to wszystko :)
 
ja pierwszą miesiączkę miałam dwa tygodnie temu i też leciało ze mnie i leciało i leciało...chyba z 8 dni.Mam nadzieję że kolejny będzie już "normalny"
 
Marrtrudo ja łykam cerazette i nie odczuwam, żadnych- jak na razie -skutków ubocznych. W niedziele zaczęłam właśnie drugie opakowanie.
Anno25 i Renee może Was pociesze ale ja po pierwszej ciąży zaczęłam mieć bardziej obfite miesiączki i tak było do następnej ciąży. Teraz tez jestem już po czymś co mogło by być miesiączką i nie było to azż takie jak kiedyś (pomiędzy ciążami)
 
reklama
Do góry