reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Życzę Wam wszystkiego dobrego
Samej radosci z naszych pociech
Oby mniej nam broiły :)
Duzo zdrówka kazdej wytrwalosci i
radosci z kazdego nadchodacego dnia
Kochane Forumowiczki :)
A ciężarówkom szybciutkiego i bezbolesnego rozwiazania:)!



My na świeta idziemy do moich rodziców :-p


No i w koncu moge sie pochwalic :-)

...Mój ukochany dziś poprosił mnie o ręke :-)


Buziaki dla Wszystkich
 
reklama
HEJ!! Tak dawno mnie tu nie bylo, ze zapomnialam login i haslo :D

Chce zlozyc Wam Mamusie najserdeczniejsze zyczenia! Niech przyszly rok przyniesie Wam mnostwo szczescia, wiele wspanialych chwil, milosci i radosci.

Dzieciom zycze duzych prezentow (uwaga na zeby!:) ), sniegu, zeby mogly pojezdzic na sankach, duzo zdrowka i radosnych Mam (i Ojcow), ktore beda zawsze przy dzieciach!

Tym Dzieciom w brzuszkach zycze szybkiego spotkania z Mamusia i zdrowka, zdrowka, zdrowka!

Ja sie bawie w kuchni, Nikos czeka na Mikolaja, Kamil poszedl po prezenty (wczoraj przyjechal z Niemczech, wiec nie mial kiedy). Najpierw bedziemy z moja rodzina, pozniej z jego :/ nie bardzo mi sie chce tak krazyc, ale jak trzeba to trzeba :)
Kochane Zycze Wam wszystkim Wesolych Swiat!!!!!!!!!!

Orchidea GRATULUJE!!!! Ojej bardzo sie ciesze :D To zycze Wam wszystkiego dobrego juz na nowej drodze zycia :D Na prawde bardzo sie ciesze :D :*
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dużo uśmiechu, siły i wytrwałości w dążeniu do celu,sukcesów w pracy, tylko słonecznych dni, przyjaźni, miłościi aby ten Nowy Rok 2012 był szczęśliwy i pełen sukcesów w życiu .
 
jak dobrze ze juz po swietach:-D:-D:-D:-D:-D:-D
moja mama jak zwykle szalala i siostra wziela ja dzis do siebie blogi spokoj zapanowal, urzadzilismy sobie kino heh pogralismy w gry i maluchy zasnely jak suselki ,bo chorobska sie nas trzymaja nie zle tak naprawde ,


orchidea gratulacje :)))))))
 
Orchidea serdeczne gratulacje :) Oby kazda z nas to spotkalo.

U nas swieta minely bardzo fajnie. Tylko biedna sara z emocji nie mogla spac w ogole - przed wigilia dostala goraczki z tego rozemocjonowania,ale potem juz bylo ok. Zrobilysmy tyle dekoracji swiatecznych ile chyba przez cale zycie nie zrobilam. Szymon nam pomagal, potem dzielnie towarzyszyl na wszystkich obiadach rodzinnych.
W piatek chyba wybierzemy sie na narty, bo chcialam zeby Sara juz sprobowala delikatnie stanac na takim czyms ;)

A ja wciaz czekam na kase z mopsu :/ Zlozylam podanie w pazdzierniku, ale poniewaz chcieli jeszcze jakis papierek z sadu nie dostalam wciaz decyzji. Sad wyslal mi pismo czy udalo mi sie ustalic adres eksa, zlozylam podanie ze nie i czekam az wysla do mopsu kopie papierka z zeszlego roku z biezaca data, ze nie mozna przeprowadzic egzekucji komorniczej. I czeeekam i czeeeekam...I moze w styczniu sie wreszcie doczekam - dobrze ze chociaz jest wyrownanie :/
 
reklama
I moje również gratulacje :) Orchidea ! Oby wszystko tym razem było jak należy.

My mamy już datę ślubu, mimo iż odległa... u mnie w brzuchu rewolucja.

Życzę Wam wszystkim w nadchodzącym nowym roku, przede wszystkim zdrowia, wszelakiej pomyślności, kupy szczęścia i wytrwałości w postanowieniach. Pomyślnych wiatrów na życiowych zakrętach, i przyjaciół tych prawdziwych.
 
Do góry